Заробіток на хайпах: чи є вигода від інвестицій?Кому з нас не хотілося швидких і великих грошей. Мрія будь-якої людини куди вкласти гроші, щоб вони подвоїлися за максимально короткі терміни. В інтернеті можна зустріти такі пропозиції щодо подвоєння, а то й утроению депозитів навіть не за рік, а за місяць. Таку прибутковість обіцяють хайпи. Але от чи варто зв'язуючись з високоприбутковими інвестиціями або це всі шахрайські схеми, які розводять на гроші?

Що таке хайп?

Хайп ( англійської HYIP - високоприбутковий інвестиційний проект) - сайти, що приймають грошові внески під високі відсотки, що не мають юридичної реєстрації або представництва. Як правило, для більшості вкладників, вони виявляються шахрайськими, оскільки присвоюють інвестовані в них гроші.

Вже не один рік я спостерігаю за тим, як постійно створюються нові і закриваються старі хайпи, як на форумах ведуться обговорення цих проектів, люди активно діляться спочатку дрібними успіхами, а потім сумують про великі втрати. Чим же так приваблюють ці псевдоінвестиції нових людей? Відповідь очевидна - бажання легко заробити гроші. Рідкісна людська душа встоїть перед спокусою отримати +100% за місяць.

Є дві категорії людей, які завжди в плюсі від роботи HYIP:

  1. творець проекту;
  2. рефоводы (ті, хто поширюють свої реферальские посилання для залучення людей).

Саме вони отримують найбільший прибуток. Власники проекту, коли закривають сайт, кинувши всіх інвесторів. А другі - встигнувши вчасно вивести відсотки, накапавшие від горе інвесторів, що спокусилися на легкий заробіток на хайпи. Одиниці з тих, хто вкладає гроші, теж можуть щось заробити, якщо вчасно зупиняться і не погонятся за більшим прибутком, обіцяної за вкладення на більш довгий термін.

 

Те, що всі вони закриваються - це істина. Одні вмирають в першу тиждень після відкриття, а інші існують кілька тижнів і навіть місяців. Ті, що закриваються через декілька днів після відкриття не виплачують грошей нікому. Ті, що живуть довше, перший час платять, створюючи репутацію надійних, а коли приплив довірливих людей досягає піку, виплати припиняються.

Як організовуються хайпи?

Проаналізувавши діяльність хайпів можна відтворити приблизну схему роботи цих проектів.

Творець хайпи, він же майбутній адмін, купує вже готовий працюючий скрипт сайту. Трохи його прикрашає, створюючи свій дизайн, підключає до нього кілька електронних платіжних систем. Якщо є стартовий капітал, то можна доручити всю налаштування і уникализацию дизайну фрілансерам, а самому тільки контролювати процес.

Після запуску проекту, його потрібно прорекламувати. На форумах про заробіток та інвестиції легко знайти рефоводов, які з радістю прорекламують новий хайп і при цьому додатково зароблять на партнерці. Вони часто викладають в мережу скріни, що підтверджують виплати, піднімаючи довіру сайту, та закликають у нього розповідями про легкий і швидкий заробіток.

Від кожного внеску інвесторів адмін забирає собі частку, частину віддає рефоводам, і ще щось залишається на виплати вкладникам на першу вимогу.

Деякі вкладники встигають вивести гроші з заробленими відсотками на етапі розгону і активного поповнення балансу проекту від припливу свіжих інвестицій. Але це триває не довго. Жадібність адміна визначає момент, коли потрібно припинити виплати і забрати всю касу собі. Настає період лаві хайпи. Банкрутство сайту настає не тоді, коли відтік вкладів перевищує надходження і нічим платити, а коли це вигідно його адміністратору.

Рекомендацій щодо інвестування в хайпи я не даю, проекти не рекламую. Оскільки вважаю, що це все, як гра в лотерею: пощастить - виграю, не пощастить - втрачу гроші. Як часто вам вдавалося отримати виграш у лотерейному квитку?

Як зрозуміти, що хайп скоро закриється?

Як не крути, але більшість вкладників втрачають свої вкладення. Шанс заробити є у тих, хто перший ввів гроші. Вони можуть встигнути отримати їх з відсотками до того, як проект стане скамом. Такі ознаки сигналізують про швидку кончину проекту:

  1. Для залучення нових клієнтів створюються більш вигідні умови, ніж при старті. Це робиться для того, щоб накопичити побільше грошенят перед закриттям.
  2. Служба підтримки перестає відповідати на звернення клієнтів. Якщо проект ось-ось закриється, яке діло до проблем користувачів і що про нього пишуть.
  3. Зростання кількості вкладників. Не скільки для того, щоб за рахунок нових надходжень виплатити старі вклади, а мета назбирати побільше в касу.
  4. Після піку спостерігається спад реєстрацій і грошових надходжень. Критичним момент, коли гроші на виплати закінчуються, настає дуже швидко.
  5. Технічні проблеми з працездатністю сайту.
  6. Затримки виплат, здійснення в ручному режимі, проблеми з платіжними системами. При цьому проект продовжує запрошувати нових жертв.
  7. Сезонний фактор. Перед Новим роком і до початку літа за статистикою найбільше скамов.

Якщо ви помітили хоч якийсь ознака лаві, замовляйте виплату, може встигнете вивести гроші, хоча гарантії немає.

Як бачите, інвестування в подібні сайти високо ризикове заняття. Шанси втратити вище, ніж заробити на хайпи. Якщо ви вирішите перевірити на собі те, що написано в цій статті, інвестуйте незначну суму, яку не шкода втратити. Головне не втрачайте розум і не кидайтеся у всі тяжкі. Якщо ви отримали відсотки за своїм вкладом, другий раз може не пронести.

На цьому у мене все. Пишіть свої думки в коментарях. До зустрічі!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: