Buypost - варіант заробітку на блозі. Покупка посилань.опис біржі BuypostУ мережі багато різних сервісів, з якими блогери можуть співпрацювати і заробляти на своїх блогах. Найвідоміший - Блогун. Але мова піде не про нього, а про його конкурента - біржу посилань Buypost.

Принципи роботи біржі коротко вмістилися в назві - Buypost. З такою назвою можна займатися тільки однією справою - купівлею і продажем посилань і постів.
Біржа є дочірнім проектом відомого сервісу Seopult, що говорить багато про що. Такий крок «соепультістов» логічний - Buypost безпосередньо підключений до батьківського сайту і міцно зайняв своє місце серед усіх його можливостей. Така взаємодія принесло свої плоди - Байпост заслужено вважають конкурентом Блогуна, який (як вважають багато блогери) почав потихеньку зажіраться. А якщо врахувати, що Байпост гарантує викуп 50 відсотків посилань блога протягом перших чотирьох тижнів, то стає ясно, що молода біржа не просто конкурент, а дуже серйозний конкурент. І не тільки, до речі, Блогун.

    У Байпост є свої особливості. Найважливіший момент - приймаються не всі блоги, а розміщені на наступних майданчиках:
  • Diary.ru;
  • Blogs.mail.ru;
  • Livejournal.com;
  • Liveinternet.ru;
  • WordPress;
  • Ya.ru.
    Безумовно, їх кількість з часом може змінитися в бік збільшення, наприклад, підтримки WordPress на початку взагалі не було. З інших вимог до блогах:
  • PR> 0 або власний ТиЦ;
  • Більше 20 сторінок в індексі Яндекса, що підходять для розміщення посилань;
    Наступна цікава фішка - високий ступінь автоматизації. На сервісі є ручний і автоматичний режими роботи, але пріоритет викупу Buypost віддає блогам, працюючим в авторежимі. При цьому система сама визначає максимально розумну кількість посилань у блозі. Непогано, погодьтеся. За нинішньої здатності пошукових систем відловлювати продажні посилання така можливість не здається зайвою. Дизайн посилань в цьому випадку робиться схожим з дизайном контекстної реклами, на яку пошуковики, як відомо, не реагують. На завершення зазначу, що установка коду та налаштування системи для роботи в авторежимі є безкоштовною.
    Для любителів ручного режиму існує можливість приймати або відхиляти розміщення посилань у конкретних постах. За допомогою стоп-листів, можна захистити блог від посилань на адалт-сайти і матірщини. Можна також вибрати місце розміщення посилань - на початку, середині або наприкінці постів.
    А що пропонує Buypost оптимізаторам? Найголовніше, на мій погляд - ручну модерацію блогів при прийомі їх у систему. З перевіреними модераторами блогами однозначно приємніше мати справу. Наступний плюс - дуже швидкий час розміщення посилань. І, нарешті, не можна не відзначити зручний інтерфейс.

реєстрація на Buypost

З чого почати?

З реєстрації. Мається на увазі, що блог вже є :-) Йдемо на сайт buypost.ru, вводимо дані в поля реєстраційний форми і можна заходити в аккаунт - ніяких підтвердження поштою не потрібно. Після входу ми автоматично потрапляємо на сторінку додавання нового блогу. Поля стандартні - URL, опис, тип блогу і т.п. - Немає сенсу описувати очевидне. Після завершення блог відправиться на модерацію і після його прийняття почнеться повноцінна робота.

Введення і виведення грошей з Buypost

Байпост працює з Webmoney, через яку і виробляються фінансові операції. Поки доступні транзакції тільки в WMR. Нарахування зароблених грошей в акаунті відбувається 1 раз на добу, а виводити їх можна в будь-який час.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: