Як зайти в аккаунт Webmoney за допомогою Keeper LightУ цьому невеликому описі ми дізнаємося, як увійти в свій аккаунт при використанні Keeper Light і персонального сертифіката.
Як увійти в акаунт, використовуючи WM Keeper Light
Щоб зайти в аккаунт потрібно мати в браузері встановлений персональний сертифікат. Саме він є ключем для входу. Як імпортувати його в браузер ми знаємо, він у нас є, тому починаємо логінитися.
Йдемо на сайт webmoney.ru і натискаємо в правій частині сайту велику кнопку «Вхід у систему». На наступній сторінці в нижній її частині нам пропонують на вибір кілька видів входу в Webmoney. Нам потрібен Keeper Light, тому натискаємо посилання в біля мурашки з відповідним написом. Наступна сторінка - вибір методу авторизації. Залишаємо як є: «Сертифікат X.509».

опис Keeper Light
Натискаємо «Логін». Якщо при імпорті сертифіката в браузер був обраний середній рівень безпеки, ви відразу потрапите в аккаунт. Якщо ж при імпорті був обраний високий рівень, то буде запитано дозвіл на використання даного сертифікату і вимога ввести пароль, після введення якого буде проведена авторизація. Як бачите, все просто.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: