Огляд AlertPay. Короткі відомості для початку роботиУ світі існує досить багато платіжних систем. Серед них є як маловідомі, так і монстри своєї справи - PayPal, Webmoney. Саме до останньої категорії систем можна сміливо зарахувати AlertPay - порівняно молоду платіжну систему, що займає одне з лідируючих місць у світі.


AlertPay - електронна платіжна система, заснована в 2005 році. Засновник Alertpay - однойменна компанія, заснована в 2004 р., офіс якої знаходиться в Квебеку. За минулий час AlertPay не втрачала часу дарма і зайняла свою нішу в сфері електронного бізнесу. Завдяки вдалому маркетингу і реферального системі залучення користувачів Alertpay і очікується, що з часом вона може потіснути і PayPal.
AlertPay демократична - маючи рахунок в ній ви можете надіслати кошти людині, яка не має аккаунта в AlertPay. Способи поповнення рахунку в AlertPay відрізняються широтою вибору. Кошти можна переказувати користуючись перекладом Wire Transfer, кредитною картою або чеком. Цілком можна для цих же цілей скористатися введенням через шлюзи платіжних систем e-Bullion, IntGold і e-Gold. Виводити гроші з AlertPay можна, використовуючи переклад Wire Transfer, чек, переклад на американський банківський рахунок і на пластикову картку. Найбільш оптимальним для нас буде обмін на Webmoney або інші електронні валюти в довірених обмінниках. Втім, якщо у вас є пластикова карта, то, можливо, виводити гроші зручніше на неї, отримуючи їх потім в банкоматі. І роблю саме так.
Всі способи виведення докладно описані в розділі нашого сайту, присвяченому цій платіжній системі. Зокрема, ви знайдете там покроковий опис прив'язки кредитної картки до свого аккаунту і виведення на неї коштів.
Одним з недоліків, в порівнянні з тією ж PayPal, є англомовний інтерфейс AlertPay. Так що якщо ви збираєтеся реєструватися в ній, потрібно підучити цю мову. Ну, а якщо ви не володієте їм, то для вас підготовлена ​​стаття «Реєстрація в AlertPay українською мовою».


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: