Як заробити на блозіЯк заробити на блозіБагато людей вже зрозуміли, що завдяки інтернету, можна заробляти відмінні гроші, не виходячи з дому. Створення свого блогу, який здатний принести вам дохід, не зажадає безлічі зусиль, а так само не вимагає складного супроводу.
Заробляти на блозі, досить просто, а для деяких, заробіток безпосередньо пов'язаний з хобі. Створити блог, можна навіть не маючи знань про створення сайтів, завдяки конструкторам або онлайн сервісів, що допомагають кожній людині. Одним з таких сервісів є livejournal, який надає можливість створення блогу з метою заробітку. Заробіток на блозі, дуже схожий з заробітком на сайті, тому способи заробітку майже однакові.

Способи заробітку на блозі

Першим і найпоширенішим способом заробітку на блозі, є співпраця з партнерськими програмами. Створюючи акаунт в партнерській програмі, вам буде запропоновано безліч варіантів, різної інформації, яка буде поширюватися завдяки вашому блогу. Наприклад, велика біржа посилань Sape, яка на сьогоднішній день має відмінну партнерську програму.
Другим і не менш прибутковим видом заробітку на блозі, є розміщення контекстної реклами. Реклама розміщується у вигляді текстових блоків, за переходи на які, вам виплачуються гроші. Найпопулярнішими рекламодавцями контекстної реклами є Google і Бігун.
Продаж посилань, так само як і для сайтів, може стати відмінним видом заробітку для блогу. Природно, для того, щоб заробіток був високим, показники ТИЦ і PR вашого блогу, повинні бути вище нульових, це забезпечить високу ціну продажу посилань. Посилання розміщуються з метою набору показників ТИЦ і PR, що розміщуються посилання не потребують оформлення або видного місця, тому розміщуються без мети на підвищення відвідувачів.
Розміщувати рекламні банери, можна не тільки на сайті, але й на блозі, це і є наступний вид заробітку, представляючи пряму рекламу. Рекламодавець, який обере вашу майданчик для розміщення свого банера, буде оплачувати вам, кожен клік користувачів, за його банеру.

Seo-копірайтинг, це написання рекламних статей, з метою впровадження їх в аудиторію. Адміністратор блогу, самостійно пише статтю, яка розповідає про корисність рекламованого проекту або товару, за що отримує свій дохід, від рекламодавців.
Самим останнім способом заробітку на блозі, найпростішим і не приносить великих доходів, є спосіб збору пожертвувань. Все досить просто, ви залишаєте свої контакти і номер рахунку, поповнивши який, всі бажаючі зможуть допомогти профінансувати розвиток вашого проекту.Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: