Тизери. Що це і як на них заробитиЗаробіток на тізерах - відносно молодий спосіб заробітку. Не можна сказати, що тизерної трафік серйозний конкурент контекстній рекламі, в усякому разі поки, але свою нішу він посів міцно. Будемо вважати тизерну рекламу непоганим доповненням до «контексту», хоча багато хто повністю перейшли на тизери і цілком задоволені. Давайте ознайомимося з цим видом заробітку, з'ясуємо його особливості і дізнаємося, на яких сайтах можна заробити на тізера.
Що таке тизер
Всі свої статті я завжди починаю з визначення способу, на якому ми з вами збираємося заробити. Не буде винятком і цей невеликий огляд.

    Тизер - (англ. teaser «жарт, завлекалка») - рекламне повідомлення, побудоване як загадка, що містить якусь частину інформації про продукт, але ніяк рекламований товар не називає. Тизери зазвичай з'являються на ранньому етапі просування товару і служать для створення інтриги навколо цього товару. Тизерної рекламою називається маркетинговий прийом, заснований на використанні тизерів. (Взято з Вікіпедії.)

Вікіпедія права, але необхідно дати деякі роз'яснення. Тизер не завжди відповідає цьому визначенню, і найчастіше ніяких загадок ви не знайдете. Зараз під цим визначенням мається на увазі реклама у вигляді невеликих рекламних блоків, що містять крім тексту графічне оформлення. За рахунок цього вони залучають більше уваги, ніж інші види реклами. Дуже часто вони відповідають вмісту сторінки, на якій вони розташовані. В інтернеті існують сервіси, що пропонують використовувати свій сайт в якості рекламної площадки. Загальний порядок такий: ви реєструєтесь на таких сервісах - одному або декількох. Увійшовши в свій аккаунт, ви додаєте сайт, який хочете використовувати для партнерства з сервісом. Потім ви вибираєте тип тізера, налаштовуєте його зовнішній вигляд, вибираєте категорії реклами, які можуть показуватися на вашому сайті і отримуєте код тізера. Після розміщення тізерного блоку сайт відправиться на модерацію. Вона не така сувора, як на сервісах контекстної реклами. При дотриманні правил конкретного сервісу сайти приймаються майже все. Після підтвердження модераторами правильності розташування тизерів та допуску сайту до партнерства ви почнете заробляти гроші за кліки відвідувачів на встановленому тизері.
На яких сайтах можна розміщувати ролики
Прийнято вважати, що тизери можна використовувати на варезних і розважальних сайтах, де можна розмістити тизер з «ударної» новиною. Яка, до речі, може бути і еротичного змісту - все залежить від сервісу з яким ви співпрацюєте і налаштувань в обліковому записі. Але цілком можливо заробити і на іншому сайту, наприклад, спортивної спрямованості. Головне - щоб у сервісі при виборі тізера була категорія, відповідна тематиці вашого сайту. В цьому випадку вам залишиться відключити інші.
Безумовно, сайт повинен бути відвідуваним. Я повторюю це в кожному розділі цього сайту, і від цього нікуди не втечеш. І тут фору отримують власники всіляких виразника і розважальних сайтів - якщо на серйозному сайті тизери можуть бути недоречні, то на вищевказаних сайтах вони виглядають цілком нормально, не випадаючи із загального контенту. Адже люди на них прийшли саме за цим - розважатися, і якщо на тизері вони бачать цікава пропозиція, то чому б і не клікнути на ньому?

Мінуси тизерної реклами
Перейдемо до мінусів використання тизерів - їх небагато, але вони, на жаль, є.
Перш за все, це зовнішній вигляд тизерів. Часом картинки зроблені так, що можна за голову хапатися - якість ніяка, і незрозуміло, як можна взагалі робити подібні речі. Зрозуміло, що такий тизер не додасть респектабельності сайту.
Йдемо далі. Іноді проскакує небажаний вміст - це відомий факт.
Що робити? Не мати справу з тизерну сервісами? Мати, але не з усіма. Контролювати вміст тизерів, розташованих на вашому сайті. Зайти на форум сервісу, в якому ви зареєструвалися, прочитати хоча б заголовки тем - вже по них можна зрозуміти чи є на сервісі проблеми і якщо є, то якого роду.
Підсумовуючи все вищесказане, скажу так: поставтеся відповідально до роботи з тизерами, і все буде тіп-топ.


В цілому, все. Основні поняття ви отримали. Тепер можна перейти безпосередньо до сервісів тизерної реклами. Якщо, звичайно, вас зацікавив такий вид заробітку. Ми розглянемо кожен сервіс окремо з докладним описом і різноманітними порадами. Про все це - в розділі «Заробіток на тізера».


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: