Реєстрація в PayPal по кроках. Опис і поради Отже, нам потрібно зареєструватися в електронній платіжній системі PayPal. Саме цьому питанню і буде присвячена ця стаття. Для того щоб зареєструватися в PayPal потрібно мати наступне: e-mail адресу, бажано не на безкоштовному сервері і електронну пластикову картку. Якщо немає пластикової, можна скористатися віртуальною, яку без зусиль можна замовити в будь-якому банку. З неї ви не зможете знімати гроші з банкомату, а тільки накопичувати і платити в інтернеті. Все це є? Тоді поїхали!


 Як зареєструватися в PayPal

 Перш за все потрібно підготуватися до реєстрації. У вас під рукою повинні знаходитися всі атрибути вашої пластикової картки, ПІБ, паспортні дані, рік народження, повна поштова адреса, e-mail і т.п. Підготуйте все це в окремому файлі, уважно перевірте кожен пункт. Потім будете спокійно копіювати дані в необхідні поля в повній впевненості, що всі без помилок. Можете в цьому файлі відразу надрукувати пароль - латинськими буквами і цифрами, не менше 8 символів.
 Безумовно, зберігати такі дані у відкритому вигляді на комп'ютері не випливає з міркувань безпеки, тому після реєстрації не забудьте стерти файл. Якщо ж вам ці дані можуть знову знадобитися (а вони вам обов'язково знадобляться), тримайте їх у спеціальній програмі, що зберігає їх у зашифрованому вигляді - безкоштовної KeePass, наприклад.
 Тепер можна приступити до реєстрації, що складається з умовних трьох частин: самої реєстрації, підтвердження поштової адреси та підтвердження кредитної картки. Після підтвердження ваша картка буде прив'язана до аккаунту PayPal.

    Кілька слів про картку. При реєстрації я використовував віртуальну інтернет-картка Visa Classic Internet. З неї не можна зняти гроші в банкоматі (її взагалі як такої немає), але у неї є залізне перевага - вона гарантовано підтверджується, оскільки призначена для роботи в інтернеті. Якщо у вас є інша карта, реєструйтесь і пробуйте її підтвердити. Мета цього відступу - запобігти ситуації, коли ви цілеспрямовано замовите в банку карту для роботи з PayPal, а підтвердити не зможете. За відгуками на форумах, такі випадки в окремих банках бували. Тому, якщо у вас немає карти і ви збираєтеся замовити її в банку, зателефонуйте в банк і з'ясуйте, чи годиться вона для оплати послуг через інтернет і роботи c PayPal.
    Важливо! На вашій картці повинно бути не менше 2 $. В іншому випадку вам не вдасться її підтвердити.

 Реєстація в PayPal

 Йдемо на сайт PayPal і натискаємо кнопку «Зареєструватися».

Paypal реестраційна форма

 Ми потрапляємо на сторінку, де потрібно вибрати країну та мову, а також визначитися з типом аккаунта.

покрокова інструкція для
 реєстрації у PayPal

Вибираємо зі списку потрібний варіант. Тепер розберемося з типом аккаунта.

 • Особистий - аккаунт для фізичних осіб. Призначений для осіб, які переважно роблять покупки і рідко приймають платежі. Приймання платежів з кредитних карт, від покупців для даного типу аккаунта неможливо.
 • Premier - акаунт для фізичних або юридичних осіб, які в рівній мірі часто, як відправляють, так і приймають платежі. Доступні більшість можливостей Bussiness - аккаунта, включаючи прийом платежів з кредитних карт.
 • Business - даний тип аккаунта пропонується як комплексне бізнес-вирішення з прийому та відправлення платежів. Можлива реєстрація аккаунта на юридичну особу, реалізований мультіпользовательскій Доступ до аккаунту із розмежуванням прав користувачів і безліч інших корисних опцій.
 На більшості сайтів рекомендують вибирати Перший тип аккаунта, мотивуючи тим, що на сьогоднішній день для жителів СНД прийом платежів закритий. Але часом не стоїть на місці й рано чи пізно нам будуть доступні усі можливості PayPal. Щоб уникнути подальшого зміни типу аккаунта виберемо Premier. Натискаємо в цій секції «Відкрити рахунок» і потрапляємо на сторінку введення персональних даних.
Вводимо їх (тут стане в нагоді наш файл):

 • Адреса електронної пошти - ваша e-mail адресу, яку буде логіном.
 • Виберіть пароль - вибираємо пароль. Довжина пароля - не менше 8 символів.
 • Повторіть пароль - повторюємо введення пароля.
 •  Ім'я - вводимо ім'я.
 • По-батькові - вводимо по батькові.
 • Прізвище - вводимо прізвище.
 • Дата народження - вводимо свою дату народження в числовому форматі (месяц / день / рік).
 • Країна або регіон - ще раз вибираємо країну проживання.
 • Рядок адреси 1 - домашня адреса.
 • Рядок адреси 2 - якщо адреса не помістився тут його можна продовжити.
 • Місто - місто проживання.
 • Штат / Провінція / Регіон - вводимо регіон. Для України - UA.
 • Поштовий індекс - вводимо поштовий індекс
 • Номер телефону - Контактний телефон. Я запроваджував у звичайному форматі навіть без коду країни і міста (333-22-11).
 • Прив'яжіть мою кредитну карту, щоб я міг виконати покупки прямо зараз (рекомендовано) - вводимо номер, закінчення термін дії картки і код CSC. По іншому він називається CVV-код (вимовляється Сі-Ви-Ві). Це має бути тризначне число, яке повідомляється вам при отриманні карти. Якщо ви не знаєте його - телефонуйте в банк. Тут нам знадобляться всі наші записані дані, тому що все це будуть питати працівники банку, перш ніж скажуть вам код.

 Якщо карти немає або вона порожня цей пункт краще не відзначати, а прив'язати карту потім. Потім можете прочитати "Угоди з користувачем і Політикою конфіденційності» (цікаво, чи часто люди читають ці угоди).
Натисканням кнопки «Згоден і відкриваю рахунок» ми завершимо регистрацию. Наступні кроки - підтвердження поштову адресу і картки.

 Підтверджуємо поштову адресу

 Перевіряємо пошту - там має бути лист з проханням підтвердити поштову адресу.

PayPal реєстрація

 Натискаємо «Активувати мій рахунок», нас повертають на сайт PayPal, де потрібно ввести пароль. Після введення пароля поштову адресу буде підтверджено. Все, як бачите, просто. Тепер потрібно провести верифікацію кредитної карти.

 Підтверджуємо кредитну картку

 PayPal перевірить карту, знявши з нього гроші 1.95 $ (для цього і потрібно, щоб карта не була порожньою) і надіславши код відома. Вказавши код в акаунті ми підтвердимо карту і PayPal поверне гроші назад. Таким чином буде підтверджено, що саме ви власник картки.
У цілому процес верифікації простий і зрозумілий.

реєстрація в PayPal крок за кроком

 У записі в меню «Повідомлення» натискуємо «Підтвердити мою дебетову або кредитую карту» і потрапляємо на сторінку підтвердження і прив'язки карти. Якщо ви ще не вводили реквізити кредитної карти, відкриється вікно, де потрібно ввести их. Введіть ім'я та прізвище (повинні бути такими, якими ви вводили їх при отриманні своєї картки), номер, cvv-код і т.п.
реєструємося в PayPal

 Ми вже ввели дані на етапі реєстрації, тож натискаємо "Зберегти та продовжити». З рахунку знімається гроші що повідомляє наступне вікна.

як 
зареєструватися в PayPal

 Тепер потрібно дізнатися присланий код. Це можна зробити при допомозі он-лайн банкінгу, якщо він у вас є. Потрібно подивитися останні виписки і в полі «Адреса термінал» повинна бути приблизно так «8399 PAYPAL - * EXPUSE». Перші 4 цифри і є кодом підтвердження. Якщо он-лайн банкінгу немає, потрібно дзвонити в банк з проханням переглянути виписку і повідомити код (знову стане в нагоді наш файл з даними - питати будуть все). Повертаємося до вікна, натискаємо посилання «Продовжити» і у вікні вводимо код. При цьому треба розуміти, що вам, можливо, доведеться перезалогініться, особливо якщо довелося дзвонити в банк. PayPal викине вас із аккаунта після закінчення деякого часу, а дзвінок в банк явно перевищить його. Вводимо номер і верифікуємо картку. Цим кроком ми цілком завершив реєстрацію в PayPal і наш аккаунт отримає статус «Перевірений».
Якщо ви проживаєте в одній з країн СНД, то після завершення реєстрації на вашому балансі будуть нулі. Це нормально - не переживайте. Гроші будуть знімати з вашої кредитної картки по мірі необхідності, а при повернення - повертати прямо на неї.
як зареєструвати акаунт в
 PayPal

 Але все може пройти не так гладко. Якщо виникли проблеми при підтвердженні поштового адреси чи картки, то їх рішення розглядається тутВсього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: