Магазин статей paytext.ru - знайомство і опис. принципи роботиВМагазин статей paytext.ruсі ми люди і кожному дано своє - один вміє програмувати, інший музикант з абсолютним слухом, а третій непогано малює. Це нормально. Що ми робимо, якщо потрібно зробити подарунок близькій людині? Ми йдемо до того, хто малює - до художника і замовляємо портрет. Самі ж ми не вміємо малювати, вірно. До чого це все, і яке відношення має ці міркування до інтернету? Аналогія сама пряма. Не всі вміють писати статті. А сайт без хороших статей - не сайт. Причому, мова не йде про заробіток. У будь-якого може виникнути необхідність зробити сайт-візитку для невеликої фірми - зараз це не проблема, благо конструкторів сайтів багато. А чим його наповнити? Де взяти унікальний контент? Ви можете його замовити його у тих, хто вміє писати якісні матеріали - в магазині контенту.

Що таке paytext.ru

Paytext.ru - проект, який поєднує в собі магазин унікальних статей та сервісів за індивідуальним написання статей на замовлення. І якщо ви відчуваєте труднощі з наповненням сайту, то цей сервіс може бути виходом зі становища. Аргумент для цього дуже вагомий: ціни на Paytext досить демократичні і вважаються одними з найнижчих в серед подібних сервісів. Наприклад, стаття в 3300 символів (ця стаття містить 3800 символів) обійдеться приблизно півтора долара. Погодьтеся, для такої статті це цілком прийнятним ціна. 15-20 баксів - і ви отримаєте унікальний контент для свого сайту-візитки.

Як побудована робота сервісу Paytext

Якщо говорити коротко, то здорово. Інтерфейс магазину і зручність користування на висоті - нічого не скажеш. Все просто, на своїх місцях і працює спритно.
Отримати контент на свій сайт можна двома шляхами. Перший - на ПайТекст є готова база з уже написаними текстами. Всі вони розбиті на тематичні категорії і кількість статей досить велике. На момент написання цієї статті їх було понад 1000. Початок кожної з них можна побачити, як і всі її властивості: частоту ключових слів, унікальність вмісту, вартість і т.п. Крім того, можна відразу ж місці перевірити унікальність статті в найбільш поширених пошукових системах: Яндексі, Гуглі і Yahoo.
Можливість вибору готових статей вельми зручна. Але якими б зручностями вона не володіла, важко уявити, що можна знайти все цікавлять матеріали в готових статтях. І тоді на допомогу прийде другий варіант отримання контенту - статтю або пост можна замовити. Розцінки будуть трохи вищими, але також в розумних межах:
  • Копірайтинг - $ 0.7 за 1000 символів.
  • Рерайтінг - $ 0.4 за 1000 символів.
paytext.ru - опис

   Початок роботи в Paytext
  • З чого почати роботу з ПайТекст. З реєстрації, звичайно. Йдемо на сайт paytext.ru і, натиснувши посилання «Реєстрація», починаємо її - вводимо логін, е-mail, пароль, символи з капчі - і ми власники облікового запису, можна логінитися. Поштою прийде лист з логіном і паролем. Відповідати на нього не потрібно.
  • Тепер можна замовляти контент. Залежно від його виду потрібно заходити у відповідний розділ.
    Опис розділів Paytext

    Копірайтинг. Якщо необхідний авторський текст, написаний на необхідну тему і за певними критеріями, то ваш шлях лежить саме в цей розділ. Все, що від вас потрібно - чітко вказати вимоги до замовлення. Ну, і оплата, звичайно. Зайшовши до цього розділу, натискаємо «Створити нове замовлення». На сторінці, заповнюємо поля: "Заголовок замовлення», «Опис замовлення» та «Зауваження, вимоги, побажання до замовлення». Натиснувши кнопку «Надіслати замовлення на виконання», ви завершите його формування і він з'явиться в розділі «Копірайтинг», де в графі статус буде показуватися хід його виконання.
    Рерайтінг. Цей розділ призначений для тих, хто має цікаву статтю, але через не унікальності вмісту не може розмістити її на сайті. У цьому випадку стаття буде переписана наново з використанням інших слів, але при збереженні її сенсу. При цьому є можливість замовлення до 20 копій поточного матеріалу (тобто річний рерайтинг в 20-ти варіантах). Зайшовши до цього розділу, потрібно заповнити поля «Заголовок замовлення», «Матеріал для рерайтинга (переписування)», «Зауваження, вимоги, побажання до замовлення», вибрати кількість символів і кількість копій. При будь-яку зміну ціна на замовлення буде тут же виводитися на сторінку.
    Постинг. Цей розділ потрібний тим, у кого виникла необхідність «оживити» свій сайт, форум, блог коментарями, темами або обговореннями. При створенні нового замовлення потрібно заповнити поля: "Заголовок замовлення», «Тип роботи» (топік, коментар), «Тип тексту», «URL для роботи», чи потрібна реєстрація, довжина повідомлення і т.д.

Введення і виведення грошей

Ввести і вивести кошти, працюючи з ПайТекст, можна через Webmoney (WMZ, WMR, WME, WMU), RBKMoney і Яндекс-Гроші. При цьому існує система знижок при наборі певної суми - чим більше ви замовляєте роботи, тим більше розмір знижки.

Ми закінчили знайомитися з магазином контенту ПайТекст. Робота з ним проста в усіх відношеннях - мені не доводилося зустрічати сервіс, в якому немає розділу FAQ - він просто не потрібен. Для зв'язку з адміністрацією є посилання "Тікет», пройшовши по якій ви зможете залишити повідомлення для адміністрації.Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: