Що таке HYIP.Або як ефективно втратити свої гроші В Інтернеті дуже часто створюються так звані високоприбуткові інвестиційні фонди HYIP - High Yield Investment Program, де вам пропонують вкласти кошти для того, що б заробити на високих відсотках.

HYIP що це Відразу скажу, даний вид «інвестицій» до інвестицій насправді не має ні найменшого відношення.
Може бути когось здивую, але прямо заявляю - 100% HYIP-проектів найчистіший лохотрон!

 Хоча лохотрон вельми принадний. Вкласти певну суму грошей і отримувати з неї 1-2% прибутку в день. Як у відомій приказці, гроші повинні працювати. Ось вони і працюють, думають вкладники HYIP. Працюють, та тільки не на вкладників.
Суть роботи всіх цих проектів, вельми проста. Необхідно пояснити чесному люду, звідки ж такі гроші, та ще й кожен день. Немає нічого простішого. Чим би таким собі прикритися, де грошей багато, але дістати їх звідти не кожен зможе? Тут дуже гарний валютний ринок Форекс. Багато хто чув, що на ньому можна добре заробляти, але для цього необхідний величезний багаж знань і досвіду. Тому, шахрай, створюючи HYIP, каже, «ми група успішних трейдерів, 10 років торгуємо на Форексі, залучаємо інвестиції для депозитів, якими і будемо успішно торгувати». І вам і нам, нібито добре. Нам більше грошей для торгівлі, наш прибуток зростає, ми з вами нею і ділимося. Взаємовигідна співпраця, так би мовити. Довірити гроші професіоналам і лежати собі на печі, отримуючи відсотки. Ну прям сказка!

 А шахраєві це і треба. Ілюзія створена. Прикритися Форексом і залучати гроші вкладників. Це їм і треба!
Не будуть же вони замість типової фрази на головної сторінки будь-якого Хайпа: «ми група трейдерів-професіоналів», писати - «ми банда шахраїв, віддайте нам свої гроші, ми їх проп'ємо».

 Насправді, ні Форексом, ні якої б то не було іншою діяльністю, творці HYIP не займаються. HYIP - типова піраміда, типу «МММ». Або піраміда Понзі, як ще її називають.

 Принцип її роботи банальна. Поки зростання кількості користувачів і вкладень великий, проект справно платить високі дивіденди, але не за рахунок профітів на Форексі, а за рахунок знову надходили грошей, створюючи ілюзію, що бізнес працює і приносить стабільний дохід. Як тільки користувачів стає багато, а темпи зростання вкладень знижуються, виплачувати дивіденди стає невигідно, і проект закривається, поховавши гроші і надії вкладників.
Вперше подібну махінацію провернув у 20-х роках XX століття Чарльз Понзі. Звідси і назва пірамід. Він теж дурив народ, кажучи, що відкрив неймовірно прибутковий бізнес і збирав гроші на розвиток. Потім, як тільки потік вкладників минув, Понзі зник.
Вже майже сотня років минула, а схема все та ж! А навіщо її міняти, якщо вона працює?

 До речі, сам Чарльз Понзі закінчив своє життя в повній убогості, проводячи останній роки в абсолютно жалюгідному стані. Бажаємо подібної долі і сучасним творцям HYIP.
Однак вистачить лірики. Продовжимо розбір польотів.

 Що й казати, Форекс дуже зручний для створення ілюзії. Особливо для тих, хто про нього ні найменшого поняття не має. Шахраї кажуть, що вони професіонали своєї справи, які досягли таких висот, що помилок практично не допускають. Торгують як автомати! Звідси і надприбутки по декілька відсотків в день. До речі, професіоналізм іноді у них настільки високий, що на сторінках Хайпи зустрічається величезна кількість граматичних помилок. Ну колись їм грамоті навчатися, вони ж всі торгують!

 Чи варто говорити, що подібних високих і постійних доходів на Форексі гарантувати не можна! Просто неможливо! На ринку не можна бути впевненим, можна тільки припускати! Жоден професіонал не зможе працювати кожен день з профітом! Тому надприбутки «професіоналів HYIP'a» можна віднести до дитячої дурилка - у мене є танк, але тільки я вам його не покажу!

 Якщо вже у вас накопичилися гроші і ви їх хочете з розумом інвестувати в Форекс, то краще самі вчитеся і займайтеся торгівлею, або зверніться до Дилінгові Центри, в розділ довірчого управління. Там можна знайти реального трейдера, в якого можна вкластися. Кінчено, там про доходи в декілька відсотків і мови бути не може. 0,1-0,2% в деякі дні - вже добре. Звичайно, високий ризик і збитків, якщо ваш довірений трейдер програє. Повторюю, від збитків на Форексі застрахуватися неможливо, їх можна лише мінімізувати!

 HYIP'и ростуть в мережі як на дріжджах. Деякі накриваються через кілька тижнів, або навіть днів. Деякі існують місяцями. Але закриються вони ОБОВ'ЯЗКОВО. Все залежить коли ж шахрай вважатиме, що потік нових вкладників вичерпаний. Коли HYIP досягне певної точки кипіння, тоді він і звалиться. Коли це відбудеться, одному Богу відомо, тому ризикувати не слід. Це як російська рулетка - пощастить, не пощастить. Може він проіснує ще 2 тижні, а може вже завтра закриється.

 Раніше існувала навіть окрема тема, про те, як визначати долгожівучесть HYIP'а. Вважалося, що якщо сайт має гарний дизайном, знаходиться на дорогому хостингу, обіцяє не занадто високі відсотки, має службу підтримки або відкриває офіси в реалі - значить, він прийшов всерйоз і надовго. Ні, панове! Якщо навіть HYIP пропрацює тиждень, в ньому може бути навіть самий дорогущий хостинг і самий наворочений дизайн. Доходи від ошуканих вкладників перекриють будь-які витрати.
Деякі Хайпи йдуть далі і відкривають офіси. Хтось скаже - ось, значить серйозні хлопці, раз офіси відкривають! Ну і що, ну відкривають? А що їм заважає відразу закритися? Теж не канає цей аргумент!

 Як ви вже зрозуміли, переважна більшість Хайпи використовує схему роботи Понзі. Однак, деякі особливо нахабні шахраї навіть цим себе не обтяжують. Просто не платять і все! Дивно, але навіть такі проекти можуть жити дуже довго! На сайті постійно оновлюється інформація про зроблені виплати. Це надихає нових вкладників на подвиги, в той час як обдурені вкладники вже щосили посипають прокльонами цей HYIP.
Іноді на головній сторінці Хайпи може з'явиться підбадьорююче заяву:
«Шановні інвестори! Наші доходи ростуть, ми скоро збільшимо відсоток виплат, вкладайтеся більше і залучайте друзів. Адміністрація ».
Це найвірніший ознака, що HYIP досягає точки кипіння. Потік вичерпався, але наостанок шахрай хоче отримати ще грошей, розставляючи капкан заманухи. Насправді, подібне оголошення слід читати наступним чином:

 «Карамба! Вкладники кінчаються. Не можемо платити відсоток. Віддайте нам ще грошей і запросіть нових лохів! Шахраї! »

 Також, вірні ознаки агонії Хайпа - сайт починає гальмувати, інформація про виплати не оновлюється. Якщо є шанс вивести гроші, які ви туди і вводити то не повинні були - виводьте швидше.
 У висновку додам, що Хайпи вже встигли обрости і армією Ленек Голубкова. Якщо пам'ятаєте, був такий персонаж при «МММ». Хтось із «нових Ленек» розповідає як він вдало вклався в Хайпи і тепер потягує апельсиновий сік на забугорних пляжі. Хтось починає корчити з себе професіонала і прикидатися генієм по інвестуванню. Не вірте нікому, хто тільки заїкнувся про «інвестуванні» в HYIP. Вони просто намагаються нажитися на партнерських відрахуваннях за залучення вкладника. Від шахраїв вони самі не далеко пішли. Хоча, можливо, деякі з них самі свято вірять, що відкривають вам чудовий джерело доходу, також вклавшись в піраміду.

 Ось, наприклад, хтось Ігор Холмірзоев. Будує з себе професіонала і пропонує «перевірені часом Хайпи». Хто перевіряв то? Через місяць від будь-якого перевіреного Хайпи залишаються лише уламки, під якими покояться гроші вкладників.
У нього є кілька сайтів та e-mail розсилка. У них він таке несе ...
 Реклама, замануха. Пропонує також ознайомитися зі скрін виплат на його ім'я з цих проектів. Браво! Фотошоп він освоїв на відмінно!
Висновок простий і очевидний - тримайтеся подалі від цієї людини. Ще один яскравий «професіонал», який робить 4 помилки в слові з 3 літер.
 І таких «професіоналів», що освоїли і досконально вивчили інвестування в HYIP досить багато. НІКОМУ З НИХ НЕ ВІРТЕ!
Недовіра - певніше засіб від будь-якого шахрая! Проти нього безсилі махінації, це зброя, якою не можна не скористатися!
HYIP ніколи не дасть вам заробити. Єдине, що ви отримаєте - це спорожнілий гаманець, злість на шахраїв і самого себе за тупість, а також, можливо, втратите сому віру в те, що в Інтернеті все ще можна щось заробити!
Ну ось воно треба?
 На закінчення додам, назавжди розділіть два поняття: «Заробіток в Інтернеті» та «HYIP». Ці поняття несумісні!
На цьому все. Хай щастить!


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: