Зворотний бік Liex: погляд очима вебмастера. особливості біржіособливості біржі LiexЗ Liex ми вже знайомі - ця біржа статей є непоганим SEO-засобом для підняття позицій свого сайту і цей її аспект вже розглянуто. Тепер нас чекає її огляд з боку веб-майстра. Кажучи іншими словами, ми дізнаємося, як на Ліекс можна заробити і зробимо для цього перші кроки.

Особливості роботи з Ліекс

Кожен вебмастер, реєструючи свій сайт в Liex, планує заробити і одночасно наповнити його змістом. Але найчастіше дійсність змінює полярність на протилежні значення - можна «влетіти» і одночасно угробити свій сайт. Яким чином? Та дуже просто.
Навіщо платити гроші, якщо справу можна зробити самому - приблизно так думає людина, якій потрібні статті для свого сайту. Якість статей, зрозуміло, їм не враховується. Отже, він пише матеріали і вибирає в Лієкса вебмастера зі своєю майданчиком. Останній розміщує статті та його сайт знижується в індексі, випадає з нього, потрапляє в саппліментал і т.д.
Чому? Виною всьому якість статей і відсутність їхнього контролю модераторами біржі. Найчастіше пропонуються просто стиренние з інших сайтів статті та реакція на них Яндекса і Гугля цілком передбачувана. Варіанти ми вже описали. А буває таке написано, що краще б вже поцупили у когось ...
Що ж вебмастер має у фіналі? За розміщення статей він не отримає грошей - вони не перебували в індексі пошукових систем. Його особистий сайт втратив трастово - як бачимо, результат далекий від очікувань. Такі випадки бували, і зазвичай вони трапляються з недосвідченими веб-майстрами.
Що ж робити? Не працювати з цією біржею? Працювати, але контролювати матеріали, які вам пропонують для розміщення. Відмовлятися від сумнівного контента. Думати. Якщо вам це не до душі, є інші біржі - Міралінкс, наприклад, де вміст статей контролюється модераторами. Але й потрапити туди важче - початківцям вебмайстрам в ній нічого робити.

Зареєструватися в біржі статей Лієкса

З чого почати?

Для початку потрібно зареєструватися Йдемо на сайт Liex.ru і вводимо дані в кілька полів реєстраційної форми. Через півхвилини ви будете власником аккаунта в Лієкса. При реєстрації пропонується вибрати тип інтерфейсу за замовчуванням. Вибираємо для вебмастера.
Що потрібно зробити насамперед? Освойте, обов'язково прочитайте правила цієї біржі - рідко, хто робить це. Після це можна додати свій сайт. Заходимо в «Вебмастеру-> Майданчики» або просто в «Вебмастеру» - потрапимо туди ж.
На сторінці, буде запропоновано безліч варіантів вибору по додаванню - є для власників на Джумла, Вордпресс. Біля кожного з них знаходиться короткий опис, призначений для новачків. Якщо воно не допоможе, в правій частині сторінки є посилання «Інструкція з використання розділу». Це незамінна річ, яка повністю описує кожну опцію обраного розділу. Описи постачені скріншотами, сенсу дублювати її на цій сторінці я не бачу.
Оптимальний варіант для новачків - «Додавання площадки з ручним розміщенням». Ви додаєте доменне ім'я, вибираєте тематику і мову. Наступний крок - підтвердження прав володіння доменними ім'ям. Можливі три варіанти: розмістити файл з кодом на сервері, розмістити файл в індексному файлі сайту, і отримати код поштою. Я завжди використовую перший варіант: створюємо текстовий файл, вставляємо в нього код, міняємо розширення на. Html і закидаємо на сервер в кореневу директорію сайту.
Після натискання кнопки «Далі» ми потрапимо на сторінку налаштувань створюваної майданчика. Їх багато: назву і опис майданчики, допустимий відсоток унікальності статей і т.д. Кожній налаштуванні знову ж супроводжує опис. Не забуваємо про посилання допомоги в правій частині сторінки.
Останній крок - установка цін. І знову безліч чекбоксів і налаштувань. І знову допоможе рятівна посилання, що веде на інструкцію до цього розділу. Втім, при оцінці кожного чекбокса буде підставлятися середня ціна для сайтів даної категорії - це дещо полегшує завдання. Але вона все одно не проста, особливо для новачків - буде позначатися відсутність досвіду.
Після додавання сайту він з'явиться в списку майданчиків і його статус буде «Чекає модерації». Після його перевірки модераторами статус зміниться на «Відхилено модератором» або «Працює». Останній варіант, зрозуміло, краще. При першому потрібно зв'язатися з модератором, з'ясувати і усунути причину, по якій сайт не був допущений. Це в теорії. На практиці, такі речі трапляються рідко - на Лієкса існує система ранжирування майданчиків - трастові сайти, стандартні і псевдосайти. Зрозуміло, що на трастовому сайті заробити можна більше - розцінки вищі, та й попит на них більше. І стає ясно, в яку групу потрапляють неякісні сайти з помилками і всілякими проблемами.

А ще як можна заробити?

Крім усього іншого Лієкса пропонує заробляти на паркованих доменних іменах. При цьому домени направляються на Лієкса і ставиться безкоштовна мультісайтовая міні-cms, керована із загальної панелі аккаунта. Керівництво біржі зробило в цьому напрямку хитрий хід - щоб привернути вебмайстрів до такої співпраці, на кожен такий новий сайт дається 35 унікальних статей на обрану тематику. Фактично, виходить міні-сайт - готовий варіант для отримання прибутку.

Фінансова сторона

В цьому відношенні у Лієкса все в порядку - немає мінімальних сум для зняття коштів. Що заробив, те й виводь на здоров'я. Система працює тільки з Webmoney.

Ми розглянули початкові кроки вебмастера в Лієкса. Велика частина, це ясно, не увійшла в рамки цієї статті. У кожного вебмастера є своя стратегія, свою кількість сайтів - опис всіх нюансів не входить у завдання цього сайту. Але одна порада можу дати - не поспішайте і не женіться за швидким прибутком. Я згадував про те, як початківці вебмастера гроблять свої сайти - робиться це дуже легко. Сучасні пошукові системи досить чітко відловлюють продажні посилання, тому не варто гнатися за їх кількістю. Адже перше, що приходить в голову - заробити на розміщенні посилань: швидко і возитися особливо не потрібно.
Загалом, все у ваших руках. Можливо навіть, що головне - не прибуток, а розуміння механізму роботи подібних бірж і досвід роботи з ними. До речі, є ще один момент - деякі інші біржі не приймають у себе сайти, які мають справу з Лієкса. Приклад тому - Міралінкс.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: