Заробіток в Інтернеті на контекстній рекламі Бігун, Google Adsense, Яндекс ДиректЗаробіток в Інтернеті на контекстній рекламіБез всякого сумніву, контекстна реклама сьогодні - це відмінний спосіб заробітку в Інтернеті. Розмістивши такого роду рекламу на популярному Інтернет-сайті, його власник може отримати достатньо високий дохід. Для цього йому достатньо всього лише зареєструватися в одній із систем, отримати код оголошення і помістити його на свій сайт. Хоча звичайно це має на увазі наявність відвідуваного сайту, а це досить серйозне завдання.

Що являє собою система контекстної реклами?

Для швидкого розміщення реклами на численних сайтах Інтернету були організовані спеціальні служби (системи), які дозволили постачальникам товарів та послуг швидко створювати свої оголошення, професійно займатися підготовкою і проведенням рекламних компаній в мережі. Дуже зручно, що така система може автоматично визначити тематику кожної сторінки веб-сайту і самостійно підібрати оголошення, текст якого буде відповідати змісту сайту.

На сьогоднішній день в можна виділити три найбільш використовувані системи управління рекламними оголошеннями:
  • Яндекс.Директ (Яндекс.Директ) - перша за популярністю російська система, яка належить відомій пошуковій системі Яндекс і дозволяє розміщувати оголошення на сайтах, що входять в так звану Рекламної мережі Яндекса (РМЯ). З цією системою працює велика кількість рекламодавців і веб-майстрів. Дохід від Яндекс.Директ становить значну частину прибутку компанії Яндекс. Приймаються гарні сайти з відвідуваністю від 300 унікальних відвідувачів на добу. Сайт та його просування повинно бути білим, тому Яндекс приділяє велику увагу аналізу сайтів на яких розміщується його рекламна мережа.
  • Google AdSense (Google AdSense) - міжнародна система компанії Google, яка публікує оголошення рекламного сервісу Google AdWords і цілком доступна для російських веб-майстрів. Правда, існують певні незручності у зв'язку з малопоширений в Росії системою оплати чеками, але і ці питання поступово вирішуються. З'явилася можливість отримувати гроші на пошті і навіть переводити в Вебмані. Переклад в Вебмані правда через посередників, безпосередньо Google AdSense в Вебмані не переводять заробіток.

У цій системі правда досить часті блокування аккаунтів Вебмастерів. Система має багато правил порушення яких і призводять до блокувань, але ніхто зазвичай правил навіть не читає не кажучи вже про їх виконанні.
  • Бігун (Begun.ru) - третя за популярністю і можливості запрацювати система Рунета. Контекстні оголошення Бігуна розміщуються на деяких великих пошукових і на численних сайтах-партнерах.

Якщо у вас поки не настільки вже великий і добре відвідуваний Інтернет ресурс, то подивіться інші системи контекстної реклами, які працюють з простими сайтами.

Звичайно, веб-майстрам було б вигідно розміщувати на своїх сайтах коди відразу декількох систем контекстної реклами для відображення найдорожчих рекламних оголошень. Так як на відміну від решти інтернет-реклами, де рекламодавець оплачує показ банера або рекламного оголошення, в контекстній рекламі вебмастеру платять за кожен клік (перехід) користувача за оголошенням. Ціна кліка визначається аукціоном. При цьому виходить, що чим вища ціна, тим більша ймовірність, що оголошення буде мати більш вигідні рекламні позиції, і, відповідно, власники сайтів-майданчиків отримають більший дохід від реклами, розміщеної на їхніх сторінках. Але сильно збільшувати кількість розміщуваних на сторінках сайту рекламних блоків не варто, наслідки можуть бути негативними.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: