Тізерна біржа Ladycash - заробіток на сайтах для жінок. Опис, реєстраціяВідомо, скільки часу жінки проводять в розмовах. Зараз цей процес приймає віртуальні форми у вигляді спілкування на всіляких сайтах і форумах з жіночою тематикою. І якщо ви власник такого сайту або збираєтеся його робити, так чому б не заробити на ньому? У цій статті ми ознайомимося з тизерної біржею Ladycash, співпрацюючи з якою ви зможете зробити це.

Зареєструватися в ladycash.ru

    Огляд Ladycash
    Ladycash запущена на початку 2010 року. За цей час проект встиг завоювати популярність серед власників сайтів через непоганий вартості переходів по тізера.
    У біржу приймаються сайти, призначені для жіночої аудиторії і відвідуваністю не менше 50 хостів (унікальних відвідувачів) в день при трафіку з пошукових систем. Для сайтів, розташованих на безкоштовному хостингу, унікальних відвідувань в день має бути не менше 300. При цьому сайт повинен бути зареєстрований в одній з публічних систем статистики - Liveinternet, Top.Mail.ru або подібних. Можливий також варіант статистики, не призначений для публічного перегляду, але в цьому випадку доведеться надати доступ до даних про відвідуваність.
    І останнє - сайт повинен бути орієнтований на Росію: кількість російського трафіку має становити не менше 60%.

    Інтерфейс сервісу дуже простий. Його ніяк не можна віднести до «навороченним», в яких після реєстрації досить довго доводиться шукати, що і де знаходиться. Розібратися в своєму аккаунті можна буквально за кілька хвилин, але відзначимо, що часом його функціональність принесена в жертву зайвої простоті.
    Початок роботи з Ladycash
    Робота починається, зрозуміло, з реєстрації - йдемо на сайт Ladycash.ru. Заповнюємо кілька полів реєстраційної форми - і вперед, можна заходити в аккаунт, ніякого підтвердження поштою не потрібно. Але приділимо увагу одного моменту - не дивлячись на те, що поле з номером R-гаманця вважається необов'язковим до заповнення, краще це зробити на етапі реєстрації. Інакше доведеться потім зв'язуватися з адміністрацією, писати листи. Як кажуть, це вам потрібно?
    Після читання правил сервісу йдемо додавати свій сайт за посиланням «Майданчики». Після введення інформації про сайті - url, найменування і статистики сайт оговтається на модерацію, по закінченні якої ви зможете отримати код тізера, налаштувати його і поставити їх на свій сайт. При цьому кількість тизерну блоків не обмежена - можна ставити скільки завгодно. А ось ставити один блок на різні сайти заборонено. За це можуть і забанити.
    Фінансові питання
    Всі розцінки і розрахунки в Ladycash.ru виробляються в рублях. Зароблені гроші можна можна отримувати через Webmoney, при цьому все відбувається в автоматичному режимі кожен четвер. Мінімальна сума для виплати - 15 рублів. На момент написання статті вартість кліка по тизер в Ladycash становила 1 рубль. Таким чином для набору мінімальної суми потрібно всього лише 15 переходів.

Все, на цьому огляд можна вважати закінченим. Зареєструвавшись в Ladycash ви зрозумієте чому - писати більше просто нема про що. Та й отриманих відомостей вам вистачить з головою. У всякому разі, для початку роботи точно ...


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: