Біржа Miralinks - спосіб просування сайту і заробіткуІснує багато способів підняти свій сайт. Є чорні, є білі, є сірі. Для кожного типу сайту - свої методи, обрані його власником. Якщо у вас є сайт, і його потрібно розкрутити за допомогою «білих» способів, то кращого варіанту, ніж співпраця з біржею статей Miralinks вам не знайти. А якщо у вас вже є розкручений трастовий сайт, то ставши партнером Міралінкс, можна і заробити.

Знайомимося з Miralinks

Система розміщення статейМіралінкс - це біржа статей. Але це не звичайна біржа. Можна з повною впевненістю назвати її лідером своєї ніші, і планка для сайтів, які співпрацюють з цим сервісом піднята дуже високо. Сайт повинен бути трастовим - тобто мати високий рівень довіри пошукових систем. Ця вимога загальне для всіх - і для охочих просунути свій сайт, і для веб-майстрів, що мають свої сайти в якості рекламних майданчиків. Можна сперечатися про сам термін «траст», але суть не в цьому - сайт повинен бути якісним, не використовувати чорні методи просування і продажні посилання. Але це не все. Забороняється також використання гіперконтекстной реклами в статтях (в тому числі рекламу Бігуна), а також робота з іншими сервісами розміщення статей або продажних посилань. Як бачимо, правила досить суворі. Якість вимагає жертв - ймовірно так думає керівництво Світи. Клієнт платить гроші за якість, високий тИЦ і йому не потрібні «палені» майданчики з неунікальним вмістом, що знаходяться під всевозіожнимі фільтрами. Можливо, в цьому є сенс - аж надто багато розвелося дерьмово сайтів, на яких розміщуються дерьмово замовні статті.
Що пропонує Міралінкс натомість? Дуже багато що.
Щоб просунути сайт, доводиться витрачати чимало часу на пошук якісних майданчиків для розміщення посилань і статей. Від цього не втечеш - Статейное просування сайтів займає одне з провідних місць в SEO оптимізації. І посиланнями на сумнівних сайтах в наш час можна лише вбити свій ресурс - пошукові системи стають все розумнішими і розумнішими. І тут Міралінкс попереду всіх. Всі сайти проходять ручну модерацію - це раз. Всі статті також модеруються вручну - це два. Нарешті, ручне розміщення посилань - три. Не на кожному сервісі зустрінеться таке ставлення до роботи.
Який принцип роботи цієї біржі? Рекламодавець, якому потрібно просунути свій сайт, вибирає підходящу по тематиці та іншим параметрам рекламний майданчик. Після цього замовляється стаття (рекламна кампанія) і на цьому майданчику розташовуються рекламні статті з посиланнями на просувний сайт. Посилання оточені околоссилочним вмістом, який також враховують пошукові системи. Чи потрібно говорити який ефект дасть сукупність всіх цих чинників? При цьому статті розміщуються назавжди і на це дається гарантія.

    Працюємо з Міралінкс
  • Для початку потрібно зареєструватися. Тут все просто - йдемо на сайт Міралінкс, вводимо логін, пароль, e-mail і можна логінитися - аккаунт створений.
  • Інтерфейс біржі стриманий і логічний - все поділено на розділи, заплутатися просто неможливо.
  • Вебмайстру потрібно заходити в однойменний розділ і додати свій ресурс в якості майданчика. При цьому потрібно вказати відвідуваність сайту, тИЦ, ціну за його використання та інші моменти. До речі вебмастер може отримати додатковий прибуток, якщо сам пише статті.
  • Для бажаючих просунути свій вебсайт шлях лежить в розділ «Реклама». В цьому розділі потрібно створити свою рекламну кампанію - їх кілька видів, серед яких дуже цікаві «Безтурботний» і «Новачок». Вони настільки важливі, що керівництво сервісу виділив для них окремі посилання нарівні з розділами. Обидва вони мають спільні риси і призначені для людей, які в силу різних причин не хочуть «заморочуватися» і яким потрібний результат. «Новачок» - це інструмент оцінки вартості статейного просування сайту за допомогою системи Міралінкс. При цьому потрібно просто вказати адресу свого сайту і запити, за якими необхідно його просувати. Працівники сервісу самі все прорахують і зв'яжуться з вами. Але при всьому цьому це «Новачок» не є SEO-просуванням, система відповідає лише за якість статей. «Безтурботний» більш просунутий - всі турботи по створенню і веденню рекламної кампанії повністю здійснюються співробітникам системи. І це, на відміну від «Новачка» буде вже повноцінна SEO-кампанія.
  • В Міралінкс є каталог готових майданчиків, розбитий на тематики. Число майданчиків досить велика - понад 8000 на момент написання статті. Знаходяться вони в розділі «Каталог», в якому потрібно вибрати одну з майданчиків, переглянути її дані - тИЦ, кількість статей, відвідуваність і т.д. Після цього можна замовити на ній статтю.
  • Крім усього іншого Міралінкс надає відмінні інструменти для перевірки унікальності текстів, в тому числі і частоту (нудоту) ключових слів в статті. Погодьтеся, речі корисні і стануть в нагоді будь-якому власникові сайту.

Підіб'ємо підсумки. Міралінкс - дійсно корисний ресурс як для вебмайстрів, так і для рекламодавців. Для вебмайстрів це не тільки спосіб заробітку, а й якісне вміст свого майданчика - адже продаючи її, натомість він отримує перевірені, унікальні статті. Так, в них присутні посилання, але вони ж тематичні і навряд чи якимось чином вплинуть на трастових сайтів.
Звичайно, чимось доведеться пожертвувати - при співпраці з Miralinks, вебмастеру потрібно відмовитися від партнерства з Лієкса, Хайтекстом та іншими біржами статей. Але оскільки в сервісі така велика кількість заявлених майданчиків, то гра, по всій видимості, варта свічок.
Для рекламодавця ж взагалі важко обійтися без Міралінкс. Ні, зрозуміло, що раніше обходилися без цього сервісу, і якось жили. Але до хорошого швидко звикаєш. Та й важко знайти в одному місці таку кількість тематичних якісних майданчиків з перевіркою статей і ручним розміщенням посилань. Звичайно, є й інші сервіси - ніхто і не сперечається. Але якщо сайту компанії потрібно отримати хороші позиції у видачі по пошуковим запитам і високий тИЦ у Яндекса, то нічого кращого Міралінкс ви не знайдете. У всякому разі, поки.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: