Консультації через Інтернет як вид заробіткуКонсультації через Інтернет як вид заробіткуДосить часто люди шукають можливість заробити за допомогою Інтернету. При цьому на запитання «А що ви вмієте робити?» Вони сумно так знизують плечима і відповідають - «так нічого. Я все життя пропрацював ... »і далі починаються перерахування різних професій.

Чомусь багато хто думає, що для заробітку в Інтернеті потрібно знати щось особливе, чого не знають прості механіки або викладачі молодших класів. Не зовсім так, якщо ви переглянули фільм або з інших причин вирішили що в мережі легко можна заробити, то це не так, не залежно від ваших навичок. А якщо ви розумієте, що доведеться серйозно і довго виконувати яку або діяльність що б отримати додатковий дохід в мережі, то це реально. Того досвіду, який ви смоги накопичити в процесі своєї трудової діяльності, цілком достатньо для того, щоб стати консультантом у своїй ніші.

Так, звичайно, знання та впевнене використання інформаційних технологій полегшує процес заробітку. Але якщо вам не вистачає знань, можна виконати необхідну роботу двома способами:

перший - навчитися і зробити-таки самому;

другий - найняти того, хто зробить це за вас.

Так що проблема нестачі технічних знань вирішується просто.

Залишається питання - як заробити в Інтернеті на досвіді, який був отриманий на оффлайн роботі?

Існує кілька напрямків:
  1. Писати статті. Працюєте інструктором у тренажерному залі - напишіть про те, як накачувати різні групи м'язів, набирати або скидати вагу. Статті потім можна продавати на численних біржах копірайтингу. Є проблеми з орфографією, перевірте в текстовому редакторі. Проблеми зі стилем, не біда - на тих же біржах можна знайти хороших редакторів, які теж намагаються перетворити свій досвід в гроші.
  2. Писати статті в свій блог, привертаючи тим самим відвідувачів. А ось вже цю «громадськість» можна спробувати конвертувати в гроші, продаючи через свій сайт різні курси, супутні товари або просто розмістивши рекламу в контекстних, тизерну і банерних рекламних мережах.
  3. Можна спробувати самому записати навчальний курс, у якому розповісти, а краще показати, як домогтися бажаного результату. У нашому прикладі інструктор запише на відео комплекс вправ, який можна використовувати для досягнення певного результату (як прибрати живіт, як накачати плечі і т.п.).
  4. А можна стати онлайн-тренером. Інтернет, як засіб зв'язку, ідеально підходить для проведення онлайн консультацій. Відмінністю від створення навчальних курсів в консультуванні є оперативна двосторонній зв'язок. Ваш учень відразу вам говорить, що саме йому необхідно і ви можете оперативно реагувати на його запити.

Про кожного з перерахованих способів заробітку можна говорити дуже довго. Але наше завдання показати, що у всіх є можливість знайти себе в Інтернеті досить прибуткове заняття до душі і за здібностями.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: