Як заробити 100-1000 рублів в день в інтернетіНа моєму блозі вже багато статей про різні види і способи заробітку. Але не завжди, ті хто шукають заробіток розуміють на які суми доходу вони можуть розраховувати, працюючи тим, чи іншим способом. Нижче я розповім, як і скільки можна заробити в день в інтернеті, працюючи найпопулярнішими способами.

Як заробити 100 карбованців у день новачкові

Здавалося б, що таке сто рублів? Але, заробити в інтернеті новачкові в день навіть 100 рублів нелегко. Найпростіші дії такі, як перегляд реклами за гроші, в кращому випадку дадуть вам заробіток в інтернеті розміром 10 рублів в день. Більше можна заробити, виконуючи оплачувані завдання. Якщо взяти середню ціну за просте завдання дорівнює 1 рублю, 100 виконаних завдань = 100 грн. Ось скільки можна заробити в день, працюючи на seosprint, соцпаблик, вммейл та інших почтовиках.

Час, за який кожен з вас виконає ці 100 завдань, різне. Хтось зможе за 2-4 години заробити цю суму, а комусь і за 8 не вдасться, оскільки він погано орієнтується в роботі за комп'ютером. Тут в першу чергу потрібен навик роботи за комп'ютером. А також, посидючість і терпіння для виконання монотонної роботи. Плюс роботи на кліках в тому, що це дає хоч якийсь заробіток з першого дня. Тобто сьогодні зареєструвалися, зробили якісь завдання, і перший заробіток виводите на гаманець вебмані. Ті, хто працювали на почтовиках, напишіть, виходячи з вашого досвіду, скільки можна заробити на кліках зараз, якщо дійсно працювати, а не чекати, що гроші вам дадуть просто так.

Інший вид заробітку – написання статей на замовлення. Писати, вірніше переписувати вже готові статті своїми словами, набагато цікавіше, ніж виконувати завдання на почтовиках. Багатьом цей вид роботи буде по душі. Новачкові копірайтеру, без відгуків, реально знайти замовлення не дорожче 15-30 рублів. Якщо взяти ціну 20 р)./1000 знаків без пробілів, потрібно написати статтю довжиною 5000 символів, щоб заробіток становив 100 рублів в день в інтернеті. Хоча, якщо у вас не викликає труднощів переписати текст своїми словами і швидко набрати в текстовому редакторі, ваш заробіток буде від 200 рублів в день.

Написання статей можна розглядати, як додатковий заробіток у вихідні дні. Ви можете на вихідних брати в роботу 2-3 замовлення і писати тексти за технічним завданням замовника. Або ж на вихідних писати статті і виставляти їх в магазині статей, а потім чекати поки статтю куплять.

Як заробити в день 500 рублів на фрілансі

Продовжуючи тему заробітку на копірайтингу, хочу сказати, досвідчені копірайтери отримують 500-1000 руб. в день, виконуючи замовлення за ціною 50-100 руб. за 1000 знаків. Якщо у вас є хороші відгуки і у вашому портфоліо гідні приклади робіт, замовники вам будуть платити більше, ніж початківцю.

Ті, хто подаються під фрілансери, також можуть заробляти від 500 рублів в день. На фрілансі знайдеться робота для людей з різними вміннями. Навіть, якщо у вас немає навичок дизайнера або програміста, ви можете знайти роботу з наповнення сайтів контентом, публікації постів на форумах, підбору матеріалу, адміністрування груп в соціальних мережах і т. п.

Заробіток 1000 рублів в день

Як заробити 1000 рублів в день на своєму сайті? Способів декілька.

  1. Дохід з реклами. 1000 руб. в день здатний приносити сайт відвідуваністю від 5000 чоловік в добу. Приміром, мій блог приносить мені 200 рублів за 1000 відвідувачів. Правда, це не тільки реклами, а й з партнерських програм. З особистого досвіду скажу, що сайти не комерційної тематики (здоров'я і краса), приносять 80-100 крб. з 1000 відвідувачів. Але і трафік на них зібрати набагато легше.
  2. Продаж інформаційних продуктів. Ціна якісного курсу становить від 3000 руб. Якщо робити 1 продаж в 3 дні, як раз і отримаєте бажані 1000 рублів в день в інтернеті.
  3. Продаж своїх послуг. Дизайнери, а також ті, хто розбираються в веб-програмуванні або просуванні сайту, можуть через блог отримувати замовлення. Хорошим портфоліо в цьому випадку буде служити ваш особистий блог і інформація на ньому. За вашим статтям потенційні клієнти зможуть оцінити рівень вашої майстерності.

Швидко заробити за допомогою свого сайту не вийде. Потрібно час на розвиток свого проекту, відточування навичок, які ви будете пропонувати своїм клієнтам. У випадку з інформаційними продуктами, то час на їх створення та оформлення.

Якщо ви нічого не вмієте, забудьте на час про високі заробітки. Ніякі курси не розкажуть вам методик, які дадуть можливість заробітку 1000 рублів в день без знань і вкладень. Все це обман для того, щоб виманити у вас гроші. Здобувайте знання і навички, відточуйте їх на практиці та зможете отримувати не тільки тисячу рублів, а набагато більше. Все приходить з часом :).

Пам'ятайте, великі гроші платять тим, хто вміє виконувати унікальну роботу.
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: