ТОП-10 лохотронів в Інтернетідесятка лохотронів шртернету На жаль, в Інтернеті досить лохотронів, на які трапляються люди. Ми зібрали популярні схеми обману фрілансерів і користувачів мережі в цілому і склали ТОП-10. Уважно подивіться його і постарайтеся не потрапляти на сумнівні пропозиції.

1. Пришліть 70 рублів ...

Просять перевести по 10 рублів на сім гаманців, після чого вписати свій гаманець в список і поширити оголошення по форумах. Це типова піраміда, яка зовсім не гарантує заробіток. Краще не вплутуватися в подібні системи, тому є ризик самому стати шахраєм. Не беріть участь в пірамідах і краще забудьте про них!

2. Чарівні гаманці

«Я раніше працював (а) в Яндекс.Деньгах, Webmoney ... Мені підказали, що є такий гаманець на який закидаєш 100 руб., А повертається 300 руб. Але не потрібно скупитися. Закидайте кожен день по 100 руб. », - Так зазвичай починаються листи лохотронщиків. Не переводьте на подібні «чарівні гаманці» гроші, Вам нічого не перерахують. Всі подібні пропозиції - обман.

3. Обмани шахрая!

В Інтернеті можна зустріти пропозиції з розряду «нагрій шахраїв», автори яких стверджують, що чарівні гаманці - лохотрон, але якщо на них відправити невеликі суми, шахраї нібито повернуть їх Вам в подвійному розмірі, сподіваючись, що слідом за невеликою сумою Ви переведете більше. Це теж інтернет шахрайство - перевівши навіть одну копійку, натомість Ви нічого не отримаєте. Просто віддасте комусь невеликі гроші. А Вам від цього легше? Думаю, немає.

4. Перерахуйте страховий внесок

Наступна схема особливо часто застосовується на різних сайтах пошуку роботи. «Наше видавництво набирає співробітників для набору текстів. Ми висилаємо вам сканований текст, а ви його набираєте і висилаєте нам готовий текстовий файл. Але щоб гарантувати вашу участь, перерахуйте страховий внесок (оплатіть поштові витрати і т.д.) у розмірі ... »Багато людей перераховують гроші і чекають, коли їм прийде посилка. Подібні вакансії - обман.

5. Збір ручок та інших предметів

Самі задайте собі питання, невже автомат по упаковці не впорається з цим? Всі подібні пропозиції передбачають переказ грошей шахраям як страховий внесок, після чого Ви нічого не отримуєте. Не попадайтеся в цей лохотрон!

6. «Конкурси»

Дана схема застосовується на фріланс-біржах. Замовник оголошує конкурс на виготовлення логотипу, сайту, календаря і т.д. За результатами конкурсу буде виплачено винагороду. Далі чекає. Фрілансери натхненно викладають різні варіанти. Всі - можна збирати врожай проектів і робити свій, не витративши ні копійки.

7. «Ви виграли!»
Ви отримали приз, подарунок, стали учасником акції, Ваш емейл виграв - на подібні листи ніколи не реагуйте. Якщо надішлете відповідь - шахраї від вас не залишаться і будуть завалювати новими повідомленнями. Краще проігноруйте подібні листи. Якщо Ви не подавали заявку для участі в конкурсі - то і виграти нічого не могли, вірно?

8. «Термінова робота»

Застосовується нечесними роботодавцями та посередниками. Вас просять терміново виконати роботу, пропонуючи щедру оплату після відправки проекту. Не вірте! Якщо замовнику потрібно щось терміново зробити і він просить написати текст або щось ще зробити буквально за годину, мотивуючи терміновістю - нехай відправляє передоплату за роботу, причому 100%. Розрахунок тут на те, що Ви, повіривши в «терміновість» завдання, зробите роботу і відправите замовнику, після чого Вам нічого не заплатять. Якщо людині щось потрібно зробити терміново - він зазвичай швидко переводить передоплату. Не може кинути Вебмані - нехай поповнить баланс вашого мобільного, це можна зробити миттєво в будь-якому салоні зв'язку.

9. «Тестові завдання»

Безлічі фрілансерів під виглядом тестових завдань розсилаються різні шматки тексту, наприклад, для перекладу. Потім з тестових завдань збирається повний переклад будь-якого тексту. Аналогічно можуть надійти при наповненні сайту, необхідності замовити статті. Запам'ятайте: реальні клієнти завжди викладають тестові завдання онлайн і тестове завдання є однаковим для всіх фрілансерів.

10. Поки сводобно ...

В Інтернеті постійно з'являються нові лохотрони. Ми постараємося їх відслідковувати і додавати в статтю. Якщо Ви помітили якесь підозріле пропозицію в Інтернеті, напишіть нам. Посилання на контакти мається в кінці статті.Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: