Огляд заробітку на файлообмінниках. Опис характеристик їх роботи.Огляд заробітку на файлообмінникахВ інтернеті дуже багато майданчиків, на яких можна розмістити файли для інших користувачів, та ще й заробити на цьому гроші. Найбільшою популярністю серед тих, хто заробляє на розміщенні файлів, користуються rapidshare та depositfiles. Однак ними вибір не обмавайте подивимося, який вибір є сьогодні у манимейкеров.
  • Depositfiles.com. Тут пересічний користувач може заробити близько 5 $ за 1000 скачувань. Більш активні учасники системи, щодня приводять по багато людей, працюють за більш високим тарифом - 30 $ за кожні 1000 скачувань. Якщо серед тих, кого ви привели на сайт знайдеться хтось, хто також захоче заробляти на розміщених для скачування файлів, 20% від їх доходів будете отримувати і ви.

Для полегшення роботи з сервісом надаються спеціальні програми для завантаження кількох файлів з одного комп'ютера в вашу директорію в системі.
  • Letitbit. Тут можна заробити від 5 до 15 доларів за кожні 1000 скачувань. Чим більш активні на сайті запрошені вами користувачі, тим вища оплата вам.
  • Vip-File. Заробіток тут фантастичний у порівнянні з іншими файлообмінниками - 100 доларів за 1000 скачувань. Секрет такої щедрості проста - бажаючий зробити скачування користувач зобов'язаний отримати спочатку VIP-аккаунт. А це задоволення платне.

Як наслідок, охочих платити за скачування гроші мало, значить, першу тисячу ви будете набирати ой як довго.

На Vip-File функціонує досить прибуткова реферальная система, що пропонує 25% від доходу учасника, залученого вами.
  • Sms4File. Це відносно молодий сервіс, який все ж представляє певний інтерес для вебмайстрів та манимейкеров. З вигляду Sms4File нічим не примітний файлообмінник, але при цьому тут за 1000 скачувань файлів ви можете отримувати від 3500 $.

Скачування виробляються, природно, за СМС, вартість яких аж ніяк не мала. Щоб переконати користувачів віддавати свої кровні, вам доведеться постаратися і знайти дійсно важливі, актуальні і затребувані матеріали для розміщення на даному файлообміннику.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: