Як вивести гроші з Alertpay. Чеком, переказом або на картку? Як вивести гроші з Alertpay - це питання виникає завжди. Завбачливі люди задають його ще до реєстрації в цій платіжній системі, в інших він виникає у міру накопичення коштів на рахунку. Alertpay пропонує кілька способів виведення коштів і деякі з них будуть розглянуті в цій статті.


    Виведення грошей на пластикову картку
    Цей варіант вважається найбільш зручним. Причому гроші можна виводити навіть на віртуальну картку. З неї не можна отримати гроші в банкоматі, але зате робиться вона за кілька хвилин.
    Незважаючи на зручність переказу на кредитну картку у цього способу є один недолік - вартість. За цю операцію знімається 5 баксів. Ясно, що знімати суми в 10-15 доларів через карту немає сенсу. Заявлений час проходження транзакції - від 2 до 4 робочих днів, хоча зазвичай все проходить швидше. При описі передбачається, що картка вже прив'язана до аккаунту. Якщо ні, в розділі «AlertPay» цього сайту є інструкція, як це зробити. Як же відбувається вивід?
    Заходимо в акаунті в дбав «Withdraw», а в ньому - «Credit Cards». У спадному списку «To Credit Card» вибираємо потрібну карту, в полі «Amount» вводимо суму, яку хочемо отримати. Поле «Detlais» призначено для приміток і не є обов'язковим для заповнення. Після натискання Next на наступній сторінці потрібно перевірити введені дані і завершити переклад. Як бачимо, все робиться буквально за хвилину. Потім залишається періодично заходити в свій розділ інтернет-банкінгу (якщо він є у вас), перевіряючи, чи не прийшли гроші.

    Виведення за допомогою чека

    Цей спосіб виведення проходить набагато повільніше попереднього - чек висилається поштою з усіма витікаючими наслідками: йти він може і тиждень, і дві, і три. Взагалі, заявлене на сайті час перекладу - 2 дні, але ми ж знаємо можливості нашої пошти ...
    Після отримання чека його потрібно пред'явити в банку і отримати гроші. При цьому не завадило б ще до замовлення переказу сходити в банк і дізнатися, переводить він чеки з Канади та Америки. За такий висновок грошей Alertpay бере 4 бакса. Мінімальна сума переказу - 20 доларів.
    Виведення починається з уже знайомого нам «Withdraw». Потім заходимо в «Check» і заповнюємо поле «Amount» - вводимо суму переказу. Потім на наступному етапі перевіряємо всі дані і завершуємо операцію.

    Виведення на рахунок у банку

    Найдорожчий спосіб - коштує він 15 доларів. Для цього до аккаунту прив'язується банківський аккаунт (My Account-> Profile, а потім у розділі Financial натискаємо Bank Accounts). Виведення відбувається в «Withdraw-> Bank Wire» і відбувається протягом кількох робочих днів. На жаль, не можу сказати більше, так як не користувався цим способом.

 Безумовно, найзручніший спосіб - з використанням картки. При наявності інтернет-банкінгу надходження грошей легко відстежувати, періодично заходячи в свій банківський рахунок. Та й можливі проблеми вирішуються набагато швидше - у вікні чату з операторами банку.
 На сайті alertpay є дуже корисна інформація про перекази, що знаходиться на сторінці «Fees». На ній наведено всі доступні варіанти виведення грошей зазначенням розцінок.Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: