Як вивести гроші з Payza. Переказ і обмін Payza на Webmoney Питання переказу грошей з Payza на Webmoney актуальне завжди - Payza не надає прямого одержання грошей на свою карту. Виведення коштів банківським переказом вимагає наявності банківського аккаунта, що недоступно громадянам країн СНД. Але вихід завжди знайдеться і пропонована інструкція докладно описує обмін грошей Payza на Webmoney.

При роботі із західними сервісами інтернету Payza є єдиною системою, з якою можна працювати безбоязно. У неї є надійність, відмінні можливості, немає тільки нормального виведення зароблених грошей. В інтернеті є міняйли з настільки сумнівними сайтами, що бажання зробити обмін зникає після першого погляду і прочитання умови обміну, багатого помилками .. Все це якось насторожує - на нашому сайті є описи лохотронів - липових обмінників ..

Обмін валют - справа вигідна і такий сектор не міг довгий час залишатися вільним. В кінці-кінців з'явився нормальний обмінник, з яким можна мати справу. Його адреса - alertpay-webmoney.com.

Обмінник має високий BL (бізнес-рівень), я неодноразово мав з ним справу, коли Payza ще називалася Alertpay. Обмін здійснюється в напівавтоматичному режимі, за переклад на момент написання статті бралося 7%, потім комісія була знижена до 5%, що не могло не порадувати. Максимальна сума одного переказу на момент написання статті становить 40 доларів США. Недолік alertpay-webmoney.com - невеликий запас грошових знаків Webmoney, тому іноді, щоб зробити обмін, доводитися заходити на обмінник кілька разів на день.

Обмін в цілому не викликає труднощів, якщо ви робите його не в перший раз, маючи за плечима досвід роботи з платіжними системами. А от для новачків інтернету часом самі прості кроки здаються незрозумілими і в такому разі допоможе наведена нижче інструкція з обміну Payza на Webmoney.

Перед обміном йдемо на alertpay-webmoney.com реєструватися. Процес простий, ніякої верифікації пошти не потрібно. Після входу в аккаунт, пройшовши за посиланням «Перейти до обміну», можна почати переказ.


як перевести гроші з Payza в webmoneyВибираємо напрям перекладу. В нашому випадку це «Payza на Webmoney». Вводимо суму обміну, e-mail аккаунта Payza, завантажуємо скріншот сторінки з вашим балансом в акаунті Payza і Z-гаманець Webmoney. Скріншот робиться для забезпечення прозорості перекладу - власники обмінника явно не хочуть ризикувати своїм бізнесом, займаючись перекладом невідомо де зароблених грошей. Їхня позиція, потрібно визнати, логічна і подібні скріншоти вимагають всі, хто займається обміном з напрямком Payza - Webmoney. Робиться вони легко - см. інструкцію як швидко зробити скриншот.

як вивести гроші з Payza в webmoney

Відзначаємо чекбокс про знайомство з правилами і переходимо до оплати. У новому вікні з'являться реквізити переказу.

як вивести гроші з Payza на webmoney

Наступні дії вчиняються в акаунті Payza. Після редиректа і входу в аккаунт потрібно скопіювати вищевказані реквізити у відповідні поля сторінки перекладу, на яку ми автоматично потрапимо.

переказ грошей з Payza на вебмані

Після продовження нам запропонують перевірити введені реквізити. Перевіряємо їх, відзначаємо «No shipping adress is required» - поштову адресу нам не потрібен.

переказ грошей з payza на webmoney

Вводимо свій пін-код (Transaction PIN) і завершуємо переклад, При успішному завершенні операції з'явиться вікно з відповідним повідомленням і деталями транзакції.

де обміняти payza на webmoney

Все! Тепер в акаунті alertpay-webmoney потрібно пройти по посиланню «Відкриті заявки» і переконатися, що заявка прийнята в обробку. Через деякий час вона зникне, що означатиме переказ грошей в Webmoney.

Зареєструватися в
alertpay-webmoney.com


Кілька слів на завершення. Звичайно, приємно здійснювати обмін в автоматичному режимі. Так було в цьому обміннику раніше, коли Payza називалася Alertpay. Але такий режим обміну, на жаль, заборонено системою Webmoney, тому доводиться задовольнятися ніж є. На жаль інших надійних варіантів мені знайти не вдалося.

P.S. Переклади зазвичай проходять за кілька годин, збоїв і випадків обману не спостерігалося.
Всього коментарів: 1
1 admin   (25.11.2012 20:09)
На данний час сайт alertpay-webmoney.com обмін payza на webmoney тимчасово не здійснює dont раджу скористатись послугами мінял, але будьте обержні !

Имя *:
Email:
Код *: