Фріланс заробіток на дизайні сайтівзаробіток на дизайні сайтівПрофесія веб-дизайнера в даний час вважається однією з найбільш затребуваних в Росії. Це неважко пояснити - на тлі інтенсивного розвитку російськомовного сектору Інтернету зовні привабливі сайти дозволяють виділитися із загального числа нових ресурсів, які з'являються щодня. Бізнес в цій відносно новій сфері приносить свої плоди, відповідно, успішні проекти можуть дозволити собі дорогий дизайн для своїх сайтів.

Хочете долучитись до золотого джерелу? Тоді вам слід знати, що на сьогоднішній день повинен вміти дизайнер веб-сайтів, щоб скласти гідну конкуренцію досвідченим фахівцям.

Отже, перше, про що необхідно пам'ятати, це те, що веб-дизайнеру потрібно постійно вчитися. Наявність почуття стилю, уміння створювати неповторні образи - це дуже добре, але недостатньо.

Вчитися потрібно швидко. Якщо років п'ять тому простенькі сайти можна було відмалювати за допомогою найпростішої графічної програми Paint, вбудованої в Windows, то сьогодні в багажі веб-дизайнера повинні бути навички володіння програмами Photoshop, Macromedia Flash і Corel Draw.

Дизайнер повинен не тільки вміти малювати шапки для сайтів, підбирати колірну гамму і поєднувати форму елементів навігації. Він має володіти хоча б початковими азами програмування, Html верстки та внутрішньої оптимізації сторінок сайтів.

Якщо все перераховане вам відомо, ви завжди знайдете зацікавленого у ваших талантах роботодавця, готового щомісяця викладати від 1,5 до 2 тисяч доларів за вашу працю.

Є й інший варіант - шукати замовлення на створення дизайну сайтів в інтернеті. Стати фрілансером. Така форма зайнятості чимось приваблива. Фрілансер може суміщати роботу в декількох проектах і отримувати в два-три рази більше найманого фахівця. Але якщо замовлень не буде, ніхто не врятує фрілансера-дизайнера.

Такі періоди вимушеного простою можна витратити на створення якісного портфоліо, підвищення кваліфікації, відпрацювання нових технік, вивчення досвіду інших дизайнерів.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: