Заробіток на каптчі для Веб-майстраЗаробіток на каптчі для Веб-майстра Манімейкінг в інтернеті є актуальною темою і самим затребуваним способом заробітку є просування і розвиток власного сайту.

 Припустимо, сайт у вас вже є, є відвідувачі, які активно коментують пости. А чи можна якось монетизувати цю активність? Заробіток на каптчі досить несподіваний спосіб, але цілком реальний.

 Каптча (англ. captcha) - це спеціальний захист від спаму в коментарях.

 Напевно вам доводилося стикатися з нею на різних сайтах, коли для коментування або публікації відкликання потрібно було вірно ввести в спеціальну графу числове, буквене значення або виконати якесь завдання. Іноді каптча приймає форму простий логічній або арифметичної задачі.

 Те, що під силу кожній живій людині, у спам-бота (програм, здатних самостійно залишати інформацію, що містить спам) викличе величезну трудність.

 Каптча сьогодні стала прекрасним засобом захисту від рекламних ботів, абсолютно не  заважаючи при цьому польоту фантазії реальних ентузіастів думки.

Тепер головне питання - як на каптчі заробити?

 Все простіше простого. У власній блог встановлюєте спеціальну каптчу, що включає в себе ненав'язливу рекламу. В залежності від умов програми, до якої підключіться, ви будете отримувати оплату за перегляди або за кліки по рекламі.

 Залишається знайти ресурси в мережі, які пропонують розміщення реклами в каптчі.

 Якщо для вас не перешкода англійську мову, зупиніть вибір на SolveMedia. Це партнерська програма англійською, але саме вона стала прототипом знаменитого сервісу NeoCAPTHA.

 KeyCaptcha на сьогоднішній день визнана найбільш доступною і популярною програмою в інтернет-просторі. Однак, єдиним «але» є сама каптча. Вона не дуже зручна для користувачів. Їм пропонується скласти найпростішу мозаїку з двох елементів. Незважаючи на те, що завдання найпростіше, в перший раз з ним впоратися досить складно.

 Після того, як ви виберете відповідний ресурс для роботи, реєструйтеся, отримуйте код для установки, робіть відповідні налаштування. Можливо, знадобиться плагін. Для популярних CMS (таких як WordPress) плагіни можна швидко знайти в інтернеті.

 Тепер можете писати статті, отримувати до них коментарі та отримувати з цього прибуток. Заробіток на каптчі можна назвати пасивним і без витратним способом, мимо якого краще не проходити.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: