Можливі проблеми при реєстрації в PayPal Іноді при реєстрації в PayPal можуть відбутися проблеми. Якщо це трапилося з вами, то ця стаття для вас. Звичайно, всі випадки неможливо охопити, але вирішення деяких з них ви знайдете.
 Найчастіше відбуваються проблеми з верифікацією поштової адреси та кредитної картки. Розглянемо кожен випадок окремо.

 Проблеми при підтвердженні поштової адреси в PayPal

 Під час реєстрації вам відправляється лист для підтвердження вашої поштової адреси, в ​​тілі якого знаходиться кнопка. Натиснувши кнопку, ми повинні потрапити на сайт PayPal, де ввівши пароль верифікуємо адресу.
 Якщо при натисканні кнопки нічого не відбувається, тобто посилання не спрацьовує, або кнопки взагалі немає, можна підтвердити поштову адресу іншим шляхом. Головне, щоб в тілі листа було видно верифікаційний код.
 Заходимо в свій аккаунт. У меню «Повідомлення» знаходяться посилання для підтвердження поштової адреси та кредитної картки.
Проблеми при підтвердженні поштової адреси в PayPal
 Натискаємо посилання для підтвердження поштової адреси і йдемо не сторінку, де нам пропонують зробити три кроки.
Проблеми з реестраціею PayPal
 Перший уже зроблено - лист ми отримали, переходимо до другого - в поштовій програмі копіюємо код з тіла листа. Повертаємося в PayPal, натискаємо посилання «Натисніть тут, якщо ця кнопка не відображається в електронному листі» і вставляємо скопійований раніше код. Якщо ж лист взагалі не прийшло, можна примусово відправити на свою адресу ще одне, пропустивши всі три кроки і натиснувши внизу сторінки посилання «Запросити новий номер підтвердження».
 Якщо і після цього ви не отримаєте повторного листа, міняйте поштову скриньку. Цілком підійде безкоштовний gmail.com

 Можливі проблеми при підтвердженні кредитної картки в PayPal

Тут все не так просто. Не всі картки верифікуються PayPal. За повідомленнями з форумів годяться як доларові, так і карбованцеві карти. Успішно проходять верифікацію карти виду Classic і Virtuon. А ось карти Visa Electron з деяких банків, навпаки, не годяться для роботи з PayPal. Тому я не можу вам дати слушної поради, крім одного: телефонуйте в банк. Вам зобов'язані допомогти. Потрібно з'ясувати, чи можна за допомогою карти робити покупки в інтернет.

 Я реєструвався на віртуальну інтернет-картка Visa Classic Internet з управлінням з панелі он-лайн банкінгу. Карта була перевірена роками, верифікація пройшла бездоганно. За винятком того, що у виписці рахунків відсутній потрібний мені код для підтвердження. Спілкування в чаті з співробітниками банку вирішило проблему.
Ймовірно, повинні пройти верифікацію карти від Master Card. У мене дуже великий досвід проведення платежів в інтернет, і більш неприємного осаду від роботи з цією карткою (мається на увазі інтернет-карта) у мене не було. Я просто не міг зробити жодного платежу (і це карткою, створеної для платежів в інтернеті !!!), тому що багато сайтів не використовують cvv-код, і, якщо карти Visa спокійно проводять платежі без цього коду, то карти Master Card цього робити не дозволяють. Можливо, зараз ситуація змінилася, не можу сказати, але вам знати про це потрібно.

 Загальна рада: якщо у вас проблеми з картою, пройдіться по форумах. Більшого не можу порадити. Скажу одне: якщо ви вирішили завести картку для роботи з PayPal і дізналися на форумі, або у ваших знайомих хтось робить покупки в інтернет-магазинах за допомогою певної пластикової карти, знайте - саме ця карта для PayPal вам підійде.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: