Підробіток для жінок фріланс, віддалена робота на домуУ багатьох, особливо молодих, сім'ях після появи малюка починаються конфлікти через гроші. Багато дружини, які знаходяться у відпустці по догляду за маленькою дитиною, вже з першого тижня починають розуміти їх справжню цінність. На цьому місці можна зробити невеликий ліричний відступ.
Підробіток для жінок
Після того як жінки з'явилися в політиці, медицині, науці і т.д. чоловіки, зриваючи горло до хрипу, кричать про те, щоб вони знали де саме знаходиться їх місце. На їхню думку представниці прекрасної статі зобов'язані тільки стежити за дітьми, готувати вечерю, зустрічати муженька з розпростертими обіймами в найчистішої квартирі і радувати чудовим сексом щоночі. Думка, в принципі, благая. Якщо ти можеш забезпечити своїй сім'ї безбідне існування і купити дружині нові туфлі, коли на старі вже страшно глянути. І багато жінок погодяться з цим твердженням. Немає нічого жахливішого, ніж сидіти в чоловіка на шиї. Крім того, особливо крикливі чоловіки, як правило, вважають гроші до останньої копійки, і їх благовірної доводиться підходити до своєї другої половинки і вимолювати 10 копійок на що подорожчали прокладки. Або, наприклад, чоловік під час ознайомлення з товарним чеком з супермаркету висловлює дружині, що шоколад «Корона» занадто дорогий і не завадило б перейти на щось подешевше тому йому на червону рибу до пива не вистачає. Перш, ніж обрушитися шквал чоловічого обурення, хочеться нагадати, що далеко не всі чоловіки такі. Але подібний підвид індивідів дійсно не тільки існує, але ще і процвітає.

Тепер ближче до справи. Багато мам починають шукати роботу, але тут же задаються питанням наскільки реально поєднувати її з домашніми справами. Може краще подумати про якийсь інший вигляді додаткового заробітку сім'ї? Можна продовжувати шукати всілякі джерела доходу у вигляді роботи в Москві, а можна і організувати свій власний, нехай і невеликий, бізнес. Насправді це досить просто. Існує декілька найбільш прийнятних варіантів.

Це може бути установка комп'ютерних програм. Щоб здійснити цю, досить неабияку насправді, задумку необхідно бути як мінімум впевненим користувачем комп'ютера. Ну і, звичайно ж, знадобиться комплект настановних програм. Серед них обов'язково мають бути присутніми одна-дві операційні системи, декілька популярних антивірусів, драйвера, кодеки і т.д. Наступним кроком буде залучення клієнтів або розклеювання оголошень, повідомлення в газеті, печатка візиток, роздача листівок і т.д.

Якщо Ви не впевнені у своїх силах щодо установки програм, то нічого не заважає Вам зайнятися популярним сьогодні фрілансом. А саме віддаленою роботою за комп'ютером. Популярніше всього в жіночому колі заработок на дому копірайтом або рерайт. Єдине що потрібно від Вас - це знання російської (української, англійської, тобто ЛЮБОГО) мови і кілька годин вільного часу протягом дня. Від кількості написаного безпосередньо залежить і Ваш дохід. Цю роботу не можна назвати поганою, у неї досить багато своїх незаперечних плюсів, але є і декілька підводних каменів. Потрібно вміти організувати самого себе і весь час пізнавати щось нове про свою нову спеціальності.

Якщо у Вас дуже скромний сімейний бюджет і Ви поки ще не можете дозволити собі покупку комп'ютера, а у батьків його не забрати, або Ви живете в приватному секторі і у Вас немає постійного виходу в Інтернет, тоді потрібно шукати інший спосіб. Наприклад, прибирання приміщень. При чому абсолютно не обов'язково нею займатися саме Вам. Вам достатньо знайти людину (краще кількох) і знайти клієнта. Таким способом нічого не завадить Вам надалі заснувати своє власне агентство, що спеціалізується на прибиранні приміщень.

Крім цього можна заснувати свою власну міні-готель для тварин. Або спеціалізуватися на вигулі собак, кішок, тушканчиків і т.д.

Що б Ви не вибрали і самі не знайшли, обов'язково майте на увазі, що тільки Ви і Ваші ревні старання зможуть привести Вас до справжнього успіху і нормальному доходу. Нічого не проходить просто так. Якщо спочатку щось не виходить, то не потрібно слухняно складати руки, треба йти далі, намагатися зрозуміти що саме не так Ви робите.Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: