Як завантажити відео з YouTube, як вставити його на сайт, змінити розмір або обрізати Кнопкою «Поділитися» я користуюся досить часто, але не для того, щоб розшарити це відео в одну із соціальних мереж (хоча, така можливість тут теж передбачена). У зв'язку із збільшенням увагою пошуковиків (Яндекса (дзеркала рунету) в купі з Рамблером, Гугла (лідера світового пошуку) і навіть пошукача Майл.ру) до поведінкових факторів ранжирування я намагаюся додавати в свої статті відео з YouTube (природно, що відноситься до теми статті ). Т.ч. може збільшиться час проведене читачами на сторінках мого блогу, що є гуд для контентного проекту.

youtube ru


 На наведеному трохи вище скріншоті показано, як додати відео з ютуба на свій сайт. Для цього достатньо буде натиснути на кнопку «Поділитися», а потім на кнопку «Згенерувати Html код». Раджу задавати ширину відео вручну (висота перерахувати зі збереженням пропорцій), щоб відеоролик ідеально вписувався в сторінки вашого сайту. Сам код для вставки базується на Html фреймах iframe, що гарантує його працездатність у всіх популярних браузерах (Opera, Internet Explorer, Mozilla Firefox і Google Chrome).

 Іноді, вставляючи чуже відео з ютюб на свій сайт, може виникнути необхідність його обрізки. Частково таку можливість надає функціонал YouTube. Для цього достатньо буде розкрити випадає блок «Параметри», поставити галочку в полі «Почати з» і вказати часовий зсув у секундах:

youtube com


 А от якщо вам знадобиться обрізати відео не на початку, а в кінці, то тут вже доведеться користуватися сторонніми онлайн сервісами. Наприклад, TubeChop. Працювати з ним дуже просто - вставляєте посилання на відео з ютюб і тиснете на кнопку «Search», ну а потім вводите тайм код початку і закінчення обрізки або ж перетягуєте на бажане місце движки. Після натискання кнопку «Chop It» ви потрапите на сторінку з уже обрізаним відео, де можна буде скопіювати код для вставки на сайт. Під логотипом YouTube на відео тепер буде красуватися і логотип TubeChop.

 Ну і, нарешті, прийшов час вирішити проблему всіх часів і народів - як же все-таки завантажити відео з ютуба? В силу своєї поширеності дана проблема має масу рішень (розширення для браузерів, спеціалізовані програми, онлайн сервіси). Що вам більше подобається? Наприклад, мені ідея завантажити відео з YouTube приходить в голову епізодично і не часто, тому ставити для цієї мети спеціальні розширення або програми було б зайвим.

 Найпростіший спосіб, на мій погляд, завантажити відео з ютюб - це додати всього чотири літери на адресу сторінки з ютуб-відео. Нехай, наприклад, адреса ролика на YouTube виглядає так:

http://www.youtube.com/watch?v=ypf9GyJ494o

 Для того, щоб скачати цей відеоролик до себе на комп'ютер в будь-якому зручному вам дозвіл або форматі, потрібно буде всього лише додати після www і перед youtube.com слово з чотирьох букв (не з трьох): «save» або «kiss»:

http://www.saveyoutube.com/watch?v=ypf9GyJ554o

або

http://www.kissyoutube.com/watch?v=ypf9GyJ584o

 У другому випадку все одно відбудеться редирект на saveyoutube, але це не важливо. Браузер вас при цьому може запитати про дозвіл на запуск Java аплета - можете сміливо вирішувати. У деяких браузерах питання буде задано у вигляді спливаючого вікна (я перший раз прийняв це повідомлення за вірус), а в деяких (як у Гугл Хром, наприклад) у вигляді виїжджаючою зверху панелі:

скачати з ютуба


 Після декількох секунд очікування ви, нарешті те, отримаєте можливістьзавантажити  відео з ютуба, та ще з різним дозволом і навіть в різних форматах, що не може не радувати:

як скачати відео з youtube


 По моєму, дуже простий спосіб скачування роликів з YouTube час від часу. Якщо ж вам потрібен потік, то можете встановити розширення для браузера, наприклад, FastestTube. На сайті розробників ви можете завантажити плагін для будь-якого з популярних зараз браузерів (Опера, IE, Firefox і Chrome):

скачати безкоштовно з youtube


 Після установки даного розширення в ваш браузер ви отримаєте можливість завантажувати відео з YouTube взагалі без жодних зайвих рухів. Прямо під тим відео на ютюб, яке вам буде потрібно завантажити на комп, ви без праці виявите (звідки ні візьмися взялася) кнопку «Download». Вона буде стилізована під поточний дизайн ютуба. Щоб ви не проморгали це зміна, FastestTube сформує спливаюче вікно поруч із цією кнопкою, але під уникнення постійних нагадувань варто поставити галочку у відповідному полі:

скачати з ютуба


 Ну, і як годиться, FastestTube дасть вам можливість скачати будь-яке вподобане відео на ю тубі в декількох доступних дозволах і форматах:

як скачати відео з ютуба


 Краса, та й годі. Ну, ось, прийшла пора тепер заглянути в потойбічний світ YouTube, тобто поглянути на нього очима автора каналу, що намагається навіть на ньому заробити або ж очима вебмастера, що використовує цей відеохостинг (тире соціальну мережу) для залучення додаткових відвідувачів на свій ресурс. Поїхали.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: