Сайти для заробітку грошей в інтернетіНа цій сторінці наведу сайти для заробітку в інтернеті і коротко опишу в чому полягає робота на кожному з них. Сайти, де можна заробити гроші бувають різні. Серед них трапляється не мало шахрайських сайтів. Якщо сайт пропонує легкий і великий заробіток не поспішайте стрімголов кидатися в роботу на ньому, перевірте відгуки про нього. Дуже багато з'являється сайтів "одноденок", які попрацювали пару тижнів, назбирали грошей і закрилися, кинувши на гроші всіх працівників.

Список сайтів для заробітку, який я напишу нижче, складається тільки з перевірених сайтів, які мають хорошу репутацію. Залежно від способу роботи, я поделю сайти на підгрупи.

Сайти для заробітку на кліках

Що являє собою заробіток на кліках? Все гранично просто. Ви переглядаєте сайти рекламодавців, виконуєте на них нескладні дії (переходи за посиланнями, реєстрації, підписки, голосування) і за це отримуєте оплату. Оскільки робота не складна і з нею може впоратися навіть школяр, то й плата не висока. Заробіток на перегляді сайтів в місяць може скласти до 200 доларів при повній зайнятості.

Поштовиків - сайтів для заробітку на кліках, зараз розвелося дуже багато. Головним недоліком, нещодавно створених поштовиків, є брак рекламодавців і мала кількість завдань для роботи. Тому, я рекомендую Вам працювати на старих почтовиках, які мають багато рекламодавців і відповідно багато роботи.

Як показав час, найбільше можливостей заробити гроші надають ці два поштовика SEO sprint і Wmmail.

Ще можна в інтернеті прочитати про заробіток на зарубіжних сайтах або як їх ще називають - буксах. Чесно кажучи, я б не рекомендувала Вам заробіток на іноземних сайтах - буксах. Серед них трапляються сайти кидали, які закриваються раніше, ніж Ви зможете набрати мінімальну суму для виплати.

Заробіток на голосуваннях і лайку в соціальних мережах

Якщо на почтовиках заробіток на відвідуванні сайтів доступний для кожного, хто захоче, те з акаунтами в соціальних мережах заробити буде трохи складніше. В першу чергу із-за того, що потрібні акаунти в соціальних мережах: Вконтакте, Твіттер, Фейсбук. Не досить мати порожній аккаунт. У Вас повинні бути друзі і передплатники, а також не рекламні пости.

Щоб аккаунт у соціальній мережі здавався живим, потрібно розміщувати будь-які анонси, не тільки рекламні, інакше ризикуєте отримати покарання від модераторів соціальних мереж. Додавайте афоризми, заголовки останніх новин, свої висловлювання. Найкраще завести ще один аккаунт в соцмережі по мимо свого основного, щоб не засмічувати його.

Якщо у Вас ще не акаунтів, то Ви в будь-який час можете їх зареєструвати, набрати передплатників і почати заробляти. Заробіток простий: ставте лайки, діліться на своїй сторінці анонси, вступайте до групи і за все отримуйте гроші.

Сайти, де можна заробити з акаунтами в соціальних мережах. Наводжу посилання на статтю з детальним описом:

  1. Liked.ru — проект для заробітку і реклами
  2. SocialTools — легкий заробіток в соцмережах
  3. Заробіток з твіттером на Prospero
  4. Форумок - безліч варіантів для заробітку

Вище перераховані кращі сайти для заробітку в інтернеті на кліках і лайку.

Сайти для заробітку грошей на статтях

Ще один напрям для роботи в інтернеті. Все, що потрібно, це писати унікальні тексти та продавати їх замовникам. Не обов'язково бути журналістом, щоб заробляти. Кожній людині у тій чи іншій мірі під силу переписати своїми словами вже існуючий текст так, щоб він став унікальним.

Унікальність мається на увазі не за змістом, а з побудови слів у реченнях і самих пропозицій. У школі багато хто цим займалися на уроках мови і літератури. Так чому б не застосувати ці вміння для заробітку? Можна, як продавати готові статті, так і писати на замовлення. Що таке копірайтинг і з чим його їдять, я писала тут.

На яких сайтах можна заробити? На спеціалізованих біржах. Знову ж таки, я даю Вам посилання на більш детально опис кожній з бірж, читайте:

  • Біржа купівлі-продажу статей Advego
  • Як заробляти на біржі статей Etxt
  • Як заробити на біржі статей TextSale
  • Біржа копірайтингу TEXT.RU

Знайти підробіток можна і на біржах фріланса. Якщо у Вас є навички дизайнера або програміста, то знайти замовників Ви зможете там. Копірайтерам краще працювати на спеціалізованих біржах копірайтингу.

Рекомендую прочитати ці статті про фрілансі:

  1. Фріланс — додатковий заробіток на дому
  2. 10 порад фрілансеру з пошуку роботи

Яким би не був заробіток на вказаних вище сайтах, але він вимагає від Вас постійної роботи. Тиждень не попрацювали і немає заробітку. Рекомендую Вам всерйоз задуматися про створення свого сайту, який буде приносити пасивний дохід в майбутньому. Які переваги свого сайту для заробітку, читайте тут.

Мабуть це і все по даній темі. Кращі сайти для заробітку без вкладень були перераховані вище. Цей список я буду поповнювати стоять сайтами для заробітку, якщо такі будуть створюватися.
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: