Робота в мережі адміном сайту або форумуРобота в мережі адміном сайту або форумуАдміністратор сайту підтримує працездатність Інтернет-проекту, займається питаннями оновлення контенту на сайті, а якщо це форум - то в якійсь мірі управлінням свідомістю і поведінкою його користувачів і багато чого іншого.

А тепер більш докладно про роботу адміністраторів. Як вже було зазначено, обов'язки адміністратора сайту дуже широкі. У цілому, ж можна відзначити три напрямки, в яких працює адмін.

Розвиток проекту

Нові сайти вимагають контенту. Причому наповнення сайту новими статтями, новинами, відеофайлами та ілюстраціями не повинно проводитися хаотично. Адміністратор повинен вирішити, з якою періодичністю будуть викладатися нові матеріали, забезпечити їх індексацію і якість.

Під наглядом адміністратора створюються нові розділи, теми, формується структура сайту. Особливо показова в цьому відношенні робота адміністраторів форумів, коли доводиться переносити створені користувачами теми в інші гілки, щось закривати, а якісь розділи, навпаки, відкривати.

Просування проекту

Формую структуру сайту, адміністратор не повинен забувати про внутрішній оптимізації. Створення внутрішньої системи лінків як не можна краще сприяє пошуковому просуванню сайту. Так само необхідно забезпечити доступ або навпаки закрити від доступу роботів пошукових систем певні сторінки сайту. Але головне - полегшує легкий доступ користувачам до необхідної їм інформації.

Таким чином, пошукова оптимізація - тільки одна сторона просування сайту. Ще одна - підвищення зручності сайту для відвідувачів. І, нарешті, третє - популяризація проекту в різних інтернет-спільнотах за допомогою PR статей, реклами і проведення різних акцій, реалізує технології вірусного маркетингу, соціального просування і багато інших

Підтримка проекту

Все сказане в перших двох пунктах виконується не один раз, а постійно. Саме тому, власне, і потрібен адміністратор сайту. Його завдання - не просто придумати стратегію розвитку і просування проекту, але й методично реалізовувати її протягом тривалого часу. При цьому необхідно постійно аналізувати стан сайту і пошуковій видачі на ходу міняючи, допрацьовує і оптимізуючи стратегію просування проекту.

Підтримка і поліпшення працездатності

Контроль працездатності сайту, створення резервних копій, видалення вірусів, налаштування плагінів, написання фрагментів коду і доробка існуючих, все це і багато іншого зазвичай входить в функції адміна.

Скільки може заробляти адміністратор Інтернет-сайтів?

Тут багато що залежить як від успішності проекту в цілому, так і від індивідуальної домовленості адміністратора з власником сайту. Але середній заробіток адміністратора крупного Інтернет-проекту становить від 600 до 800 $ в місяць. Але на таку роботу природно не візьмуть новачка, ті хто займається адмініструванням сайтів тільки пару років або того менше і володіє не настільки глибокими знаннями оплачуються набагато нижче.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: