Як заробити на сайті, не продаючи посилань. Робота в ІнтернетіЯк заробити на сайтіБурхливий розвиток інтернету дає власникам блогів і сайтів необмежені можливості в монетизації своїх Інтернет-ресурсів. Мабуть, найпопулярнішим і вигідним способом заробітку (на сьогоднішній день) є продаж посилань. Але до цього, на жаль, досить негативно ставляться пошуковики, особливо Яндекс. Так що існує вельми великий ризик, що ваше дітище, ще не зміцнівши і не розвинувшись в серйозний проект, потрапить під фільтр АГС.

Продаж статей з розміщеними в них посиланнями теж не панацея, тому що більша частина розташовуваних текстів або має низький відсоток унікальності, або взагалі розмножується за допомогою спеціальних програм.

На щастя, існують і інші способи заробітку на сайті. Вони абсолютно нешкідливі і не заважають розвитку та успішної життєдіяльності вашого творіння.

Контекстна реклама

Для того, щоб отримувати більш менш відчутний дохід від контекстної реклами, необхідна висока відвідуваність сайту. Зрозуміло, що 100 відвідувачів навряд чи кликнуть більше десяти разів (або навіть одного разу!) З реклами за цілий день.

Іншим головною умовою має бути відповідність того, що ви пишете на сайті того, що показується в ваших оголошеннях. Погодьтеся, досить дивно було б побачити на сайті автомобільної тематики рекламу дитячих пляшечок. Але це вже завдання тієї мережі контекстних оголошень, до якої ви приєдналися. Це їх роботи сканують ваші сторінки, вивчають поведінку відвідувачів ваших сайтів і показують релевантні користувальницьким запитам і контенту вашого сайту оголошення.

Партнерські програми

«Партнерки» можуть бути абсолютно різних напрямів. Найбільш популярними є партнерські програми інтернет-магазинів. Робота з ними зводиться до залучення потенційних клієнтів з числа відвідувачів вашого сайту на сайт партнера. Якщо відвідувачі зацікавляться тим продуктом, який пропонується на партнерському сайті і придбають його, то ви отримуєте певний відсоток від довершеної операції.

Обробка замовлень, що надійшли, робота з клієнтами та інші немаловажні дрібниці власники партнерок беруть на себе. Така співпраця приносить іноді досить відчутний прибуток.

Платежі

Ваш веб-проект може бути з самого початку орієнтований на цю модель монетизації. Тобто на вашому сайті будуть надаватися певні послуги по автоматичному обміну валют, висновку чи перекладу електронних грошей, оплаті різних послуг, платної подачі оголошень та інше. Серед численної аудиторії інтернет-користувачів завжди знайдуться охочі заплатити за перераховані вище послуги, щоб заощадити час.

Заробіток на рефералах

Деякі сайти і блоги, зазвичай не дуже великі, створюються для цього виду заробітку. Ви розміщуєте ваші реферальная посилання або банери, користувач, що зайшов на ваш сайт і клікнула по рефссилке, після реєстрації на рекламованому сервісі стає вашим рефералом. Він починає заробляти, а ви маєте з цього невеликий відсоток, зазвичай 1-5% від прибутку системи.

З одного і навіть сотні людини доход може виявитися незначним, але якщо їх тисячі чи краще десятки тисяч, тоді реферальство може стати гарним джерелом пасивного доходу.

Продаж своїх послуг і продуктів

Для цього способу заробітку можна застосувати навіть односторінковий сайт або блог. Тут ви будете пропонувати свої послуги в тій області, де самі процвітаєте - медицина, юридичні консультації, ремонт, репетиторство, вантажоперевезення і так далі. Або ви пропонуєте продукцію, яку самі виробляєте і продаєте.

Прямий продаж реклами

Після закінчення певного періоду часу, коли ваш сайт обзаведеться популярністю у аудиторії, буде добре відвідуватися користувачами Інтернет, до вас можуть почати звертатися рекламодавці з пропозиціями викупити на сайті місце під рекламу.

Продаж працюючого сайту

Це ще один вид заробітку, коли сайт або блог створюється спеціально для продажу. Заповнюється хорошими статтями, проводиться первісна розкрутка в пошукових системах, соціальних сервісах, щоб отримати перших відвідувачів. Можлива закупівля зворотних посилань з метою підвищити значення ТІЦ і PR.

Потім ресурс продається. Цим займаються, як правило, досвідчені веб-майстри. Новачкові тут робити нічого. Або можна зайняти нішу з продажу не розкручених нульових дешевих сайтів.

Як бачите, можна цілком бути незалежним від продажу посилань і непогано заробляти іншими способами.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: