Як заробити на блозі? Як заробити на рекламі? Розміщення тизерної рекламиБагато з тих, хто створили блог, одного разу замислюються про можливості заробітку в Інтернеті з його допомогою. Звичайно, початківцям в цьому плані буває складно, але якщо блог спочатку буде хоча б окупати витрати на своє утримання, це вже добре. Одним із способів монетизації блогу, сайту є розміщення тизерної реклами. Тізерна реклама являє собою невеликі блоки новин, супроводжувані статичними, або анімованими картинками (приклад - внизу статті). Картинки, як правило, мають квадратну форму і стандартні розміри в деякому діапазоні. Тізерна реклама дозволяє не тільки заробити, але й кілька оживляє, урізноманітнює сайт. Правильно підібрана тематика дозволить отримати найбільшу віддачу від застосування такої реклами.

Розміщення тизерної рекламиДля того щоб встановити на своєму блозі чи сайті тизерну рекламу, необхідно зареєструватись на одному із спеціалізованих сервісів. Наприклад, ось один з кращих - medianet.adlabs.ru. Потім необхідно в налаштуваннях облікового запису додати адресу свого майданчика (сайту), вибрати тематику сайту і заборонені теми, потім чекати модерації. Після того, як сайт схвалять (можуть і відмовити з різних причин) можна встановлювати тизерну рекламу. Для цього необхідно створити рекламний блок, вибрати кількість новин у блоці по вертикалі і горизонталі, настроїти положення написів, колір шрифтів і т.д.

При створенні блоку система генерує код, який необхідно вставити на свій блог або сайт. Невеликий фрагмент коду встановлюється там, де необхідно виводити рекламний блок, наприклад, його можна «запхати» в текстовий віджет в сайдбарі. А другий фрагмент коду, який побільше, необхідно вставити в файл footer.php (якщо це блог на wordpress) безпосередньо перед закриваючим тегом [/ body]. Після того, як Тізерна блок «запрацює», можна підрегулювати в акаунті його налаштування і натиснути - «зберегти». На блозі зміни проявляться не відразу, а трохи пізніше.

Другу частину коду можна вставити в той же текстовий віджет, але буває так, що реклама довго завантажується, або не вантажиться зовсім і сторінка «підвисає». Щоб цього не відбувалося, код розміщують в самому кінці, щоб відвідувачі могли гарантовано бачити весь контент. Клік по Тізерна блоку (по одному оголошенню) приносить власнику сайта 1-2 цента. Сума невелика, але при великій відвідуваності за місяць набігає сума, здатна компенсувати витрати на хостинг блогу. Звичайно, всілякі накрутки (самовільне кликання) забороняються, виявляються і караються, тому не раджу цим займатися. Даний вид заробітку не є для блогерів основним, але його можна розглядати, як одним з непоганих доповнень нарівні з партнерськими програмами.

Основні переваги тизерної реклами від adlabs, це прозора і зручна статистика в акаунті, можливість відстеження активності користувачів не тільки по різних сайтах (якщо ви додали більше одного), але і по тематиках блоків. Тобто, можна аналізувати і робити висновки про ефективність обраних тематик. Так само можете спробувати встановити рекламу з сайту - liveclix.net, для бажаючих заробити на блозі доступні як банери, так і Тізерна блоки. Основна перевага цього сайту в тому, що мінімалки до висновку немає, можна виводити будь-які суми.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: