Помилки при пошуку заробітку та роботи в інтернетіДоброго всім часу доби! У цій статті я хочу розібрати основні помилки, які люди роблять при пошуку заробітку в інтернеті. У кожної людини є свої ілюзії і помилки, пов'язані з роботою в інтернеті, які, згодом, призводять до помилок і невдач. І ці помилки в більшості випадків, типові.

«Чарівна кнопка бабло», якщо її знайти гроші будуть надходити самі без зусиль і праці. Це давній міф, і що дивно, багато людей, які вперше стикаються з роботою і бізнесом в інтернеті, спочатку вірять в нього. Складно визначити, звідки ростуть корені у цій ілюзії, може від бажання отримати все на халяву в інтернеті? Цим користуються шахраї, які створюють численні «кнопки бабло» і «диво методики великого заробітку», за допомогою яких розводять новачків на гроші. В інтернеті реально отримувати пасивний дохід, але для цього потрібно попрацювати і створити систему, що генерує гроші. Приклади дивіться тут.

Запам'ятайте: легка робота, яка під силу кожному, низько оплачується, винятків не буває; якісна інформація, що працюють методики не продаються по 10 доларів за курс.

Відсутність впевненості в тому, що починання буде успішним. На старті складно боротися з почуттям, що може нічого не вийти. Та ще, коли немає підтримки з боку вашого оточення. Щоб стати успішним потрібно вірити і робити постійні кроки вперед, не дивлячись на помилки, що виникають на шляху. Не рідко, ми піддаємося впливу оточуючих людей, які абсолютно не розбираються в темі, без досвіду, але, в той же час, дають «правильні», на їх думку, поради. Починають приводити всі можливі аргументи «проти», причини чому у вас не вийде. Слухайте людей, що вже мають досвід у тій сфері, якою ви зацікавилися, а не поради тих, хто дає рекомендації не з особистого досвіду, а на суб'єктивну думку, сформованому на основі домислів.

Я в усьому розберуся і все зроблю самостійно. У більшості новачків, в силу відсутності стартового капіталу, виникає бажання розібратися і зробити все самому. Безумовно, поверхнево можна навчитися багатьом спеціальностям, але от стати профі і виконати роботу на високому рівні в різних областях, під силу одиницям. На навчання потрібно і час, і сили. Краще досконало вивчити кілька областей та статті класним фахівцем, щоб потім додатково заробляти на цьому, а для роботи, яка вам не цікава, наймати інших більш кваліфікованих фрілансерів.

Відсутність навичок і знань. Типова проблема. Є всього два шляхи її вирішення. Перший – вчитися самому, перелопачивая гори різної інформації. Цей спосіб безкоштовний, але вимагає багато часу і терпіння. Другий – навчається у досвідчених людей у вашій області. Якісну інформацію не роздають безкоштовно, тому доведеться заплатити, але це заощадить вам купу нервів, часу і вбереже від багатьох помилок.

Самодисципліна і лінь. Свобода, відсутність начальника, гнучкий графік – це все приваблює людей, які стають фрілансерами або йдуть у свій бізнес. Але у цих переваг є і зворотна сторона – тепер на вас уся відповідальність за результати вашої роботи. У вас не буде начальника, який буде контролювати якість роботи, підганяти, щоб ви виконали завдання в строк, а потім в кінці місяця виплатить вам зарплату.

Терпіння. Складнощів і труднощів на шляху буде багато, зокрема, якщо ви виберіть шлях робити все самостійно і вчитися безкоштовно, без наставника. Готуйтеся займатися самоаналізом і виправленням помилок, зроблених за незнання і недосвідченість.

Саморозвиток. Середовище інтернету дуже динамічна. Потрібно готувати себе до того, що доведеться вчитися весь час, поки ви хочете працювати в інтернеті. Інакше, з часом, ви скотіться до точки, з якої стартували.

Результати у віддаленій перспективі. Це не стільки стосується заробітку на фрілансі, як розвитку бізнесу. Візьмемо для прикладу створення сайту для отримання з нього доходу. Працювати над сайтом потрібно мінімум рік і тільки потім з'являться помітні результати.

Концентрація на роботі. Це один з елементів самодисципліни. Якщо ви будете кожні 30 хвилин відволікатися на перегляд стрічки новин, нових повідомлень в соціальних мережах, перегляд роликів, багато за день не зробите. Тільки У початківців заробляти в інтернеті спостерігається така проблема: цілий день сидів за комп'ютером, чим займався(-лась), а по факту за день нічого нового не зроблено. Якщо у вас так, терміново вирішуйте проблему з організацією роботи без відволікань на марні справи.

Безперспективна робота. Розглянемо заробіток на кліках і роботу фрілансером з написання статей – копірайтинг. У першому випадку, як такої перспективи зростання доходу у вас не буде, якщо тільки не займатися побудовою реферального мережі. Дохід буде залежати від кількості виконаної роботи, чим більше завдань і кліків, тим вище прибуток. У другому випадку все гранично просто, чим якісніше ви виконуєте роботу, тим більший цінник ставите за свої послуги. Наприклад, продаєте статтю не за 100 рублів, а вже за 200.

Віра в те, що великі гроші можна заробити швидко і без вкладень. Як відомо, багато платять за роботу в вузькоспеціалізованої області, де фахівців можна по пальцях перерахувати, і ви один з них. На розвиток свого бізнесу потрібні вкладення, як і на ефективне самонавчання. Легка робота, часто низько прибуткова. Бажано вибрати для себе відповідне саме вам напрямок і прокачувати свої навички в ньому, тоді і дохід буде відповідним.

Підсумуємо. Новачкам спочатку бажано розібратися, в чому полягає суть роботи в інтернеті, за що одні платять гроші іншим. Щоб не стати жертвою шахраїв, налаштуйте себе на те, що 1000 доларів в місяць вам ніхто не стане платити за легку роботу, і не продасть за 20 доларів методику, що приносить такий високий заробіток.

Новачкам на старті зовсім не просто і у більшості на цьому етапі доходи мізерні. Тому, якщо ви зараз працюєте по найму, але хочете працювати на себе або піти в бізнес, не кидайте свою основну роботу, а виділяйте час на навчання новим навичкам. І тільки тоді, коли побачите, що робота на себе приносить гроші, і в перспективі ви зможете заробляти навіть більше, ніж на звичайній роботі, тоді тільки звільняйтеся.

Які з цих помилок робили ви у свій час? Пишіть в коментарях.
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: