Заблокований акаунт в однокласниках«Однокласники» - найпопулярніша соціальна мережа. Тому вона просто не могла залишитися не поміченою і обділеною мережевими аферистами. Особисто мені відомі дві махінації, в цій області.

 Відправте sms

Заблокований акаунт в однокласниках
 «Шановний користувач! Ваш акаунт був заблокований за розсилку спам повідомлень за Вашим контакт листу. Для розблокування Вашого аккаунта Вам необхідно відправити SMS з текстом 151100 на номер 3381. Нагадуємо Вам, що заблоковані акаунти видаляються в перебігу 2х тижнів з дня блокування.
З повагою, адміністрація.
»

 Таке повідомлення на екрані монітора можуть побачити користувачі, які намагаються увійти на сайт Одноклассники.ru. Пов'язано насправді це не з блоком аккаунта, а з зараженням вашого комп'ютера вірусом, який реагує на певну адресу в браузері. Щоб не підхопити таке диво, досить дотримувати комп'ютерну гігієну. Навар шахраїв буде складатися з відправлених sms повідомлень довірливими користувачами. Як правило, вартість такого повідомлення близько 50 грн.

 Якщо ж вже сталося так, що вірусом заблокований акаунт в однокласниках, то що робити? Елементарно:
  1. викачуємо хорошу антивірусну програму, робимо повну перевірку комп'ютера на віруси.
  2. заходимо в папку: C: \ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc
  3. І відкриваємо в блокноті файл hosts, нижче записи: 127.0.0.1 localhost ніяких інших бути не повинно, якщо щось є, видаляєте і зберігаєте.
 Готово, можете користуватися улюбленою соц. мережею.

 Лист на пошту «Аккаунт заблокований»

 А з цим я зіткнувся вже сам, і навіть розгубився перший момент, а момент вашої розгубленості кращий час для роботи шахраїв, це найсприятливіша грунт робити з жертвою що завгодно. Тому якщо ви в розгубленості, не варто вживати абсолютно нічого! Ось і я отримавши листа такого змісту посидів пару хвилин і подумав: "А що за нісенітниця?!"

Заблоковані однокласники

  • По-перше, мій акаунт в однокласниках зареєстрований зовсім на іншу поштову скриньку, благо в мене їх декілька.
  • По-друге, поштові сервіси всюди твердять про небезпеку переходу по зовнішніх посиланнях. Щоб упевнитися в блокуванні, краще відкрити нове вікно і ввести адресу вручну, якщо проблема реальна, поверніться до посиланням в листі.
  • По-третє, сама посилання, то як виглядає посилання і куди вона веде насправді розходяться між собою, з цього стає ясно що посилання фальшива.
 Для чого шахраям потрібно красти ваш аккаунт у соціальній мережі. Справа в тому, що після того як однокласники ввели платну реєстрацію, спам помаленьку був винищений і мережа стала в рази чистіше від спамерів! Таким чином підвищився потенційний вага кожної анкети. З часом за відсутністю спаму користувачі звикають до цієї тенденції і стають більш розслаблені. Тепер уявіть, що був вкрадений аккаунт і сталася спамерська розсилка по листу друзів. Користувачі давно не отримували спам повідомлень, а тут приходить лист від знайомого подивитися посилання, ефект для спамера буде набагато більше ніж якщо б розсилка була проведена цим же користувачам з незнайомою анкети від невідомої людини.
Всього коментарів: 1
1 Руслан   (08.01.2013 18:29)
Большое спасибо!!! Все снова работает...

Имя *:
Email:
Код *: