Програма для злому Webmoney, однoклассніків, Вконтакте. Лохотрони з програмами для злому Запити про злом відомих сервісів досить популярні. Народ вперто шукає програми для злому Webmoney і «Одноклассников», ВКонтакте і поштових сервісів. Не будемо вдаватися у правові та етичні аспекти цього явища, відзначимо очевидний факт - на програми для злому є попит. А раз є попит, то буде і пропозиція. Чи може власник подібної програми дійсно зламати сайт Webmoney або це звичайний обман і лохотрон? Давайте розбиратися.

обман програми для злому однокласниківУ мережі є безліч ресурсів, що пропонують програми для злому - є поодинокі сайти, присвячені одній програмі, є портали, на яких таких програм безліч - завантажувати і користуйся, благо їх розмір невеликий. Є навіть відео, де по кроках показується процес злому за допомогою конкретної програми. Можливості завантаження таких програм різні - є платні варіанти, є безкоштовні, про них ми поговоримо пізніше, а поки розглянемо ситуацію під іншим кутом.

Чи можна зламати за допомогою програми сайт, подібний Webmoney? Досвід показує, що так - абсолютно безпечних сервісів не буває. Свідченням правильності цієї думки слугують періодичні повідомлення про злом надійних, здавалося б, сайтів, захищаються кращими фахівцями світу. Як говориться, зламати можна все, справа лише в ціні питання. Навряд чи знайдеться власник інтернет-сервісу, який може відкрито заявити, що його ресурс ніхто не зламає. Хакерська думка не зупиниться ніколи - така вже суть людини. І напевно хакери використовують при своїй роботі програми. І беруть, до речі, за свої послуги великі гроші - це їх хліб.

Тепер порівняємо спеціальне програмне забезпечення хакерів з викладеними в публічне користування програмами. Чи будуть хакери викладати свої програми програми в загальний доступ? Питання риторичне, відповідь на нього не потрібно, він відомий. Але ж люди пишуть такі програми, для них робляться сайти, які обнародувано за запитами «Як зламати« Однокласники »або Webmoney і подібним. Кажучи іншими словами, вкладаються гроші. Питання: навіщо? Відповідь на нього має безпосереднє відношення до теми нашої розділу - обман і лохотрони інтернету, бо вкладені гроші потрібно повернути і зараз ми дізнаємося, як це відбувається.

 Обман з програмами для злому акаунтів

 Більшість програм для злому акаунтів можна розділити на дві групи: пустушки, що не приносять шкоди їх користувачеві і шкідливе програмне забезпечення. Кожна група має свої особливості і рівень небезпеки.

 Програми, які не виконують небезпечних дій

 Мета створення подібних програм-пустушок одна - виманити гроші, нічого іншого вони не вміють. У більшості випадків вони не виконують на комп'ютері користувача шкідливих дій і антивіруси ставляться до них прихильно, дозволяючи їм працювати.

 Яким же чином відбувається виманювання грошей у користувача? Та найпростішим!
обман програми для злому webmoney
 Після завантаження та інсталяції подібної програми, користувач переходить до злому - не дарма ж він витрачав час на пошуки і завантаження. Але от халепа - з'являється повідомлення, що версія, яку він встановив, не може справити злом, оскільки є застарілою. Програма вимагає оновлення, яке платне. Після здійснення оплати і «відновлення», може з'явиться нове повідомлення з додатковою технічною інформацією, наприклад, що зламують сайт був модифікований і потрібно завантажити додатковий модуль (знову платний, звичайно) і т.д. - І так до безкінечності, поки власник програми не «прозріє» і не зрозуміє, що це банальний обман.

 Варіанти переказу грошей різні - від повідомлень СМС до використання платіжних систем. Сума оплати невелика - 3-4 долари, а інтернет, навпаки, величезний, тому навіть 1000 користувачів, що попалися на гачок, принесуть розробнику кілька тисяч баксів. Зрозуміло, що подібні програми зламувати сайти вона не вміють: пустушки, вони і є пустушки.

 Програми, що виконують небезпечні для користувача дії

 Віруси та хробаки не потребують особливого представлення - в їх написання вкладені гроші, які повернуться у вигляді даних користувача, що завантажили їх. Це можуть бути відомості про натиснутих клавішах, паролі і т.д. - Більшість користувачів досить безтурботно ставляться до зберігання своїх секретних даних. При установці такої програми в описі її установки зазвичай вимагають відключення антивірусних програм - це перший привід насторожитися. В результаті відключення антивірусного захисту програма-черв'як робить все, що потрібно програмісту і замість злому чужого аккаунта користувач з подивом виявляє, що позбувся свого.

 Платні завантаження - ще один спосіб отримання грошей за програму-зломщик. Розважливі користувачі не завжди вірять, що програму для злому можна отримати безкоштовно. А раз так, то будь ласка - плати, качай і зламував на здоров'я, що душа бажає. Таким способом можна здерти додаткові гроші, бо після цього слід вищеописана стадія «поновлення» програми. І людина, яка вчинила платну завантаження, обов'язково зробить його - така вже наша психологія.

 І останнє - програми можуть бути не тільки для злому акаунтів Webmoney, гаманців цієї платіжної системи, однокласників і т.д. Ви чітко повинні розуміти: де є нелегальні програми подібного роду, там завжди є ризик бути ошуканим. Якщо ви вже вирішили зайнятися цим непристойною справою, то завжди зіставляйте розмір плати за надані можливості - чи можна зламати сайт платіжної системи (специ якого, до речі, також знають про існування подібних програм) за 5 доларів.

P.S.Матеріали для статті я здобував, встановлюючи деякі з програм і грунтуючись на джерелах в інтернеті. Як виявилося, в мережі не так вже й багато відгуків про роботу подібних програм для злому, але вони є. І, найцікавіше, без сміху їх читати не можна. Судіть самі: йде безліч постів в яких народ відгукується про «роботу» програми - хто пише, що переказав гроші, але результату немає, хто посипає голову попелом - дурень, мовляв, перевів бабки, але сам винен. Постів багато, десятки, їх загальний лейтмотив такий: «Це обман! Козли! Програма не працює, не переводите гроші! ». І раптом:


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: