Заробіток на SAPE. Cекрети заробітку на СапіЗаробіток на SAPEНа цій сторінці, хочу ознайомити моїх читачів, у тому числі і інвесторів, з тим як можна заробити на біржі посилань sape.ru.

Створення сайту

Для початку потрібно створити сайт і підібрати тематику, яка Вам близька. Можна використовувати безкоштовні хостинги, такі як narod.ru, ucoz.com і т.д.. Але я рекомендую скористатися платним хостингом та доменами другого рівня, так як жоден безкоштовний хостинг не дасть Вам домен другого рівня безкоштовно.

Реєстрація в sape.ru

Після створення сайту, реєструємося в sape.ru, додаємо сайт в sape.ru, встановлюємо код, вибираємо ціни посилань які будуть розміщені на створеному сайті і відправляємо сайт на модерацію. Після успішної модерації встановлюємо ручний або автоматичний прийом посилань і через деякий час починаємо виводити прибуток, що нараховується щодня і яку можна інвестувати в інвестиційні проекти зазначені на даному блозі!

Розберемо заробіток докладно і більш детально.

При створенні сайту на платному хостингу реєструємо домен наприклад в. Ru,. Com, встановлюємо домен на хостинг, створюємо наш сайт, оптимізуємо і розкручуємо його, займаємося підняттям ТИЦ і PR, реєструємося в sape.ru і продаємо посилання.

Скільки можна реально заробити в sape.ru?

Обмежень для заробітку тут немає, можна отримувати і 200 рублів на місяць, але можна заробити і десятки, сотні тисяч. Для цього потрібні кілька сайтів, з хорошими ТІЦ і ПР, з безліччю сторінок на другому і третьому рівні вкладення, далі не робіть вкладення сторінок, так як не зможете продати звідти посилання.

Ваш заробіток безпосередньо залежить від:
  • Кількості сайтів, з яких Ви продаєте посилання в sape;
  • Кількості та виставлених Вами цін продаваних посилань зі сторінок Вашого сайту;
  • Кількості, унікальності та якості сторінок другого і третього рівня Вашого сайту;
  • ТІЦ сторінок Ваших сайтів, трохи в меншій мірі від PR;
  • І головне параметра-якість сайту в Сапі.
Ціни на посилання в SAPE, залежать від ТІЦ і PR. ТіЦ - це пузомірка від Яндекса і йде на весь сайт, але от PR - гуглівський пузомерка, яка встановлюється пошукачем під кожну сторіночку окремо. Тому, щоб була нормальна ціна на посилання потрібно підвищувати ТІЦ, як правило на нього більше орієнтуються оптимізатори. Особисто я вважаю, що починати заробіток потрібно з ТІЦ від 20 і з кількістю сторінок Вашого сайту, не менше 500. У середньому, Ви, отримаєте з такого сайту до 1000 рублів РФ в день.

Посилання продаються як з головної сторінки (відповідно ціна на них вище), так і з другого і третього рівня вкладеності сторінок на сайті. Під другим рівнем вкладеності-розуміють сторінку, що знаходиться в 1 кліці від першої (головної), а третій - це вкладення в двох кліках від головної. Більше рівень, менше ціна посилання, а з п'ятого і шостого продати посилання не реально! Рекомендую не робити глибше другого і третього рівня вкладеності.

Якщо у Вас на сторінці багато зовнішніх посилань, то передаваний вага сторінки через посилання стає нижче, посилання стає відповідно стає менш привабливою для оптимізаторів, тому рекомендую закривати непотрібні зовнішні посилання - в тег noffolow, а у лічильників видаляйте урли (посилання), вони без них будуть стабільно працювати.

По суті, чим більше посилань зі сторінки Ви буде продавати, тим більше буде прибуток з кожної сторінки, але більше 3 не рекомендується продавати в будь-яких випадках, посилання розкидайте по сторінці, не створюйте блоки посилань.

"Якість сайту" фактор багатогранний, я думаю, суть його Ви уловите, прочитавши весь наш сайт.

Ось можете подивитися заробіток в Сапі кращих майстрів.

заробіток в Сапі кращих майстрів

З практики можу повідомити, скільки можна отримати в сапі з сайту:

При ТІЦ-10 можна заробити до 100 рублів в день, досягається протягом 2-3 тижнів.
При ТІЦ - 30 до 150 рублів, досягається протягом 2-3 тижнів.
При ТІЦ-50 до 300, досягається протягом 2-3 тижнів.
При ТІЦ -100 до 500 рублів в день, досягається протягом 3 тижнів.
При ТІЦ -1000 від 4000 рублів в день, досягається протягом 4 тижнів.

Як встановити вартість посилання?

Рекомендую не встановлювати ціни нижче ринкових, хоч у Вас швидше розкуплять посилання, але якщо дивитися за підсумками кварталу чи півроку, Ви змогли б отримати ту ж саму прибуток за свої посилання за ринковою ціною або трохи дорожче, при цьому розмістивши меншу кількість посилань!

Рекомендую встановити коефіцієнти для цін посилань ось такі:
Якщо у Вас якісний сайт, багато інформації і відвідувачів не менше 1000 в день, то устанавит ціни на посилання в 2 рази вище середніх, якщо сайт як у мене (стандартний блог), то коефіцієнт у межах від 1-1,5 візьміть, для сайтів створених спеціально під sape встановіть коефіцієнт не більше 0,8.

Як швидко отримати прибуток в sape.ru з максимальною прибутковістю.

Як правило вебмастера не піднімають Тіц більше 50, так як його підняття досить дороге, а от ціни на посилання істотно не зміняться. Тому якщо Ви плануєте створити сайт з доходом від Сапи, не потрібно підвищувати більше 50 Тіц.

Самому написати тисячі унікальних сторінок з унікальним текстом дуже важко, тому купуйте його на біржах статей.

Головне правило це писати на сайті тільки унікальний контент більш 90% унікальності, закривати непотрібні посилання, підняти Тиц і як говориться справа в капелюсі, головне не понакідать багато посилань, не більше 3 на сторінку!
Після створення сайту під sape.ru і його розкручування, Ви зможете окупити його не раніше ніж через 4 місяці, потім отримуєте чистий прибуток.

Також можна купувати готові сайту з Тіц на біржах сайтів (типу Телдері) і поступово підганяти його під себе, унікалізіруя контент і відразу отримувати максимальний ефект від роботи з біржею посилань sape.

Як підняти ТІЦ?

Тиц можна підняти купуючи посилання з тієї ж Сапи та інших бірж, а можна безкоштовно регестріруясь в трастових сайтах, каталогах, форумах і скрізь вказувати посилання на свій сайт. Також, можна використовувати коментарі на блогах, і сайтах, остаявляя свій коммент разом з посиланням на Ваш сайт!

Як не потрапити в бан пошуковиків?

В першу чергу сайт повинен бути зроблений для люде, щоб все було максимально ясно і просто в навігації по сайту.

В основному в бан до Яндексу, потрапляють ті хто має багато незакритих посилань, неунікальний контент і незрозуміле оформлення меню. Щоб забанив Гугл, для цього потрібно докласти багато зусиль і старань, так як у нього крім проіндексованих сторінок сайту, мається і кеш Вашого сайту (сторінок які Ви видалили давно), так що за бан в Гуглі можете не переживати.

Для того щоб після бана встановити свій сайт, Вам потрібно зняти всі посилання (не тільки Сапи), прибрати неунікальні статті і написати в Яндекс з проханням вивести сайт з бана, можливо доведеться писати кілька разів, але не факт що його виведуть з бана. Тому, поставтеся серйозно до унікального контенту та кількістю посилань!

Реєстрація в sape.ru

Також, рекомендую заробляти на посиланнях, з біржею статей Liex.ruВсього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: