Форекс: лохотрон чи ні?Форекс входить в наше життя. Все частіше можна зустріти оголошення про прийом на роботу на посаду валютний трейдер на Форекс. Це в сфері робота. При цьому зазвичай зображують молодої людини, розваленого з ноутбуком та чашкою кави. Або ділових людей в хмарочосі, щось обговорюють між собою.
Це Форекс?
Форекс це просто містифікація
Можна побачити зазивають на курси і навчання. Там буде написано навчання роботі на валютному ринку Форекс. При цьому Вам покажуть графіки валют з рівнями підтримки та опору та іншими незрозумілими ринками.
Це навчання Форекс.

Можна ще зустріти Форекс в образі "зароби гроші своїм власним розумом", де Вам запропонують непомірні гроші за 30 хвилин роботи.
Ще Форекс буває в рубриці "фінанси". Там він одягнений респектабельно, в супроводі Дж. Сороса та Уоррена Баффета пропонує збагатитися, вивчивши премудрості фінансових ринків.

Це респектабельний Форекс.

Цей ринок постає перед нами на форумах в Інеті в іншому вигляді. Там живуть початківці, вони з палаючими очима розповідають про зливі депозиту, про плату за навчання і про які то 93% невдах. Тут у Форекса з'являється присмак втрачених грошей.
У телевізорі Форекс показують нам у вигляді тітки і дядька в білих сорочечках, які указкою тикають в графіки і вимовляють фрази типу:
"Якщо зуміють пробити вгору, то очікуємо подальше зростання, проте не виключено початок давно назріваючої корекції. Це офіційний Форекс.
А що ж таке Форекс?

Якийсь міфічний ринок, де банки торгують валютою між собою? Ні. Професія валютний трейдер? Ні. Може бути це аналітик в телевізорі?
Теж ні. Відмінна надбавка до зарплати чи пенсії? Знову ні. Може бути форекс це натовп роззяв на форумах, які обговорюють методику Мастерфорекса, свій слив депозиту, нечесного брокера та охренітельний новий HYIP по роботі на Форекс. Знову ні.
Ринку для Вас немає. Валютний трейдер - той, хто на зарплату працює на банк без всякого плеча. Мастерфорекс - диво для вибивання грошей під соусом навчання. Всі ці HYIP інвестпроекти - піраміди, які впадуть, як тільки вкладники наберуться нахабності попросити гроші назад.

Форекса немає, є тільки обман

Всі розповідають про Форекс, що рух за 30 хвилин може подвоїти Ваш стан, але ніхто не розповість, що рух проти Вас на 1% при стандартному плечі 1/100 викличе смерть ваших вкладень, т.зв. маржин-колл.
Форекс це ті, хто на ньому годується

Брокери можуть живописати негайне і точне виконання ордерів, але внизу маленькими буквами припишуть "при нормальному стані ринку".
І це буде означати, що вони залишають за собою право робити те, що їм заманеться. Крім того, ніхто не розповідає, що Форекс може за
хвилину коливатися на 2% як в одну, так і в іншу сторону, зриваючи стоп-ордера і залишаючи невдалих трейдерів з носом.
Коли ви понесете свої гроші чергового брокеру він скаже вам, що це дуже маленький капітал і потрібно б побільше, щоб перевертати мільйонами - так він каже,
оскільки хоче забрати у вас все гроші. Подивившись договір з брокером Ви побачите, що там є право переглядати угоди після їх закриття.
Щоб, якщо ви не виправдали очікувань вашого брокера і не злили депозит, можна було урізати ваші доходи. Подивіться уважніше цей договір і ви побачите, що крім усього іншого,
брокер залишає за собою право ставити обмеження на прийом ордерів - відступи і інтервали або взагалі їх не брати в передчутті того, що ваш маржин колл скоро настане.
При цьому брокер буде запевняти вас, що ви торгуєте на Форексі. А насправді це він оббирає вас, прікриваюясь цієї величезної містифікацією, ім'я якої Форекс. Під соусом Форекс вам ще всунуть навчання, програний вами депозит назвуть платою за навчання. І потім Ви самі, щоб не зізнаватися в тому, що Ви - невдаха будете повторювати щось на зразок: "хто не зливав - той не трейдер", або "форекс це дорога довжиною в життя", заманюючи тих, хто ще не став жертвою цієї містифікації.
І забудьте про те, що є Форекс, насправді ви торгуєте з брокером, який буде Вас взувати всіма правдами і неправдами.
А якщо він буде розповідати, що десь там перекривається, то знайте, що це теорія. Який дурень буде перекриватися, коли 93% твоїх клієнтів програють.
А якщо немає, є договір і залізо, щоб допомога сверхудачніку приєднатися до менш щасливим колегам: можна зрушити ринок, змінити умови, оголосити його нечесним, вирубати термінал нарешті.
І зіллє руйнач, як миленький.
А набридне, завжди можна зникнути, як безліч ДЦ, які спочивають на просторах нашої Батьківщини.

На Форекс паразитують HYIP

Збоку цієї містифікації на ім'я Форекс присмокталися піраміди HYIP. Еті запевняють, що працюють на Форекс давно і прибутково. Вони дають невдахам те, що їм потрібно як повітря - причетність до цього божественного явищу Форекс. Адже солодко думати, що от я вчуся, віддав гроші в інвестпроект, ніби як хеджують. Я зливаю, а вони працюють і компенсують мої сливи. При цьому ніхто не знає, що якщо вкладники захочуть повернути гроші назад будь-який такий інвест HYIP лопне, хоча б тому, що якщо він такий розумний і робить 200% - тоді, вибачте за банальність, чому він не багатий? Чому йому потрібні кошти інвесторів.
Тепер я вам скажу!
HYIP і інвестфонди - п'явки Форекс!
Якщо трейдер робить 400% на рік, то ніякі інвестори йому не потрібні. І крапка! А якщо потрібні: тоді цей трейдер каже, що йому потрібні кошти, що краще разом заробити мільйон, ніж поодинці - $ 100 000. А я Вам скажу, що він бреше!
Нічого не краще! І якби HYIP робили ці гроші, то про Вас, повірте, згадали в останню чергу. А так Ваші $ 100 - потрібні тільки шахраям, якими є всі Інвестфонди, HYIP і прочая шушера! Так що міцно подумайте над цим.
А Мастерфорекс - дрібне зло.

Тепер! Візьми того ж горезвісного генія дистанційного навчання і мерзенного піару Мастерфорекс. Цей гуру створив своє вчення, форум на masterforex. Org. А навіщо? Чому він не плаває на своїй яхті, а поширює своє вчення і збирає Ваші грошики? Відповідь проста і Ви його знаєте. Особисто я не вірю гуру Мастерфорекс!

Якщо Ви ще вірите в Форекс, то Вам сюди. Прийдіть на цей ринок і залиште свої гроші! Вам скажуть, що це плата за навчання, а Ви втре і підете вранці на роботу.
Це написав та людина, яка заробляє на Форекс, обманюючи брокерів, ДЦ, HYIP і інша. Буде час, розповім як (або краще не розповім) щоб не сплутали з натовпом гуру Форекс).

Інакше як чисто шахрайським цей ринок "фінансових" послуг назвати не можна. На Заході шахраї вже давно зрозуміли, як за допомогою Форекса швидко і безапеляційно полегшити кишені довірливих "інвесторів" і "трейдерів", проте Росія, повністю відповідаючи своєму іміджу країни "неляканих ідіотів", обійшла всіх і тут. Наївність російських людей дивує до такого ступеня, що варто розглянути цю тему більш детально і аргументовано ...


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: