Значення, історія прізвища та його походження. Лохотрони: пошук родичів і родоводу Людина по своїй натурі цікава і скільки існує людство, стільки разів шахраї різного роду експлуатували цю якість. У наше століття високих технологій і способи обману стають високотехнологічними. Один із способів - лохотрони інтернету, що пропонують дізнатися історію свого прізвища. Чи знайдеться людина, яка не захоче зазирнути вглиб століть? І хто ж відмовиться швидко знайти родичів через сайт? Давайте розберемося, чи можливо це і чим закінчуються подібні пошуки.

 Отже, ви вирішили знайти родичів або дізнатися історію прізвища. Питання дійсно цікаве, і отримати потрібну інформацію можна різними способами. Перший, тривалий - звернення в архів, другий, швидкий - через інтернет. В силу очевидних причин, серед яких займає своє місце і лінь, всі біжать в інтернет. Зайшовши на будь-який сайт, присвячений такому пошуку, дивуєшся достатку можливостей - можна дізнатися родовід та історію роду, дізнатися історію прізвища, знайти родичів і навіть цифровий аналіз фотографії! На одному з таких сайтів і спробуємо попрацювати. Адреса його наводити не буду, він все одно скоро зміниться і виповзе в іншому місці, головне - розглянути загальний принцип обману.

обман з пошуком родоводу і прізвища

 Початок пошуку в більшості випадків однаково - введення прізвища (я ввів для перевірки відоме прізвище «Вапорлорлвапидж»). Потім вводиться ім'я та по батькові, місце народження і дівоче прізвище матері, потім ім'я та по батькові матері, потім ПІБ батька і національність і т.д. Кроків досить багато і всі вони створюють атмосферу довіри - ну як же можна дізнатися генеалогічне дерево без докладних даних.
Але ось все позаду, починається обробка даних - який відповідальний і таємничий момент: десь з пучини величезної бази даних, з її самих глибин потужний процесор бере дані, прокидається електронна пам'ять, починає працювати незліченна кількість вінчестерів і мільярди електронів біжать по дротах у пошуках запиту, використовуючи евристичний аналіз кореня і територіальні алгоритми. І ось нарешті, результат готовий - з трепетом (бо без трепету дивитися на прізвище Вапорлорлвапидж не можна) дивимося результати пошуку і, о диво, вони є! Чоловік з прізвищем «Вапорлорлвапидж» і ім'ям «Ирщпокгне», які я ввів, не тільки існує, але має безліч зв'язків і предків! У нього є медалі і знайдено генеалогічне дерево! Більш того, судячи з скріни, він дворянин - ну хто ж не знає стародавнього дворянського роду Вапорлорлвапыджей.

обман з пошуком історії прізвища

 Є історія і у жінки з популярною прізвищем «Рдлывапгнекацу» і, за логікою речей, чоловіком жінки з таким прізвищем обов'язково має бути чоловік з роду Вапорлорлвапиджей. :-)

обман з пошуком родичів

 Що й казати, результати пошуку вельми цікаві. Ви самі також можете ввести будь-яку абракадабру і отримаєте приблизно ті ж відповіді (може, теж дворянином станете).

 Ну, гаразд, повеселилися, а тепер про сам обмані - щоб отримати фальшиві родинні зв'язки, потрібно відправити СМС. З рахунку знімуться гроші, але головне не це - ви опинитеся підписаними на якусь нісенітницю, за яку будуть регулярно брати плату. Так, трохи не забув. Після відправки СМС і введення коду з'явиться повідомлення, що в базі даних відомостей про вас не знайдено.

 Звернемо вашу увагу на таку деталь - алгоритми сайту-ошуканця можуть бути більш досконалими і перевіряти введену прізвище на валідність - безглуздий набір букв вже не пройде, але кінцевий результат не зміниться - вас обдурять. Тому, якщо ви вже вирішили ризикнути грошима, запам'ятайте цей факт. Так само як і той факт, що отримання даних про своє коріння навіть у звичайних міських архівах займає тривалий час. І справа не в бюрократії - вся документація зберігається в паперовому вигляді, а не в базах даних. Уявіть, скільки займе часу риття в папках архіву, а якщо врахувати, як часом доля крутить нами, то і в архівах різних міст або держав.

 P.S. Я завжди говорив, що найцікавіше в сайтах-лохотронах - це коментарі та відгуки. Читати їх треба обов'язково! Чого тільки там немає!? Один дякує сайт - він дізнався, що походить від стародавнього дворянського роду, другий - нащадок знаменитого полководця (напевно Олександра Македонського), предки треті беруть початок від з позашлюбних дітей царського роду. Після прочитання кількох коментарів життя здається не таким сумним, незважаючи на всі суворості нашого буття. Залишається враження, що це не сайти пошуку прізвищ, а аристократичні клуби та місця зустрічей нащадків знатних людей і дворян. Таке, ось, кіно ...
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: