Піднімаємо сайт з біржею Liex. Опис і принципи роботи Опис біржі Liex Liex - біржа статей, яка давно зайняла своє місце серед аналогічних ресурсів. І місце це одне з перших - варто подивитися на кількість використовуваних майданчиків. Та й відгуки seo-оптимізаторів на своїх блогах також говорять багато про що. Безумовно, вони різні, але в цілому картина про співпрацю з Liex складається цілком позитивна. Що ж, давайте і ми зануримося в світ статей, посилань, дізнаємося подробиці роботи з цим сервісом і як, використовуючи його, почати просувати свій сайт.
Про метод роботи бірж, подібних Ліексу, написано чимало, тому затримуватися довго на цьому питанні не будемо. Це посередник, з одного боку якого стоять рекламодавці із заявками на просування своїх сайтів, з іншого - вебмастери зі своїми сайтами у вигляді рекламних площ для виконання заявок рекламодавців. Рекламодавцями звичайно є SEO-оптимізатори, що піднімають сайти своїх клієнтів. При цьому ніщо не заважає власникові сайту самому зареєструватися і почати «піднімати» свій ресурс, минаючи оптимізаторів.
Незважаючи на притаманне все бірж схожість методів роботи Ліекс має відмінності, і досить серйозні. За роки свого розвитку він перетворився на потужний багатогранний сервіс. Давайте розглянемо всі його можливості з точки зору власника сайту, який вимагає розкручування.

    Що ж пропонує Liex для просування сайту?
  • Почнемо з можливості вибору майданчика. Він дуже зручний, так як всі майданчики розбиті модераторами по групах в залежності від їх якості. Найякісніші з них - це трастові сайти, потім йдуть стандартні і псевдосайти. Крім того, існує безліч фільтрів, які, враховуючи величезну кількість майданчиків, істотно полегшують їх вибір.
  • Тепер про оплату. Тарифи дуже гнучкі і дозволяють зробити оптимальний вибір: статті та посилання можна купувати на вказаний час, на час перебування в індексі пошукових систем і назавжди. Другий варіант дуже цікавий - фактично, це оплата за результат. Скільки днів стаття про ваш продукт знаходиться в індексі - за ці дні ви і платите. Погодьтеся, цей варіант заслуговує уваги.
  • Серед інших можливостей біржі не можна не згадати про можливість автопродвіженія: потрібно задати бюджет кампанії і вибрати параметри майданчиків за допомогою фільтрів. Система в автоматичному режимі буде розміщувати посилання та статті та знімати неіндексіруемие пошукачами після закінчення терміну розміщення або зміни параметрів майданчика.
  • Крім зручності роботи з майданчиками можна відзначити і роботу зі статтями. Їх можна замовити зі свого інтерфейсу, і при цьому можуть бути різні варіанти - написання нової статті, рерайт, розмноження. Існуючі статті можна на якийсь час припинити і гроші за цей час не будуть зчитуватися. Цікава можливість редагування розміщених статей, в тому числі і масова.
реєстрація в Liex.ru

Як почати роботу


З реєстрації, яка проста і забере не більше хвилини. Йдемо на сайт Liex.ru, заповнюємо кілька полів реєстрації: ім'я, логін, e-mail, пароль - і можна заходити в створений аккаунт. На цьому етапі можна вибрати тип інтерфейсу за замовчунням: для вебмастера або рекламодавця. Вибираємо останнє.
Після заходу в аккаунт потрібно зайти в розділ «Особиста інформація користувача», натиснувши на свій логін у верхній частині сторінки, або посилання «Профіль і настройки». У ній є маса налаштувань облікового запису і має сенс ознайомитися з ними, відключивши непотрібні опції. Наступний крок - створення рекламної кампанії.
Натиснувши на посилання «Реклама» ми потрапимо в потрібний нам розділ. При наведенні мишки на це посилання з'явиться випадаюче меню зі безліч пунктів. При виборі будь-якого з них всі інші з'являться в сторінці у вигляді бічного лівого меню.
При попаданні на деякі сторінки безліч посилань, чекбоксів та інших настройок можуть викликати деяке замішання. Для допомоги користувачам Ліекс має дуже корисну річ: у кожному розділі є посилання «Інструкція з використання цього розділу», розташована в правій частині сторінки. Її призначення зрозуміло з назви. На новій сторінці відкриється докладне опис зі скріншотами і описом кожної кнопки та посилання. Наявність такої системи допомоги важко переоцінити
При створенні нової компанії потрібно ввести її назву, опис і вибирати рубрику. На наступному кроці ми потрапимо на сторінку налаштувань кампанії. На ній безліч налаштувань: ви можете заборонити вебмастеру редагувати статті, встановити час перебування в індексі пошукових систем, автоматично знімати неіндексіруемие Google і Яндексом статті тощо На завершення буде запропоновано три варіанти збереження кампанії: просто зберегти, зберегти і зробити замовлення на написання статей, зберегти і почати ставити свої статті. Перший і останній зрозумілі, а при натисканні середньої ми потрапимо на форму замовлення статей «Додавання нового замовлення». Вона досить проста - вибираємо тематику, описуємо що нам потрібно, вказуємо назву і кількість символів, терміни написання і тип статті (копірайт - нова, рерайт - переписана стара). Після заповнення форми замовлення відправиться на виконання.
Усі створені кампанії відображаються в розділі «Реклама-> Кампанії». Для кожної кампанії відображаються її властивості і стан. Натиснувши посилання «Пошук майданчиків» ми зможемо вибрати відповідний майданчик для конкретної кампанії. Умов пошуку і всіляких фільтрів на новій сторінці буде багато - як уже говорилося вибір дуже гнучкий. Описувати їх і дублювати інструкцію до кожного розділу немає сенсу: на сторінці є посилання для допомоги. Після закінчення вибору задовольняють умов і запуску пошуку в нижній частині сторінки з'являться його результати. Кожен сайт-майданчик буде мати докладний опис. Багато скорочення спочатку будуть незрозумілі, але навівши мишу на будь-яке з них у верхньому рядку таблиці результатів з'явиться його розшифровка.
У своєму акаунті, крім усього іншого можна створювати групи кампаній, і застосовувати до них будь-які дії - зручна опція. Але, зрозуміло, без оплати жодна кампанія не буде розпочато. Можна для початку створити декілька кампаній, зрозумівши, як працює сервіс та ознайомитися з налаштуваннями. Після цього їх можна видалити, і, цілеспрямовано створивши потрібну, провести оплату.

Введення і виведення коштів в Ліекс

Для отримання інформації про кошти потрібно зайти в розділ «Фінанси». Він має свої підрозділи: «Введення», «Висновок», «Переказ грошей» і т. д.
Основний шлях введення і виведення грошей - через Webmoney у вигляді WMZ або WMR. Є також можливість оплатити послуги сервісу безготівковим переказом і перевести гроші з одного акаунта в інший. Всі інформація про фінансовий стан аккаунта весь час відображається в лівій частині сайту в полі «Гаманець».

Ця стаття не претендує на повний опис Ліекса. Її мета - ознайомити вас з цим сервісом, описати основні моменти і перші кроки. Які, до речі, не завжди очевидні - інтерфейс сервісу логічний, але простим його назвати не можна з-за великої кількості можливостей. Безумовно, ця біржа не єдина. В інтернеті є й інші системи для просування сайтів. І теж непогані. І навіть дуже непогані. Але Ліекс має одну важливу перевагу: можна підняти практично будь-який сайт. Навіть той, який можуть не прийняти в інших сервісах.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: