Партнерська програма mgshare.com. Заробіток на розсилці торрентівВ інтернеті є безліч партнерських програм - на всі випадки життя. Крім того самого, коли ви, нарешті, вирішили запрацювати з ними. І тут починається - то потрібен сайт, то спрямованість партнерки не підходить ... Але іноді трапляються програми, заробити на яких може дійсно будь-яка людина. Одна з них буде розглянута в цій статті - ми займемося просуванням програмного забезпечення.

Вид заробітку заснований на рекламі програми для завантаження торрентів Media Get. Ваша мета - розповісти про неї якомога більшій кількості людей. Давайте розглянемо принцип його роботи.
Наші дії починаються з реєстрації на сайті mgshare.com. Це своєрідний трекер, на якому існують всілякі роздачі - фільмів, музики і т.д. Після реєстрації ви обираєте довільну роздачу і отримуєте посилання на неї, в кінці якої буде прикріплений ваш особистий ідентифікатор.
Наступний крок - поширення отриманої посилання. Не мені вас вчити, як це робити. Перші кандидати - колеги, друзі, знайомі і так далі. При цьому ніякого обману немає. Ви пропонуєте їм цілком якісний продукт, наприклад, що зацікавив вас новий фільм. Далі все просто - при переході користувача за вашою посиланням йому автоматично встановиться Media Get і запуститься закачування обраного матеріалу.
Якщо ви скажете, що це схоже на заробіток на файлообмінниках, то будете цілком праві. Але є одна відмінність, і воно дуже істотно: вам не потрібно возитися з файлами і розміщувати їх на файлообмінниках. Погодьтеся, це кардинально міняє справу.
А де ж наш інтерес і скільки можна заробити на цьому? За кожну повну установку Media Get сайт mgshare платить 50 копійок. Так, на перший погляд, це дуже мало. Але й обсяг робіт не зрівняється, наприклад, з тією ж інтерфейсу на сервер.
Ясно, що на початку потрібно постаратися, поширюючи посилання, зате потім практично нічого не потрібно буде робити. Доцільно зареєструватися на декількох форумах і створювати там собі рекламу, розміщуючи посилання. Для цього, до речі, існує безліч програм, які зроблять це в автоматичному режимі. Деякі з них описані в розділі «Корисні програми» нашого сайту.

    Давайте займемося підрахунками. Приміром, у соціальній мережі Вконтакте.ру у вас 200 друзів. Кожному ви відправите повідомлення з своєї посиланням. Якщо дві третини з них піде за посиланням, то заробіток складе 70 рублів. Для першого кроку - не погано, адже це можна зробити максимум за годину. Але! Ви ж не будете постійно розсилати повідомлення. Можна, наприклад, створити групу вконтакте, запросити всіх своїх друзів, вони, в свою чергу, запросять ще по 100 своїх друзів. І в цілому ваш фільм переглянуть 20000 чоловік, а це вже 10000 рублів. Зрозуміло, що це абстрактні підрахунки і життя внесе свої корективи, але загальне уявлення про роботу та розмір заробітку отримати можна.

Добре, а які дії людини, натиснувши на ваше посилання? Ніяких! Як вже говорилося, Media-Get автоматично встановлюється і завантажує потрібний файл. При цьому немає ніякої метушні з настройками звичайних торрент-програм, які іноді навіть просунутому людині досить важко налаштувати. Не кажучи вже про відправку СМС-повідомлень для завантаження фільму.

Що сказати на завершення ... Як ви змогли переконатися, це досить демократичний заробіток, доступний для будь-якого покоління. І по-своєму цікавий. Адже кіноманом, по суті, є майже кожен. Що ж до розміру прибутку, то все залежить від вас, як і в будь-якій справі.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: