Список спеціалізованих бірж фріланса. Місця роботи для фрілансерів окремих професій. спеціальні біржіСписок бірж фрілансаНа нашому сайті є перелік бірж широкого напрямку - своєрідних «вінегретах», де в потоці пропозицій і заявок змішуються всі професії. Ясно, що якщо є такі біржі, то напевно існують і біржі вузьконаправлені, де збираються роботодавці і фрілансери однієї професії або одного напрямку. Список таких бірж ми і пропонуємо вам.

Вузькоспеціалізований підхід має як недоліки, так і переваги. Найімовірніше, роботодавець, якому потрібно дійсно класний програміст, піде на саме на спеціальну біржу програмістів, справедливо вважаючи, що саме в ній збираються аси своєї справи. У теж час кількість членів такої біржі може бути значно менше, ніж у біржі широкого напряму, на яких і професійні вимоги можуть бути дещо нижчою. У будь-якому випадку початківець фрілансер повинен моніторити обидва варіанти принаймні в перший час своєї діяльності.

Біржі для фрілансерів-програмістів
 • 1clancer.ru. Спеціальна біржа для програмістів пакету програм 1С. Незважаючи на вузьку спеціалізацію біржі, заявок дуже багато бо пакет 1C має широке розповсюдження.
 • voipguru.ru. IT біржа для спеців по VoIP телефонії. Сервіс в цілому орієнтований на Росію, але періодично зустрічаються пропозиції з інших держав, спрямовані на свої регіони.
Біржі для фрілансерів-копірайтерів
 • advego.ru. Найвідоміша біржа для фрілансерів-копірайтерів, авторів і перекладачів. Середня ціна статей - 2 долари за 1000 знаків. Велика кількість тематичних напрямів. Є форум з безліччю відповідей на різні питання.
 • textsale.ru. Велика біржа для авторів, копірайтерів і перекладачів. Безліч різних тематик. Є форум, на якому можна знайти відповіді, що зустрічаються у новачків фріланса.
 • etxt.ru. Відома біржа, на якій копірайтери та перекладачі зможуть знайти собі роботу. Біржа відома не тільки своєю роботою, але і програмою для перевірки унікальності тексту «Etxt Антиплагіат».
 • textbroker.ru. Велика біржа копірайтингу. Стартова ціна статей - від 2 доларів за 1000 знаків. Є невеликий, але діючий форум.
 • paytext.ru. Досить відома біржа, що називає себе магазином контенту. У Paytext в свій час влилися кілька невеликих бірж, але незважаючи на це, її масштаби менше вищеописаних сервісів, менше тематичних напрямків і немає форуму (на момент написання цієї статті).
 • my-publication.ru. Професійне суспільство копірайтерів, що надає авторам можливість для заробітку. Причому заробити можуть не тільки автори, статті яких спрямовані на просування та наповнення сайтів, але і публіцисти, літератори і поети - місце знайдеться кожному.
Біржі для юристів і бухгалтерів
 • urtender.ru. Судячи з назви, на біржі повинні проводитись тендери на бухгалтерські та юридичні послуги. Але на ділі сервіс більше схожий на звичайний сайт пошуку і пропозицій роботи, націлений для юристів і бухгалтерів. Майже всі оголошення з Москви, зрідка зустрічаються інші міста.
Біржі для дизайнерів, ілюстраторів
 • ogologo.ru. Біржа фрілансерів-розробників фірмового стилю і логотипів.
 • illustrators.ru. Біржа-спільнота ілюстраторів. Сервіс досить активний, проекти з'являються майже щодня.
 • russiancreators.ru. Сайт-спільнота фрілансерів арт-напрямків: дизайнерів, архітекторів, ілюстраторів, фотографів, скульпторів, художників. На біржі можна знайти пропозиції дуже солідних роботодавців з великим бюджетом.
 • e-generator.ru. Об'єднання творчих людей з можливість знайти роботу.
 • аніматору.рф. Не біржа, а, скоріше, спільнота аніматорів з різних міст країн колишнього СНД. На порталі можна виставити своє резюме, що без сумніву, допоможе знайти роботу бо багато замовників шукають виконавців саме на подібних сайтах. Яких, до речі, з такою спрямованістю дуже мало.
 • deviantart.com. Найвідоміше місце спілкування дизайнерів - художників, оформлювачів і т.д. Можна викласти свої роботи і, оскільки сайт має величезну відвідуваність, їх можуть помітити. Головний недолік порталу - англомовність. Deviantart - дуже солідний закордонний ресурс світового рівня і для роботи на ньому потрібно володіти хоча б мінімальними знаннями англійської мови.
Біржі для фотографів, моделей і акторів
 • birza-truda.ru. Відмінне місце для пошуку роботи моделям, промоутерам і акторам. Є робота студентам в масовки, кастинги для реклами і кіно, вакансії промоутерам і і багато іншого. Недолік - майже всі робочі місця в Москві.
 • Virtuzor.ru. Каталог і спільнота віртузов розваг і мистецтва. Біржа, як зрозуміло з назви, для представників творчої праці - художників, артистів, музикантів, майстрів декоративно-прикладного мистецтва та інших фахівців дозвілля.
 • фотовідеозаявка.рф. Велика біржа фотографів-фрілансерів різних напрямків, відеооператорів і просто креативних людей. Є роботи і суміжним професіям ретушерам, операторам монтажу і т.д
Біржі для будівельників, інженерів, архітекторів
 • qik-lead.ru. Біржа для замовників і фрілансерів будівельних спеціальностей різних напрямків. Основна кількість тендерів спрямовані на Москву, але зустрічаються й інші міста Росії.
 • architector.ru. Російський будівельний портал, один з розділів якого - біржа для дизайнерів інтер'єру та архітекторів.
 • midoma.ru. Біржа для дизайнерів, архітекторів, конструкторів, техніків, інженерів і 3D-визуализаторов, на якій фахівці перерахованих професій зможуть знайти віддалену роботу.
 • chert-master.com. Невеликий каталог для фрілансерів-інженерів з невеликим (на момент написання статті) кількістю користувачів. Проектів також не дуже багато, але періодично вони з'являються.
 • proektanti.ru. Проектанти.ру - невелика біржа для проектувальників і інженерів. Не можна сказати, що проекти сипляться, як з рогу достатку, але вони є.
 • kvartirakrasivo.ru. Досить велика біржа для фрілансерів будівельних і ремонтних спеціальностей - плиточників, штукатурів, покрівельників і т.д. Тендерів багато, їх основна їхня кількість знову ж з Москви, але зустрічаються інші міста не тільки Росії, але й України. При цьому діапазон замовлень досить широкий - від банальної клеєння шпалер, до будівництва приватного будинку, що дає роботу як бригадам, так і окремим майстра ремонту.
 • freehouse.ru Ще одна непогана біржа для будівельників, подібна з попередньої. Замовлень багато, спрямованість їх дуже широка - від монтажу і укладання електропроводки до риття фундаменту. На біржі періодично шукають різноробочих з країн колишнього СНД.
Якщо деякими професіями фріланса - дизайнерам, наприклад, або копирайтерам - доступні всі держави, то будівельники зазвичай прив'язані до свого регіону чи міста. На жаль, більшість бірж і сайтів для пошуку фахівцям-будівельникам навряд чи допоможуть. Можливо, лучім варіантом буде міський форум - на таких порталах можна знайти пропозиції про роботу та розмістити оголошення про свої послуги.


Всього коментарів: 1
1 marta   (20.07.2016 17:47)
Рекомендую нову платформу AOGJobs - український старт-ап проект, який дає можливість фрілансерам і командам з України отримати новий досвід або поліпшити свої скіли на віддалених ІТ проектах зі США, Європи і Великобританії

Имя *:
Email:
Код *: