Як отримати надійний e-mail для роботи. Реєстрація в Gmailреєстрація в gmailБільшість користувачів рунета, заводячи поштову скриньку, навіть і не замислюються: Яке їм буде з ним працювати надалі? Однак для роботи цей момент є одним з найважливіших. Інакше потім можна буде довго мучитися з реєстраціями в сервісах і отриманням листів для підтвердження.

Хоча в даний час існує величезна кількість поштових сервісів, але новачки зазвичай вибирають mail.ru. Хоча він цілком підходить для звичайної листування, проте абсолютно не підходить для бізнесу. Листи адресовані вам цілком можуть до вас не дійти або відправитися в папку зі спамом. Для того щоб працювати з кліковими спонсорами або файлообмінниками необхідний ящик іншого поштового сервісу. Залишається відповісти тільки на питання якого?
Кращий варіант - використання доменного імені другого рівня «названіе@сервіс.сom». Так звані «комовскіе» адреси гарантують якісну роботу і їх «поважають» платіжні системи. Але всі вони платні і цей варіант далеко не всім підходить.
Однак на сьогоднішній день існує одне приємне виключення: абсолютно безкоштовний поштовий сервер потрібного нам типу GmailДля того щоб завести поштовий ящик на Gmail нам необхідно:
  • Перейти на mail.google.com і натиснути кнопку «Створити акаунт».
  • Заповнити поля реєстраційної форми
Найважливіше і мабуть найскладніше на даному етапі - це вибір імені для своєї поштової скриньки. Тут можна компілювати, тому що основні загальновідомі імена давно вже зайняті. Варіант імені прізвища й року вашого народження швидше за все буде вільний.

Після того як форма буде вами заповнена, необхідно підтвердити її правильність за допомогою введення капчі. Ось тут будьте уважні і вводите всі символи з картинки правильно, тому що на жаль навіть правильне введення не завжди гарантує проходження реєстрації. В такому випадку простіше почати спочатку.

Отже вводимо контрольне запитання і відповідь на нього і символи з капчі і погоджуємося з правилами Gmail (google mail). Після цього ваш поштовий ящик готовий. Далі залишається вийти на сторінку Gmail і ввести дані для входу - логін і пароль.
Після всього від вас буде потрібно ще один крок - підтвердження адреси по мобільному телефону - ви вводите номер телефону (код оператора та номер. Приклад введення: 125 999 09 99), отримуєте СМС з кодом і вводите його.
Об'єм сучасного поштового ящика від Gmail (google mail) складає 7505 МБ

Слід зазначити, що Gmail далеко ховає спам від своїх користувачів і для його видобутку вам необхідно в меню спочатку натиснути кнопку ще й тільки після цього ви потрапите в папку зі спамом. Цю сітуацтю не тільки можна, а й необхідно упростіть.Поетому, натиснувши її, ми у випавшому меню натискаємо «Управління ярликами». У віконці навпроти папки «Спам» натискаємо кнопку «Показати». Тепер вона завжди буде видна.

Підводячи підсумки цієї статті ми можемо сказати, що хоча Gmail (google mail) є не єдиним надійним поштовим сервісом, однак він зарекомендував себе у мільйонів користувачів світу в цілому і рунета зокрема, як самий якісний і надійний.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: