Дохід у мережі швидко і легко це реально?Напевно, це питання задає собі кожен, хто більш-менш освоївся у Всесвітній павутині і може з гордістю назвати себе «впевнений користувач». Як швидко і легко заробити за допомогою інтернету?
Дохід у мережі
Чомусь багатьом здається, що заробіток тут повинен бути саме таким - швидким і легким. Повільно і важко ми вже навчилися заробляти на фабриках-заводах, та в задушливих офісах. А в інтернеті все повинно бути простіше - натиснеш на кнопочку «бабло» і з системного блоку, як з банкомату, тут же купюри посиплються.

Насправді все набагато прозаїчніше. Працювати доведеться. Багато, постійно і, можливо, важко працювати. Отримувати дохід у мережі набагато складніше, ніж у повсякденному житті. Інтернет - це всього лише засіб зв'язку. З його допомогою можна швидко передоручити виконання роботи комусь іншому, можна швидко знайти клієнтів, можна швидко отримати зароблені гроші і швидко витратити їх. І тільки. А спочатку потрібно створити щось, що можна буде продавати або що буде заробляти для вас гроші.

Отже, що можна продати в інтернеті?

Та практично все що завгодно. Навіть старе піаніно без струн і клавіш. Спробуйте для початку продати старий мотлох, який зберігається у вашому будинку десь на антресолях. Заодно подивіться, наскільки сфера продажів «ваше» місце.

Через інтернет можна продавати будь-які фізичні товари - потрібно тільки знайти, де їх можна купити дешевше, а може і самому відкрити виробництво. З'ясувати, кому можна продати дорожче і організувати поставку. Загалом, простий і відомий всім бізнес купи-продай.

Інший варіант - посередництво. Коли виробництвом та доставкою займається хтось інший, а ви просто шукаєте клієнтів за допомогою свого сайту, чужих сайтів і форумів, соціальних мереж ... цей вид заробітку в інтернеті називається партнерським маркетингом.

Інфобізнес - проміжна ланка між наданням послуг з навчання та продажу товарів. Тобто ви свій досвід, своє вміння, яке можна прикласти до певної ситуації і отримати конкретний результат, «загортаєте» в відео, аудіо або текстову форму і потім продаєте.

Ще один спосіб заробітку - надання послуг. Клієнтами вашими будуть ті, хто самостійно цю роботу не вміє або не бажає виконувати. Дизайн, копірайтинг, створення сайтів і програмного забезпечення, модерація, навчання, діагностика, консультування, робота в службі підтримки та інше. Дуже багато з того, чим люди займаються в повсякденному житті, можна оцифрувати і перенести у віртуальну реальність.

Якщо ви з якихось причин вибрали діяльність в мережі дійте!


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: