Способи заробітку в Інтернеті різні - вибір ваш власнийСпособи заробітку в ІнтернетіОтже, продовжуємо шукати найбільш привабливі способи заробітку в інтернеті . Відразу обмовлюся , привабливими вони повинні бути особисто для вас. Я глибоко переконаний , що в ідеалі дуже важливо знайти той метод , який не просто буде радувати грошовими потоками , але і принесе задоволення . Кожен з нас не позбавлений певних здібностей , от від цього і потрібно відштовхуватися.

Найбільш реальні способи заробітку в Інтернеті - робота на фотобанках і фотостоках

В ідеалі , метод залучення (читай , заробляння ) грошей повинен збігатися з хобі. Ви захоплюєтеся фотографією , вам приносить задоволення "ловити" цікаві кадри , вишукувати незвичайні особи і сюжети ? Швидше за все , у вашому особистому сховище скупчився не один гігабайт знятої продукції? Відмінно , завантажуйте свої роботи в фотобанки і стоки і отримуйте за це гроші. Звичайно , для серйозного доходу їх має бути досить багато. Вам доведеться провести елементарні маркетингові дослідження , вивчити попит , освоїти найпростіші програми для обробки зображень (хоча б Adobe Photoshop ) , але результат вартий витрачених зусиль. Гонорар фотографа зазвичай становить до 30 % від вартості продажів. Маючи від 500 до 1000 викладених в портфоліо кадрів, можна на місяць отримувати від 100 до 300 доларів. А тепер помножте цю цифру в кілька разів , і ви зрозумієте , скільки заробляють інші майстри об'єктиву.

На відміну від фотобанків , на фотостоках одне і те ж зображення може продаватися наскільки раз . При достатньому завзятості і наполегливості можна забезпечити цілком пристойний пасивний дохід.

Щоб зайнятися цим способом заробітку , зовсім не обов'язково мати серйозну оптику. Для початку достатньо звичайного цифрового апарату . До речі , досить швидко можна заробити і на пристойну апаратуру. До недоліків подібної роботи слід віднести необхідність рутинного процесу завантаження файлів , їх підписи . До кожного фото доведеться підбирати кілька ключових слів , дуже часто - англійською мовою . Це потрібно для того , щоб вашу роботу зміг знайти потенційний покупець .

Копірайтинг та рерайтинг

Добре володієте словом , грамотно пишете і отримуєте задоволення від самого процесу , складаєте вірші та оповідання ? Відправляйтеся в копірайтери . Ці люди наповнюють контентом сайти , оживляють форуми і блоги , складають тексти розсилок і прес -релізів , пишуть сценарії і привітання. Для того , щоб знайти першого роботодавця , перевірити власні сили і монетизувати свій талант , існують текстові біржі . Їх творці беруть свій відсоток за посередницькі послуги , на деяких з них організована можливість безпечної угоди , що захищає як виконавця , так і замовника. Сума гонорару за статтю може обчислюватися від декількох рублів , до сотень доларів ( це вартість продажного тексту у гуру копірайтингу ) . Сьогодні в мережі не проблема знайти такий обсяг роботи , який ви зможете осилити при вартості від одного до півтора доларів за 1000 друкованих знаків (саме так визначається розмір замовлення).

Існує й таке поняття , як рерайт , коли вже готовий текст потрібно переписати іншими словами , зробити його унікальним для пошукачів із збереженням привабливості для людей. Тут розцінки скромніші , але спробувати себе може практично кожен.

Мабуть, це найбільш швидкі і реальні способи заробітку в інтернеті. Вони хороші тим , що не вимагають тривалої підготовки і капіталовкладень , створення та розкрутки власного сайту.

Не надто поширені прості способи заробітку в мережі Інтернет

Є досить екзотичні способи , які підійдуть творчим особистостям . Наприклад , ви вмієте робити авторські ляльки , мило ручної роботи , інші вироби. Сьогодні в моді все , що можна віднести до категорії Хенд Мей або ручної роботи. Все частіше на зірках світової величини можна побачити не діаманти , а авторські кольє і браслети з дерева , пластика , шкіри , навіть звичайних застібок- змійок . Якщо ви вмієте звичайні матеріали перетворювати на щось неординарне , користуйтеся цим! Щоб знайти клієнтів , сфотографуйте свої роботи і створіть власне портфоліо на сайтах -ярмарках для майстрів і рукодільниць .

Існують дуже прості способи заробітку в інтернет . Так , отримати користь зі свого хобі можуть навіть любителі соціальних мереж. Годинами просиджуючи в онлайн , можна створювати і розкручувати власні групи або залучати своїх друзів у вже існуючі і займатися просуванням чужих проектів за гроші.

Заробіток на інфопродукта

Вельми привабливою статтею доходу з найбільшим ступенем віддачі може стати заробіток на інфопродукта . Напевно ви в чому-небудь розбираєтеся краще за інших людей. Подумайте , в якій сфері діяльності зможете виступити в ролі експерта та компетентного вчителя.

Цей вид бізнесу передбачає систематизацію і продаж у привабливій формі будь-якої інформації . Основою для створення продукту може стати хобі , професійний і життєвий досвід , набуті навички .
Ви є майстр з плетіння косичок або вмієте добре готувати , знаєте секрети діловодства , можете навчити в'язання або грі на інструменті? Зробіть якісні майстер -класи з покроковими фотографіями , напишіть електронну книгу або зніміть привабливе відео. Дуже бажано створити безкоштовна пропозиція суміжній теми , щоб сформувати передплатну базу.
Існують спеціальні сервіси , які допоможуть просунути і продати продукт , подбають про захист та встановлення партнерської програми , щоб ваше « дітище » змогли пропонувати власники сайтів і блогів.
Постарайтеся вибрати правильну нішу , де немає великої конкуренції або у вас вже є ім'я. Досить безглуздо виглядає нікому не відомий «гуру» копірайтингу зі своїм інфопродукта . Інша справа , якщо автор курсу або тренінгу увійшов до числа топових виконавців , має рейтинг , авторитет серед замовників і виконавців.
Є ідея , але вам складно реалізувати її самостійно? Викладіть детально свої тези і замовте текст , дизайн обкладинки . Продажі , як і в реальності , починаються з привабливою упаковки.

Заробіток на партнерських програмах

Якщо у вас поки ще немає власного продукту в Інфобізнес , варто звернути увагу на партнерські програми. Цей спосіб найбільше підходить власникам власних сайтів або блогів. Рекламуючи і пропонуючи своїм відвідувачам чужий продукт , можна отримувати хороший відсоток від продажів. Популярний заробіток на партнерських програмах хороший тим , що перші гроші можна отримати вже за кілька днів. При цьому вам взагалі не доведеться що-небудь виробляти і навіть продавати.

Припустимо , у вас є свій сайт або блог , власна база передплатників. Все, що вам потрібно - це підібрати тематичний продукт і зареєструватися в партнерській програмі , отримавши свій кабінет і індивідуальну посилання . Далі потрібно ознайомити з пропозицією своїх клієнтів , допомогти їм визначитися з вибором. Як тільки хто-небудь з них зробить перше придбання за вашою посиланням , ви отримаєте винагороду у вигляді комісійних , які зазвичай складають від 30 % і вище.
Проводити « роз'яснювальну роботу » досить легко , адже кожен з потенційних партнерів забезпечить вас необхідними Промоматеріали . Цей спосіб хороший тим , що не вимагає власних вкладень . Розмір заробітку залежить від тематичність продукту і його цінності , тому потрібно вміти тестувати партнерські програми та виділяти найбільш перспективні . Дохід значно зросте , якщо частина коштів витратити на просування в пошукових системах .
Метод підходить і для тих людей , які не мають власного майданчика , а розміщують партнерську посилання в соціальних мережах , на форумах , дошках оголошень.
Як бачите , існують самі різні способи заробітку в мережі Інтернет. Пробуйте , тестуйте , застосовуйте відразу кілька методів , і ви обов'язково знайдете свою « золоту » жилку.
Якщо ви ще школяр і вважаєте , що всі вище перераховані способи занадто складні , то рекомендую без роздуми тикати відразу сюди .
Бажаю всім удачі в нашому не легкій справі .
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: