Виведення грошей з Alertpay на карту. Покрокова інструкція Вивести гроші з Alertpay можна різними способами. Найбільш популярний - виведення на свою дебетову карту. Картка має бути «прив'язана» до аккаунту Алертпей, опис цього процесу є на нашому сайті. Якщо з нею у вас все гаразд, то ця інструкція допоможе вам зробити висновок, уникнувши можливих помилок.

карти Alertpay     Виведення коштів з будь-якої платіжної системи - платна послуга і за переказ на карту Alertpay знімає 5 баксів. Багато це чи мало? Все залежить від суми - запитувати на висновок менше 50 доларів не вигідно. Але якщо взяти, наприклад 100 баксів, то 5 доларів - це 5% від суми переказу. А 5% - цілком прийнятним комісія. При більших сумах відсоток буде зменшуватися.
     Обробка запиту в AlertPay відбувається протягом 2-4 робочих днів. До цього часу варто додати такий же термін на обробку запиту вашим банком. У підсумку виходить 5-6 днів, через і ви отримаєте свої гроші.

   Ну, почнемо. Логіном і заходимо в акаунт. Йдемо в розділ «Withdraw», призначений для запитів виведення, в ньому переходимо в сектор кредитних карт - тиснемо «Credit Cards».

 Наступні кроки - заповнення полів. «Frоm balance» - вибір балансу, з якого ви плануєте вивести гроші; «To credit card» - вибір карти для отримання; «Amount» - сума виводу; «Details» - необов'язкове поле для приміток.

 При введенні суми врахуйте, що з неї віднімуть 5 доларів за переклад.

 Завершальна стадія - перевірка введених даних і введення пін-коду. Якщо ви забули свій пін-код, то посилання «Forgot your PIN?» Допоможе вам його відновити.
Натискання кнопки «Withdraw» завершить запит транзакції, про що вас сповістить наступна сторінка.
Все, запит зроблено, залишається чекати. Кнопка «Cancel Transaction» служить для відміни платежу.
  Як ми бачимо з скріншоту, наш запит придбав статус «Pending», тобто знаходиться в обробці. Періодично заходячи в «History», ми можемо контролювати запит і коли статус зміниться на «Completed», то це буде означати що гроші переведені на вашу карту. Але, як говорилося вище, відразу вони не з'являться.

     Найзручнішим способом контролю за своєю карткою є інтернет-банкінг. Якщо ви його маєте, то ви без зусиль зможете дізнатися коли гроші з'явилися на карті. При цьому слід враховувати такий момент: у виписці рахунків транзакція може не бути присутнім. Чомусь не всі банки відображають історію одержання грошей від Alertpay і Paypal, тому моніторити отримання потрібно безпосередньо за балансом картки.

От і все. Як бачимо, кроки прості, і не викликають складнощів. У всякому разі з боку Alertpay їх точно не буде. На завершення побажаю вам робити їх якомога частіше. І з великими сумами.
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: