Монетизація блогу.Способи отримання прибутку з блогів Способи отримання прибутку з блогівЩо б там не писали в статтях про монетизацію блогів, існує всього два принципово різних способи добування прибутку з Інтернет-ресурсу: продаж того, що належить вам і продаж чужого.

 А ось вже продавати можна дійсно багато чого.

 Продаж свого

 Якщо у вас є щось цінне, що можна продати, то запропонуйте це потенційним покупцям. Виникає питання - що продавати?

 Товари, які ви виробляєте самі.

Це можуть бути цифрові товари - фото, відео, аудіозаписи, навчальні курси, готові статті для наповнення сайтів, шаблони для сайтів, софт. Але можна продавати і фізичні товари. Припустимо, біжутерію власного виготовлення, поробки, картини, саманні цеглу для будівництва глинобитних будиночків ...

 Подумайте, чим вам подобається займатися і що може виявитися корисним для інших.
 
 Послуги, які ви також можете пропонувати зі свого блогу.

Можна переглянути список популярних в мережі товарів і запропонувати послуги по їх виготовленню на замовлення.

Той же копірайтинг, наприклад. До речі, потенційні покупці отримують можливість оцінити ваш стиль, читаючи пости в богах. Або дизайн та верстку сайтів, консультації, онлайн навчання, оптимізацію сайтів та інше.

 У цю ж категорію роботи зі «своїм» можна віднести продаж посилань зі сторінок сайту. Якщо посилання оплачується покупцем раз і назавжди - тоді можна назвати це продажем рекламного місця (товар). Якщо ж за допомогою різних бірж ви змогли налагодити помісячну оплату за встановлені на вашому блозі посилання, то назвіть це орендою місця на сторінці (послуга). Втім, як не назви - головне, щоб було корисно й прибутково.

 Практично завжди можна поєднати продаж готових товарів і пропозиція послуг з виготовлення цих самих товарів на замовлення.

 Продаж чужого

 Як і при продажу «свого», ви будете пропонувати або товар або послуги. Тільки будуть вони вже чужими.

Є три варіанти організації заробітку на чужих товари:

 Ви повністю викуповуєте чужий продукт з правом його реалізації. Можливо, доведеться укласти угоду, наприклад, зберігати авторство, продавати не нижче певної ціни. Але в цілому, ви стаєте повноправним власником.
  Ви нічого не купуєте, а просто приєднуєтеся до партнерської програми, в рамках якої рекламуєте чужий товар або послугу. При цьому вам не доведеться піклуватися про інструменти оплати і організовувати доставку товарів. Також вам не загрожує головний біль від спілкування з численними клієнтами.
  Гроші на ваш рахунок нараховуються безпосередньо після оплати залученими користувачем рекламованого товару.
    Нарешті, можна повністю зняти з себе турботи про розкручування і просування чийогось товару. Ви просто надаєте місце на сайті, де буде відкручуватимуться реклама чужих товарів (повертаємося до першого способу заробітку - оренда місця на сайті?). Гроші ж будете отримувати за те, що по рекламі клікнув хтось із читачів вашого блогу (плата за кліки) або просто за те, що реклама була на сторінці, яку відкривав відвідувач (плата за перегляди).


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: