Прив'язуємо картку до акаунту Alertpay. Опис зі скріншотами Прив'язка карти до акаунту AlertpayНаступний після реєстрації крок - прив'язка до аккаунту електронної пластикової карти. Як тільки карта буде прив'язана, аккаунт буде вважатися верифікованим. При цьому збільшиться ліміт проведення платежів і з'явиться можливість оперувати коштами карти. У цій статті пропонується покрокова інструкція російською мовою, як додати картку до акаунту AlertPay.

  Верифікація аккаунта alertpay

 Процес прив'язки складається з двох умовних кроків: додавання карти і її підтвердження. Потрапити на сторінку додавання карти можна кількома шляхами. Перший - через свій профіль (My Account-> Profile-> Credit Cards-> Add Credit Card). Другий, більш короткий - посилання Add Credit Card в центральному вікні облікового запису. Натискаємо її.
Нам належить заповнити поля форми реквізитами картки. Всі дані вводимо латинськими символами.
Прив'язуємо карту в Alertpay
  • First Name: ім'я (поле заповнюється автоматично).
  • Last Name: те ж саме з прізвищем.
  • Card Number: номер картки.
  • Expiration Date: закінчення терміну дії картки. Формат вводу: номер місяця / дві останні цифри року.
  • Verification Code: тризначний код картки (CVV-код). Він знаходиться на самій карті. Якщо його немає, потрібно телефонувати в свій банк і дізнатися його.
  • Billing Address: поштова адреса. Так само заповнюється автоматично. При необхідності його можна змінити
 Натискаємо кнопку «Next». Перевіряємо введені дані, відзначаємо пташкою пункт про прочитання та погодження з правилами. Потім ми потрапимо на сторінку, на якій говориться, що карта добавлена ​​і вона повинна пройти валідацію. Це ж повідомлення продублює в електронному листі. Йдемо далі - нам потрібно підтвердити карту. Це можна зробити двома способами - використовуючи мобільний телефон, або за допомогою самої картки. У першому випадку прийде СМС-повідомлення з кодом підтвердження, у другому - на карту буде переведений 1 цент і код буде вказаний у реквізитах платника. Це стосується тільки карт Visa і MasterCard.
Якщо ви з якихось причин вирішили перервати процес, то його відновити можна, зайшовши в «Profile», а потім у розділі «Personal» натиснувши посилання «Verification».

    Забігаючи вперед скажу, що підтвердити своя картка допомогою мобілки не вийшло - повідомлення вперто не приходили. В інтернеті я знайшов людей, які змогли отримати код у вигляді СМС, і по всій видимості проблема була в моєму операторі мобільного зв'язку.
    Другий спосіб перевірений - його використовують майже всі платіжні системи. Але і в ньому є вразливі місця - потрібно мати інтернет-банкінг, або доведеться телефонувати в банк і просити у його співробітників повідомити код. У мене є рахунок у своєму банку, але код я все одно не побачив - переклад в історії не відображався. Після кількох хвилин спілкування в чаті з оператором банку я впізнав його і проблема була вирішена. Справа це звичайне - при підтвердженні карт в PayPal все відбувається точно так само.

 Отже, йдемо далі і тиснемо «Continue Verification Process». Вибираємо метод валідації карти - ми вже знаємо в чому їх відмінності.

Alertpay прив'язка карти

  Валідація в Alertpay за допомогою мобільного телефону

 При виборі цього способу верифікації нам буде запропоновано вибрати номер, на який буде вислано код. Зазвичай мобільний номер ніхто при реєстрації не вказує, тому на сторінці є посилання, по якому можна зайти в свій профіль і додати або змінити номер. Після цього зі списку вибираємо номер мобільного телефону і тиснемо кнопку відправки коду. Після його отримання у вигляді СМС вводимо його в потрібне поле. Код може прийти не відразу і вас може після закінчення часу сесії викинути з акаунта. Після входу доступ до вводу коду буде такою: «Profile-> Personal-> Verification-> Phone Validation».
Валідація за допомогою телефона
 
 Валідація за допомогою карти

 Ті ж кроки, тільки з картою. Платіж буде здійснений протягом 2-3 банківських днів, так що доведеться почекати. Код являє собою 4 цифри, розміщених серед інших буквених символів. Доступ до введення коду: «Profile-> Personal-> Verification-> Credit Card Confirmation». Після його введення аккаунт і карта будуть верифіковані.
Верифікація в alertpay за допомогою картки
 На закінчення скажу, що прив'язувати можна не тільки кредитні та дебетні картки, а й віртуальні інтернет-картки. Вони дуже зручні: швидко робляться і спокійно проходять валідацію.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: