Блокування аккаунта Вконтакті. Як розблокувати vkontaktiБлокування аккаунта ВконтактіБлокування аккаунта Вконтакті - ось проблема нашого часу, яка є однією з найактуальніших. Щодня, безліч користувачів витрачають масу часу на пошук можливості повернення доступу до свого акаунту, а деякі навіть відправляють гроші шахраям або викликають фахівців.

Та виплата грошей шахраям є самим дурним дією, адже таких шахраїв в інтернеті дуже багато і ніхто не застрахований від їх впливу, крім цього, після оплати ви можете нічого не отримати натомість.


Заблокований акаунт Вконтакті

 
Виклик майстра куди краще, він вирішить усі ваші проблеми за лічені секунди, але в кінці зажадає винагороду у вигляді грошей. Ця проблема не настільки серйозна, щоб ви не могли її вирішити власними силами, тим більше що ми представляємо вам інструкцію з усунення наслідків вірусу.

Спочатку вам буде потрібно спробувати зайти в свій аккаунт з будь-якого іншого обладнання, наприклад, зайдіть із стільникового телефону і переконайтеся, що ваш акаунт ще працездатний, і ніхто його не блокує. Якщо це так, висновок один - на вашому комп'ютері вірус.

Як розблокувати vkontakti

Найпростіший спосіб позбавлення від цього вірусу, це відкрити диспетчер завдань (Ctrl + Alt + Delete), після чого знайти його в списку процесів і просто відключити, але шахраї йдуть на все, і найчастіше блокують виклик диспетчера. Якщо і у вас не виходить його викликати, спробуємо більш складний спосіб.

Переходимо в директиву C: \ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc і знаходимо там файл hosts. Насамперед переконайтеся в тому, що в цій папці немає файлів з аналогічною назвою, але в іншому дозволі, наприклад. Txt і якщо ви їх виявите, відразу видаляйте.

Заблокований аккаунт

Тепер відкривайте цей файл через блокнот і крутите вниз, поки строчки, які починаються на #, не закінчаться, і ви не побачите подібну запис: 127.00.1 localhost. Саме ця строчка повинна бути останньою, якщо нижче неї ще щось є, видаляйте.

Перезавантажуйте комп'ютер і перевіряйте свої дії, і не забувайте, що якщо у вас заблокований тільки 1 сайт, проблема знаходиться саме в файлі hosts і строчка, що відповідає за блокування, може бути дуже низько, навіть на 100 000 позиції.

Після того, як ви виправите цей нюанс, обов'язково в настройках файлу hosts, поставте атрибут «Тільки читання», щоб ніяких змін він не приймав. Тепер увійдіть на свій аккаунт, і видаліть повідомлення з вмістом спамом, через якого все і сталося, не довіряйте навіть друзям, які відправили вам підозрілу посилання, а перед цим тиждень вам не писали.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: