Працювати самостійно або поставити завдання іншим: що вибрати?Все частіше сайт або блог виступає не просто як засіб самовираження, пошуку однодумців і донесення своїх думок інших користувачів всесвітньої павутини, а як інструмент додаткового доходу, а іноді власний веб-ресурс - це і є основний грошовий джерело.
Працювати самостійно або поставити завдання іншимДля досягнення поставлених цілей Ваш сайт повинен відповідати певним вимогам якості: унікальний і приємний дизайн, грамотна структура, цікавий і корисний контент, ефективна система розкручування і просування. Погодьтеся, що осилити всі ці напрямки в короткий проміжок часу досить важко. Звичайно можна почати потроху розбиратися у всьому, але для накопичення знань і досвіду, завжди необхідно провести не один місяць у вивченні того чи іншого предмета. Наприклад, створення сайту самостійно безкоштовно не є настільки довгим, якщо Ви маєте достатній досвід, але коли немає досвіду?!

На щастя, Ви завжди можете звернутися до професіоналів і за відносно невелику плату отримати відмінні результати в короткі терміни.

У даній статті я хотіла б розглянути відмінності при самостійній роботі і при дорученні виконання іншим особам.

Якщо Ви вирішуєте самостійно виконувати всі моменти створення і просування сайту або блогу:

 • Плюс: Ви економите грошові кошти. Абсолютно всі етапи побудови свого сайту, його оптимізації та розкрутки Ви можете виконати самі.
 • Мінус: Економлячи гроші, Ви вкладаєте свій час. Якщо часу у Вас предостатньо, цього мінуса Ви навіть не відчуєте.
 • Плюс: Кожен елемент веб-ресурсу буде наповнений Вашою душею і зроблений з почуттям.
 • Мінус: Якщо терпіння не Ваша чеснота, цього самого почуття Вам може і не вистачити до кінця роботи, і проект найчастіше буде покинутий і забутий.
 • Плюс: Ви можете самостійно вибрати відповідні методи виконання, в результаті чого досягнете саме тих результатів, які запланували. Іноді буває, що виконавець не так зрозумів Вас, або Ви не досить докладно пояснили свою ідею, згодом чого результат може не відповідати очікуваному.
 • Мінус: Не маючи достатньо досвіду, Ви можете наламати дров і наробити багатьох помилок, які притамані початківцям. А переробляти завжди важче.
 • Плюс: В будь-який момент Ви можете швидко внести зміну в кожну складову свого сайту (блогу), не вдаючись до сторонніх послуг.


Доручення іншим виконувати завдання створення чи розкрутки сайту (блогу):

 • Плюс: Економія часу. Вільний час можна використовувати для інших цілей.
 • Мінус: Витрата грошей. За все потрібно платити, а за якісну, швидку роботу тим більше.
 • Плюс: Через обумовлений час Ви отримуєте готовий результат.
 • Мінус: Результат може дещо відрізнятися від Ваших задумів. Щоб цього уникнути, кожну задачу потрібно в детальності описати виконавцю, постійно перевіряти хід роботи, при необхідності узгоджувати зміни.
 • Мінус: Для внесення змін Вам потрібно знову звертатися до виконавця.

Як бачите те, що при самостійному виконанні є плюсом, у разі передачі роботи іншим може звернутися в мінус. Ідеального рішення немає. Ставлячи перед собою цілі, завжди продумайте які завдання Вам потрібно вирішити, щоб дійти до неї, зважуйте всі "за" і "проти". Комбінуйте методи: деяку роботу можете виконати самі, виконання іншої набагато корисніше доручити професіоналам.
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: