Платіжна система Neteller. Знайомство. Для чого вона призначена Б'юся об заклад, що більшості пересічних користувачів інтернету слово «Neteller» не говорить нічого. І з великою часткою ймовірності можу припустити, що якщо ви читаєте ці рядки, значить ви маєте справу з гральним бізнесом. Або збираєтеся мати з ним справу. Нічого дивного тут немає: основний напрямок Нетеллера - робота з казино, обслуговування гральних салонів і інших подібних онлайн закладів. З березня 2010 року Neteller дозволила реєструватися громадянам Росії і Україні, і деякі сайти, не тільки гральні, тут же запропонували своїм користувачам вводити і виводити гроші за допомогою саме цієї платіжної системи. А раз так, то має сенс ознайомитися з нею і її особливостями .
 Neteller була заснована в 1999 році в офшорній зоні на Британських островах. Там же - у місті Дуглас - знаходиться головний офіс компанії. Neteller має свої представництва в Канаді, Англії, Гонконгу і Коста-Ріці. У 2007-2008 роках система переживала не кращі часи і трохи не припинила своє існування. Зараз Neteller є брендом компанії NEOVIA Financial Plc. та її електронний гаманець - частина платіжного набору NEOVIA. Останні кілька років поспіль Нетеллер визнавалася провідною платіжною системою ігрової індустрії.

neteller огляд    Як вже говорилося, громадянам України Нетеллер дозволила відкривати рахунки і це говорить багато про що. Наш ринок ще не охоплений, і можливості у нього, враховуючи кількість населення та зростання онлайн закладів, дуже великі. І втратити такий ласий шматочок Нетеллер явно не хоче. Ймовірно, керівництво компанії відчуло в цьому відношенні перевагу Liberty Reserve, яка також працює з гральними закладами (і не тільки) і присутня у багатьох наших обмінниках є.

 Початок роботи з Neteller починається з реєстрації. По її завершенні у вас з'явиться можливість відкрити свій рахунок. Він може бути в американських, австралійських або канадських доларах, євро, британських фунтах, шведських, норвезьких або датських кронах, японських ієнах та інших валютах. З країн колишнього СРСР на момент написання статті підтримуються литовські, латвійські та естонські валюти. Думаю, з часом додадуться і інші.
 При всьому цьому Neteller не допускає до реєстрації користувачів з деяких країн світу, а для для громадян Європи, США і Канади встановлюються різні правила використання акаунтів. Зокрема, для нас - жителів Європи передбачається три його види: Standard (стандартний), Enhanced (розширений) і Premier (прем'єр). Як і в інших платіжних системах, вони відрізняються максимальний сумою зберігання грошових коштів. В рамках цієї суми можна оперувати своїми засобами: вводити-виводити гроші, переводити їх усередині системи. На момент написання статті власники Standard обмежені сумою $ 1900, Enhanced - $ 19000 (в десять разів більше Standard), а Premier - $ 48 000.
Для переходу до більш просунутому типу рахунку передбачені апгрейди, які можна здійснити в будь-який час. При цьому для першого переходу (Standart - Enhanced) потрібно всього лише ознайомитися з новими правилами і підтвердити їх прочитання. При переході на Premier доведеться потрудитися: необхідно створити і підтвердити персональний рахунок в одному з банків.
 Тепер про введення і виведення грошей. Neteller пропонує кілька способів цих операцій. Знову ж таки, для жителів різних країн світу існують різні способи - жителям Великобританії, Нідерландів, Данії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Норвегії, Іспанії, Швеції і Туреччини можна позаздрити: вони можуть поповнювати рахунок через систему інтернет-банкінгу. Хто працював з такими системами, той знає, наскільки єто зручно. Жителі Канади і США можуть поповнювати свій рахунок за допомогою системи instaCASH. Всі вищевказані варіанти є додатковими. Нам же залишаються основні - банківські перекази (Wire), онлайнові чеки (EFT), переклади допомогою кредитної карти або через спеціальну ATM-карту Нетеллер. Дебетну пластикову карту Neteller можуть отримувати тільки володарі акаунтів Premier - видається вона безкоштовно на необмежений термін дії. Використання її - найбільш оперативний варіант виведення грошей. Перевести в готівку гроші з картки можна в будь-якому банкоматі з логотипом Cirrus або Maestro. Чи будуть обслуговувати наші банкомати таку карту - гарне питання.

 Neteller має систему залучення нових користувачів і заохочення старих. Вона дещо незвична: при оплаті послуг через Нетеллер платнику нараховуються бонусні очки (пойнти). Щомісяця система розігрує приз, і чим більше очок у власника аккаунта, тим на більший розмір призу він може претендувати.
 І наостанок про переклади коштів між учасниками системи - як ви вже здогадалися, правила перекладу знову різні для різних країн. Не будемо зациклюватися на цьому - для нас, європейців, сертифікувати свій аккаунт для переказу грошей не потрібно. Хоча при бажанні це цілком можна зробити. Комісійні за внутрішні перекази знімаються з одержувача платежу. При цьому розмір відсоток комісії визначається для кожної транзакції окремо залежно від місця проживання одержувача.

 Ми отримали уявлення про Нетеллер, і цих відомостей повинно вистачити для вирішення, чи варто працювати з цією системою. Якщо відповідь позитивна, то інструкція з реєстрації в Neteller чекає вас.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: